Şimdi Ara

Bosch buzdolabı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
77
Cevap
0
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence Bosch almayın.Babaannemde çift kapılı olanı var.Geldiği gün iyiydi fakat şimdi sesli çalışıyor.Daha bir senelik dolap.Alacakanız Arçelik alın.Bizde Arçelik 5092 modeli var.Çok memnunuz.Kim ne derse desin yılların buzdolabı üreticisi Arçelik bu işin uzmanı.Babaannem eski Arçelik buzdolabını 30 yıl arıza yapmadan kullandı üstelik yerli ve başkasının lisansını kullanmadan yaptığı üretim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cantuğ-20 -- 29 Ağustos 2008; 12:34:38 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: yesilsiyah20

Bence Bosch almayın.Babaannemde çift kapılı olanı var.Geldiği gün iyiydi fakat şimdi sesli çalışıyor.Daha bir senelik dolap.Alacakanız Arçelik alın.Bizde Arçelik 5092 modeli var.Çok memnunuz.Kim ne derse desin yılların buzdolabı üreticisi Arçelik bu işin uzmanı.Babaannem eski Arçelik buzdolabını 30 yıl arıza yapmadan kullandı üstelik yerli ve başkasının lisansını kullanmadan yaptığı üretim.

Samsung için ne diyorsunuz?
  • samsung arçelik'ten her halükarda daha iyi bir buzdolabıdır.en azından kalite konusunda bir tutarlılığı var. tüm ürünleri aynı fabrikadan çıkmış gibi durur.arçelik'te ise 1000 liralık dolap ile 2000 liralık dolap arasında çok fazla kalite farkı var sanki başka markanın ürünleriymiş gibi dururlar.
    ihtiyacınız olan hami ve bütçenii söyleyin daha kolay yardımcı oluruz.
  • 74 cm genıslıgım mevcut ..

ust tarafı dolap alt tarafı dondurucu olan urunlere bakıyorum ancak bosch ve siemensten baska bu konuda butceye uygun urun bulamadım dıyebılırım..

Bu krıterden vazgecınce samsung 53MAEW yada 53 MARS gırıyor devreye
    electroluxler de ılgı alanımda ancak butce meselesi...

Dolaba en cok koydugumuz sey tenecere.. bu sebeple max derınlık-genıslık cok onemlı.

Sız neler onerırsınız?
  • yükseklik önemliyse whirlpool arc 4198 beyaz alabilirsiniz.ben de sharp sj-pt69rhs var.tavsiye ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: candogan62

Teslimat sorununun Bosch'la bir ilgisi yok.Ben onca kişiye tavsiye yoluyla aldırdım hiç bu kadar bekleme olmadı.Bayiyle ilgili bir sorun.
    Buzdolabı alacaksanız Samsung,Sharp,Whirlpool,Kore Siemens-Bosch dışına çıkmaya istisnalar haricinde gerek yok.Hiç pahalı da değiller,aksine yerli Arçelik ve Bosch'tan daha ucuzlar.Performans-kalite ise çok daha önde.

Söylediklerine harfiyen katılıyorum. Yakınıma Sharp tavsiyesinde bulunmuştum linkteki ürünü aldı 1 senedir sorunsuz bir şekilde kullanıyor. Performansı Bosch'a göre çok daha iyi. Bosch alacağınıza traktör alın derim

http://www.taksitlemi.com/urun/sharp-sjt-69rbe-buzdolabi_160387.aspx?CatID=24642

• ben daha geçen hafta sharp sj-pt69rhs inox aldım.1690 ytl 6 taksit.diğer bej ve beyaz ürüner daha ucuz.aldığım yer sirkeci altınhan liman ticaret.
  • quote:

Orjinalden alıntı: budak_1903

ben daha geçen hafta sharp sj-pt69rhs inox aldım.1690 ytl 6 taksit.diğer bej ve beyaz ürüner daha ucuz.aldığım yer sirkeci altınhan liman ticaret.

Hayırlı olsun..Peki arkadaşlar bu SHARP buzdolabının yetkili servis ve parça sorunu yokmu ?
  • yok.teknosa getiriyor.iklimsa servis hizmetlerini veriyor.eğer gümüşhane'nin merkeze bağlı karamustafa köyünde yaşamıyorsanız.
  • Samsung dolaplar hakkında bir bilgim yok.Fakat en iyisi kullananlara sormak.Saygılar...
    quote:

Orjinalden alıntı: umutqx

quote:

Orjinalden alıntı: yesilsiyah20

Bence Bosch almayın.Babaannemde çift kapılı olanı var.Geldiği gün iyiydi fakat şimdi sesli çalışıyor.Daha bir senelik dolap.Alacakanız Arçelik alın.Bizde Arçelik 5092 modeli var.Çok memnunuz.Kim ne derse desin yılların buzdolabı üreticisi Arçelik bu işin uzmanı.Babaannem eski Arçelik buzdolabını 30 yıl arıza yapmadan kullandı üstelik yerli ve başkasının lisansını kullanmadan yaptığı üretim.

Samsung için ne diyorsunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: budak_1903

samsung arçelik'ten her halükarda daha iyi bir buzdolabıdır.en azından kalite konusunda bir tutarlılığı var. tüm ürünleri aynı fabrikadan çıkmış gibi durur.arçelik'te ise 1000 liralık dolap ile 2000 liralık dolap arasında çok fazla kalite farkı var sanki başka markanın ürünleriymiş gibi dururlar.
    ihtiyacınız olan hami ve bütçenii söyleyin daha kolay yardımcı oluruz.

1000-1200 arası bir şey düşünüyorum,ne tavsiye edersiniz?
  • samsung rt45 veya whirlpool arc 4138
  • ben samsung'ta karar kıldım,bakalım bu hafta sonu alcağım.
  • hayırlı olsun o zaman güle güle kullanın
  • Baştan sona kadar okudum sharp ve samsung modelleri tavsiye yoğunlukta ikisinden birini tercih etsek hangi marka olurdu ?? kalite, servis ve kullanılabilirlik açısından... bu arada beyaz eşya konusunda gözümüzü açan arkadaşlara çok teşekkür
  • bizimde 10 yıllık AEG buzdolabı bozuldu arçelik hiç bakmadım bile siemens ve bosch baktım sanırım dolap aynıdı ama 100 milyon siemens daha pahalıydı. 42xx gibi bir model tam hatırlamıyorum. satıcıya dolap bozuk hemen eve gelmesi lazım yoksa almam dedim. akşam 20.00 saatlerinde eve getirdiler kurdular eskisinide verdim fiyatdan düştüler servis yarın gelip garantisini başlatır dediler. servis geldi, yazdı imzaladı gitti. dolapda gayet güzel satıcıda anlayışlı çıktı sorun yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.