Şimdi Ara

yeni opel astra sedan

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
157
Cevap
0
Favori
40.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün işten dönerken tıra yüklü bi halde gördüm heralde 2008 model olarak ya plazalara yada tanıtım ve dünya prömiyeri için güney sahillerine gidiyordu. araçla ilgilenenler bence biran önce bayilere gitse iyi olur ciddi bir sıra oluşçak bu arabada bence.

• işte bu güzel bir habergelsin artık
  • hb ile gelseydi yolda astradan başka bir model görmezdik eminim şahsen biz aile olarak hb almayız sedan olsa hazır bile bir tane müşteri yani aile için harika bir araba ama geç geldi geç
  • quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

hb ile gelseydi yolda astradan başka bir model görmezdik eminim şahsen biz aile olarak hb almayız sedan olsa hazır bile bir tane müşteri yani aile için harika bir araba ama geç geldi geç

oleyy.
    Ama çok geç geldi.Kesinlikle doğru.
    Ama türkiyeyen nasıl geliyo.Daha almanyaya bile gelmedi yav.

• ben bi yerde dünya tanıtımının antalya civarında yapılacağını okumuştum gelen arabalar belki onun içindir.
  • Tek miydi birden fazla mıydı
  • 2 tır dolusu şimşek grisi araçtı ve üst kattakiler tahminimce njoy donanımlıydı. üst kattaki araçların hiçbirinde xenon far yoktu ama alttakileri o kadar detaylı göremedim sonuçta benim üstnden geçtiğim köprünün altından geçiolardı.
  • Arkadaşlar Opel Astra Hb lerin 2008 modelleri ne zaman satılacak hala 2007 modeller var plazalarda bilgisi olan var mı?
  • astra hb daha güzel sedanından...
  • http://www.yeniastrasedan.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yat_uyu -- 7 Ağustos 2007; 9:47:03 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yat_uyu

http://www.yeniastrasedan.com

Sayfa güzelmiş
  • çok şık bir arabaya benziyor, umarım yakından da böyledir.
    bu arada opel türkiye de tabuları yıkıp güzel bi tanıtım sitesi hazırlamış.
    fiyatı ne kadar olur acaba? HB den pahalı olmasa bari
  • tahminen 800 1100 lira pahalı olur eş donanım paketleri
    quote:

Orjinalden alıntı: phaon

çok şık bir arabaya benziyor, umarım yakından da böyledir.
    bu arada opel türkiye de tabuları yıkıp güzel bi tanıtım sitesi hazırlamış.
    fiyatı ne kadar olur acaba? HB den pahalı olmasa bari
  • geç kaldılar bence
    daha önceden çıkarmaları gerekliydi vede 150lik 1.6 motorları koymaları gerekliydi
    bence piyasasını kaybetti satacağının yarısı anca satabilir ama filo satışları etkili olabilir
    sonuçta 1.3 dizel yakıtı hem düşük hemde vergisi düşük
  • bencede geç kaldı hemde çookkkk.o yokken jetta piyasada yer edindi,civic daha çok sattı yani alan aldı arabalarını zaten piyasa durgun.şimdide civic corolla piyasanın hakimi.bence fazla satamaz.
  • OOO süper araba!!
  • tarih ne zaman?
  • Acaba kaç motoru türkiyeye geliyor
  • tahminen hb ile aynı motorlar gelir ama bir sürpriz yapıp 1.6 turboyuda 2008 model ylıyla hem hbye hemde sedana getirebilirler. 1.6 litreden büyük motorların çok şansı yok çünkü o sınıfta 1.6 litreden daha büyük motorlu bi vw dizeller var oda 1.6 dan küçük dizelleri olmadığı için
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiFoSi_BJK

tahminen hb ile aynı motorlar gelir ama bir sürpriz yapıp 1.6 turboyuda 2008 model ylıyla hem hbye hemde sedana getirebilirler. 1.6 litreden büyük motorların çok şansı yok çünkü o sınıfta 1.6 litreden daha büyük motorlu bi vw dizeller var oda 1.6 dan küçük dizelleri olmadığı için

1.3 ile 1.8 arası 90 ile 140 hp arası motorlar kullanılacak.
    Ama net bir şey yok.
    Bir arabanın çıkmasına 2 ay kala doğru dürüst motor bilgisi verilmezmi yaaa
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.