Şimdi Ara

OYUN İÇİN HANGİ KLAVYE-MOUSE ÖNERİRSİNİZ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KABLOSUZ OLUŞU ŞART DEĞİL.YETERKİ OYUNLARDA İYİ PERFORMANS VERSİN.ELE RAHAT OTURSUN VE TUŞLARI YUMUŞAK OLSUN.ÇOKMU ŞEY İSTEDİM ?

• Logitech G15 Klavye ve G3 Fare kullanıyorum, memnunum. Fare olarak G5 çok daha iyi.
  • REVOLTEC İLE G15 ARASINDA KALDIM.
  • g15 klavye ile ne yaptığınızı öğrenebilirmiyim ? Bence çok gereksiz ona o kadar para vermek yerine mouse a kat veya başka bişeyine harca daha iyi. Şu anda microsoft comfort klavye kullanıyorum ve çok süper değil ama görünüş bakımından güzel. Logitech in de flat keyboard ı güzel gözüktü bana. Mouse içinde g1 yada g5 in yeni modeli türkiye ye gelmiyen g5 blue yu alabilirsin ama gelmedi daa
  • ben microsoft mouse kullanıyorum çok memnunum
  • Logitech G15 i kullanmayan bilemez ekranından cpu sıcaklık değerlerini bile görebiliyorsunuz daha ne diyim o kısma istediğiniz koyabiliyorsunuz.
    Oyun konusunda G5 yada G7 derim kesinlike çok iyi aletler.Microsoft sakın alma hep sorun yaşarsın.Razor da çok iyidir hatta logitech e rakip olacak tek firma
  • Eğer seni cpu sıcaklığı ilgilendiriyosa g15 i al ama oyun oynuyosan niye alasın ki ? Yani ne gibi bi artı katabilir oyuna ??
  • Sadece cpu sıcaklığı değil tabikii o lcd ekrana koyabileceğin.sırf orayı yani ekranı modlaman için programlar var.Ayrıca oyundayken fan hızlarını görmek bence güzel bir artı katar oyun nerde kasıyor nerde iyi çalışıyor anlarsın
  • Logitech G15
    ve
    Logitech G7
    bunların ikisini kullanıyorum tek kelimeyle harika.Gecikme süreleride cok güzel.
  • Güle güle kullan ne diyelim taş gibi aletler hakkaten
  • G-15 i almamamda tek bir neden var.Tuşlarının sesli çalıştığı şüphesindeyim.CPU sıcaklık göstergesi umrumda bile değil çünkü Aerecool Gatewatch ve LCD panel var PC de.O yüzden ona gerek duymuyorum.

G-7 için ise aynı fikirdeyim alıyorum

Bu Revoltecin bir klavyesi var acaba o nasıl bir ürün?
  • G-15 de tuş sesi yok emin olabilirsin.Logitechlerin hiç birinde yok hatta.Sadece cpu değerleri değil orada çıkanlar senin istediğin herşey orada olabiliyor.
    http://firebal.com.tr/asp/show_stock.asp?product=RE057 al buda revoltec klavye
  • logitech ten şaşma çok kullanışlı ve çok iyi ben logitech kullanıyorum.Paraya Kıydım ama çok memnun kaldım.2 yıldır nazar deymesin tık yok:D
  • Evet ilk seferde paraya kıymak gerekiyor normal ürünlerden daha pahalı ama parasını sonuna kadar hakediyor
  • ucuz bişi istiyorsan.A4 Tech X7 G600 klavye ve A4 tech X750 BF fare.Benim pc de bunlar var.Harbi super
  • Logitech G-15 ve Razer Copperhead (Tempest Blue) kullanıyorum tavsiye ederim. Gece oturanlar için renk uyumu mükemmel
  • Oyun için en iyilerden :

A4 Tech x-750 F

Silahlı oyunlara merakın varsa tavsiye ederim. Örneğin Call of Duty 2'de M1 silahı için turuncu(kırmızı da olabilen :D ) tuşa bastığında 3 kez ateş ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gary fx -- 12 Ağustos 2007; 13:12:06 >
  • Son kararın nedir hangisini aldın ? Ben sana inatla Logitech diyorum bak pişman olmassın
  • Logitech inatla G15
    Lcd ekran
    Karanlıkta oynamaya imkan veren backlight 3 kademeli
    3 macro key 18 g-keys
    oyunlarda çalışan tuşlar yanıyor (tanıyan oyunlarda) mermi miktarı yada oyunda chat mesajları lcd
    klavye de 2 adet usb hiç flash disk için eğilip kalkmak zorunda değilsin ve usb ile çalışan herşey için
  • arkadaslar sizleri anlamiyorum.bu logiceh dusmanligi niye.eger cebinizde paraniz varsa ses sistemi fare mause kulaklik(platronics te olabilir.)direksiyon ve game pad bunlari logitech ten sasmiycaksin.onun disindaki urunlere bakiyorsaniz maddi durumunuz el verdigi urunlere bakin.ama yok param var ama logiceh ten baska bisi olsun diyorsaniz kendinize macera ararsiniz.benim setim g15 ve g5 tam bir oyun ve multimedya canavarlari.g15 e gereksiz diyen arkadaslar var.gobegimle guluyorum.lcd ekran 20 cm de uzakta ve herseyi suluyor gosteriyor.bilgilendiriyor.sadece cpu sicakliklari veya oyun ayarlari degil.herseyi klavyeden yonetebiliyorum.adamlar 18 tane programlana bilir tus koymuslar onlari sus diyte koymadilar arkadaslar ben hepsine bi uygulama verdim tek tusla aciliyolar.ayrıca geceleri cok sexi gozukuyor klavye.sunu kafaniza koyun bi kac yıl icinde butun klavyelerin onunde lcd ekran hatta renkli ekran butonlari konulcak simdiden alissaniz iyi olur.g5 e gelince onun hakkinda bisi solemem gerek yok.ondan daha iyisi yok.ne g7 ne ad ne revoltek nede baskasi.en iyisi g5 terletmeyen yapisi rahat kullanimi ile adeta akiyor.ama bu mausu alinca lutfen altina 5 milyonluk mause pad koymayin.mause pad bir aksasuaridir.mause pad ve mause ikisi bir butundur.her mause un altinda kayicak ozel dizayn pad ler vardir size nova yi tavsiye edebilirim.g5 ler icin uyumlu.yasasin logitech

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.