Şimdi Ara

1024 ADSL BÖLME SİSTEMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar biz düne kadar 256 kps sınırsız adsl kulanıyoruz umarım yarın gece 1024 olacak şimdi sorum şu biz 3 ortağız bunu üçe eşit şekilde nasıl böleriz yani örnek 1 kişi bir şey indirir ken kimsenin enerjisini çalmayacak örnek herkez 350 kpsden bağlanacak bu mümkünmü aynı binada oturuyoruz pcleri birbirine bağlayarak veya program aracılığıyla şimdiden teşekkür ederimsize

• Bunu benim bildiğim Zyxel modem yapabiliyor... Yani programla olabilecek bir iş değil... Modemi değiştirmen gerek...
  • herkes kendi bilgisayarına net limiter kursun daha sonra 1024 ü 3 e bölün ve netlimiterda genel kısma bölünmüş sayıyı yazın bu kadar basit
  • Programla beklediğiniz başarı olmayabilir ama modemle sorunsuzca halledebilirsiniz. Uygun marka ve modeli bulmak gerek.
  • yaa şimdi 3 kişiyiz ama 1 ortak pek bişey indirmiyo 1 tanesi benim gibi biraz indirme düşkünü her ne kadar 1024 olsada bişey indirdiğindee enerjiyi i hortumlucak madur duruma düşücez en iyisi günün her saattinde 350 kpsden giricemizi biliriz ortağın birine 200 kpsden fala vermeyiz ama
  • niye öyle bişey yapıyosunuz kim ne çalarsa işte
  • bence de en basit çözüm netlimiter ama karşıdakine ve kendine güven duymak lazım.
  • o oartaklardan biri seni burda görmesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

o oartaklardan biri seni burda görmesin

ortaklardan biri faturayı bana kasıyo aradahem msnden başka bişey yapmıyo yeterde artar bile
  • netlimiter + cfosspeed işinizi kat be kat görür
  • quote:

Orjinalden alıntı: NEANDARTEL

quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

o oartaklardan biri seni burda görmesin

ortaklardan biri faturayı bana kasıyo aradahem msnden başka bişey yapmıyo yeterde artar bile

Bu dediğin paşamı yoksa...

• gezinen icin limit 10-15 k
    geri kalani 2 bolun
  • netlimiter tamamdır o iş için fazlasına gerek yok..
  • Karşılıklı güven var ise arkadaşların dediği gibi net limiter. Ama sadece gezinenin payınıda çok kısmayın razıysa siz bilirsiniz tabi
  • PM Attım program'ı dostum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogameci

PM Attım program'ı dostum.

saol kardeş bunu benim modem yapmaz sanırım 5 xzoom
  • quote:

Orjinalden alıntı: InsideR

gezinen icin limit 10-15 k
    geri kalani 2 bolun

o kadarda gaddar olmayın bee, gezinen adam zaten ne etkilicekki, bence ona limiter koymaya gerek yok bile.

ama youtubeda cok geziniosa orasını bilelmem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.