Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.480
Cevap
14
Favori
895.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: GuerillaUnit

@ cc_man

var çok istemiştim farklı bir modelinin çıkmasını fakat ne iştir anlamadım nokia ne music edition çıkarttı ne de internet edition

işte resim :
     ^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^

of ya bundan anmada 8gb olurdu ama nokia bunun 10 gb lığını çıkaracakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi godfather09 -- 20 Kasım 2007; 21:29:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cc_man

arkadaslar 8 Gb i cikti
    hemde taze taze

Kesin fake dostum.
    Ama dersen ki "taze taze".... Yersen
    Saygılarımla.

• quote:

Orjinalden alıntı: gallagher2001

peki kalem ve dokunmatik ekran olmadan yon tuslariyla telden internette gezmek nasil oluyor beyler n 95 sahipleri falan cevaplarlarsa sevinirim..n 82 nin ekran n95 dende kucuk... kalemde yok yon tuslariyla zor olmuyormu bu is ?

ewt arkadaslar bunu biraz acıklayabılır mısınız bencede tuslar ile zor olur
  • quote:

Orjinalden alıntı: GuerillaUnit

@ cc_man

var çok istemiştim farklı bir modelinin çıkmasını fakat ne iştir anlamadım nokia ne music edition çıkarttı ne de internet edition

işte resim :

ah valla güzel kardeşim düşüncelerime tercüman olmuşsun
    ne de güzel olucaktı halbuki
    yeşil ekran gps nasıl da güzel göstericekti
    8gb ı ne de guzel kısa mesajlarla doldurmanın hayalini kurduk hep
    ama gelin görün ki nokia hiçbirimizi dinlemedi kullanıcının talebini amann boşverr şeklinde salladı
    ANTENLİ RENKSİZ EKRAN GPS Lİ -3 MP kameralı TELEFONLAR İSTİYORUZZZZ

• quote:

Orjinalden alıntı: My StyLe_

quote:

peki kalem ve dokunmatik ekran olmadan yon tuslariyla telden internette gezmek nasil oluyor beyler n 95 sahipleri falan cevaplarlarsa sevinirim..n 82 nin ekran n95 dende kucuk... kalemde yok yon tuslariyla zor olmuyormu bu is ?

çok güzel bir soru sırf bu problemlerden dolayı cep telefonundan internet işine sıcak bakmıyorum asabi adamım isteklerime tam anlamı ile karşılık veremez ise
    saatte 200km hız ile bir duvara yolculuk yapabilir.şahsen daha önce yaptırmışlığım var.

• quote:

Orjinalden alıntı: spiritc85

quote:

Orjinalden alıntı: My StyLe_

quote:

çok güzel bir soru sırf bu problemlerden dolayı cep telefonundan internet işine sıcak bakmıyorum asabi adamım isteklerime tam anlamı ile karşılık veremez ise
    saatte 200km hız ile bir duvara yolculuk yapabilir.şahsen daha önce yaptırmışlığım var.

ve hala yaşıyorsun tebrikler o hızla giderken bırak gps i radar olsa ne yazar sinek gibi yapışırsın duvara allah korumuş (muhaha şakaydı be kardeşim deme sakın)

• bu sabah bana GENPA tarafında gönderilen maildeki bir kareyi sizlerle paylaşıyorum...

evt görüldüğü gibi genpatech haftalık bültenlerinde şimdiden N82 nin fotoğraflarını kullanmaya başlamış.
    ama bazı arkadaşlar sakın "yakında gelir o zaman" gibi bi düşünceye kapılmasınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _extreme_ -- 21 Kasım 2007; 9:15:17 >
  • evet bu mail banada geldi, ama genpada yok n82 hala, ben n95'i sattim, ciktigi dakka aliyorum n82'yi :)
  • Hala N82'nin yakın zamanda piyasaya çıkamayacağını söyleyenlere...

• @PHI kanka senden bir ricam var konu başlığını editlermisin ya ne zaman görsem en seksen iki buçuk sanıyorum konuyu ne bilim araya bir şekil harf bişey koysan süper olur
  • 2008 ilk çeyrek
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ayaz77

2008 ilk çeyrek

Peki
  • Dubai'de 2600 Dinar yani 857 YTL fiyatla satışa çıkmış.

Kendisi veya bir yakını gidecek olanlara duyurulur, ne yazıkki ben ocak sonunda gideceğim Dubai'ye.
    Buraya (Avustralya) gelene kadar beklemeye devam.
  • ya acelemi ettim n95'i elden çıkartmakta acaba .. ama olsun aynen geri iade etmiş oldum ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: realcem

@PHI kanka senden bir ricam var konu başlığını editlermisin ya ne zaman görsem en seksen iki buçuk sanıyorum konuyu ne bilim araya bir şekil harf bişey koysan süper olur

Bu hali gayet güzel aslında
    Hem başlığı değiştirsek de yeni sayfaların başlığı aynı kalacak

N82 coming soon'dan çıkmış. Yani Nokia'nın ne yapacağı belli olmaz hafta başı piyasaya bile sürebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: realcem

@PHI kanka senden bir ricam var konu başlığını editlermisin ya ne zaman görsem en seksen iki buçuk sanıyorum konuyu ne bilim araya bir şekil harf bişey koysan süper olur

sen gene iyisin
    ben Nokia N modeli
    82.5 megapiksellik yeni Nokia
    sanıyorum ( yok artık oha )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apeiron. -- 21 Kasım 2007; 15:44:49 >

• Tayland'da 21,850 THB yani 780 YTL den çıkmış bugün.

Yaklaşıyor bana doğru
  • quote:

Orjinalden alıntı: melihtash

Dubai'de 2600 Dinar yani 857 YTL fiyatla satışa çıkmış.

Kendisi veya bir yakını gidecek olanlara duyurulur, ne yazıkki ben ocak sonunda gideceğim Dubai'ye.
    Buraya (Avustralya) gelene kadar beklemeye devam.

link varmı
  • Dubai'deki fiyatı Nokia'nın sitesindeki forumda Dubaili biri yazmış

http://discussions.nokia-asia.com/discussions/board/message?board.id=smartphones&message.id=64081&view=by_date_ascending&page=9

Tayland fiyatını gsmarena'nın forumunda biri yazmış

http://www.gsmarena.com/nokia_n82-reviews-2177.php

• 1200-1300 civarında olur diye düşünüyorum fiyatını ..
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.