Şimdi Ara

KOTALIYA NEDEN İNDİRİM YOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
2.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kotalıya kota koyuyorlar. neden kotalılar için daha cazip fırsatlar sunmuyorlar ki!!!!!

6 - 9 - 12 GB kota istiyoruz

TK DUY SESİMİZİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 3 Ağustos 2007; 17:44:40 >

• kotalılara hiçbirzaman iyi olmadı yanlış bilgi verilmesin sadece hızları arttırıldı ama adı üstü kotalı tarifeye kota vermedikten sonra bişi ifade etmez :) 2 yıl önce 256k 3 gb idi şuan 1 mbit 4 gb oldu.sadece 1 gb arttırmışlar.yani hızın 10 mbit olsa ne olacak ki kota artmadıktan sonra bu kotalılara bi kıyak değildir.
  • bu gune kadar hep kotalılara onem verildi 256 lar hep uvey evlat muamelesi yapıldı bende 1024 4gb kullanıcısıyım ama bu yapılanı destekliyorum
  • neden bunu hep kotalılara indirim yaparken söylemiyordun ? işine gelmiyordu değilmi ?

quote:

Orjinalden alıntı: bestercan

alla alla o zaman adam gibi iki tarafıda idare etselerdi ya ayrıca 2048 kotalı bağlantı 9GB olmalıydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyfülislam -- 3 Ağustos 2007; 17:15:54 >
  • Kotalıların hızları iki defa artttırıldığı halde bize hiçbir iyileştirme yapılmadı. 256 hızında olanlar 2-2.5 senedir 49 milyonu paşalar gibi veriyoruz, e artık bırakında şunun sefasını sürelim lütfen
  • Bence kotalılar da Smile ADSL'e geçmeliler. Orada 1Mbit sınırsız aylık 39YTL...

http://forum.donanimhaber.com/m_16377883/tm.htm

Burada detaylarını tartışıyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: prescott_pcl

neden bunu hep kotalılara indirim yaparken söylemiyordun ? işine gelmiyordu değilmi ?

quote:

alla alla o zaman adam gibi iki tarafıda idare etselerdi ya ayrıca 2048 kotalı bağlantı 9GB olmalıydı

Telekomu çok seviyorsun galiba..... ben ADSL fiyatlarına herzaman itiraz ettim geçmişe bakarsan görürsün.

benim sözüm kullunıcılara değil TK ya
  • quote:

neden bunu hep kotalılara indirim yaparken söylemiyordun ? işine gelmiyordu değilmi ?

sorunda burda arkadaşım kotalılara indirim yapılmadı kotalıların çoğunluğu 29 ytl lik tarifeyi kullanıyor çünkü en ucuz tarife bu bende bu tarifeyi kullanıyorum.tam 2 yıl önce 256 k 3 gb olarak 29 ytl veriyodum.gene 29 ytl veriyorum.hız 1 mbitte kota 4 gb.yane tekrar ediyorum 4 mbit max hızı verseler nolcak kota 4 gb olduktan sonra yanlış yorumlaşmışsınız bence.hee kotalılar 10 gb civarı olurdu bak o zaman kimse ses etmezdi zaten.sorun bu.telekom hep indirim yapıyorum diye bizi yedi yekınen takip etmeyenler de yutmuş hatırlarsınız kotalıları 1 mbit yaptık diye sanki türkiye komple 1 mbit sıırsız kullanıyo havası vermişlerdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

Bence kotalılar da Smile ADSL'e geçmeliler. Orada 1Mbit sınırsız aylık 39YTL...

http://forum.donanimhaber.com/m_16377883/tm.htm

Burada detaylarını tartışıyoruz.

smileadsl heryerde yok olsa düşünebilirim.......
  • Daha ne indirim bekliyorsun?
    4 sene evvel 56 k bağlantıya telefon faturası olarak 450 ytl ödüyordum
    o günleri görmedin sen heralde?
  • Kotalılara hiçbir zaman indirim olmamıştır. Aşağıdaki arkadaşın yazısını okuyun, ondan sonra tekrar düşünün. "Siz de sınırsıza geçin" diye saçma sapan önerilerde de bulunmayın lütfen. Ve bu yazının altına da imzamı atarım.

quote:

Orjinalden alıntı: tonythetonguc

Olaya öyle yanlı bakıyorsunuzki anlamıyorum.. Daha önce 3 kampanyadır kotalılara bişeymi yapıldı? Bi 3GB yi 4GB a yükselttiler okadar. Hız arttırımları kotalılar için kampanya değil tam tersine resmen zam oldu.. Niye?
    1-Kota daha rahat dolar oldu.
    2-Max. fatura limitleri kat be kat arttı.
    Faydası ne oldu derseniz tabiri caizse halt oldu; belki web sayfaları biraz daha hızlı açılır oldu, videolar rahat izlenir oldu (ki buda kota için tam bir eroin oldu, izledikçe izliyorsun ve kota taşıp gidiyor)

Telekoma okadar kızmışsınızki sanki yıllardır telekom kotalılara kıyak geçip sınırsızlara geçmiyor düşüncesi bürümüş kafanıza. Halbuki yok öyle bişey. Tam tersine sevgili telekom kotalılara habire geçirdide geçirdi, bide bu geçirdiklerinin adına İNDİRİM dedi, anlaşılan o ki sizde bunlara inanmışsınız. Sonuç olarak bu indirim içerisinde kotalıların bu durumda isyan etmesini haksız karşılayamazsınız. Şu bir gerçekki, şimdiye kadar sınırsızlar düşük hız yüzünden mağdurdu, kotalılar ise düşük kota yüzünden mağdurdu; bu indirimle sınırsızların hız mağduriyeti büyük ölçüde giderildi... bu indirimin kotalı kullanıcılara yansıyan tek iyi yanı max. fatura miktarlarının düşmüş olması, bu durumda sizce kotalılar mağdur değilmi?. Bence bu indirimde Kota seviyeleride en azından 10-15-20GB seviyelerine çekilmeliydi. Daha önceki (b)indirimlerde kotlalıların yararına bişey yapılmadığını düşünürsek mağdur olan kotalılardır.

Not olarak şunuda belirteyimki ben sınırsız 256 kablo kullanıcısıyım. Yani kotalı kullanıyorum diye kotalıların durumunu savunmuyorum, sadece olaya objektif ve tarafsız bakabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 3 Ağustos 2007; 17:21:51 >
  • quote:

bugüne kadar hep kotalılara yaparken iyiydi dimi... bikere sınırsızlara ağırlık verdiler hemen

asıl böyle zihniyete

sen iyimisin kotalılar ne zaman indirim aldılar sıcaklar çarpmış seni galiba git elini yüzünü yıka kendine gel hafıza kaybına uğramışsın hepten kaybetmeyelim seni
    bu indirimde kotalılara bir bardak su bile yok bu daha önceden belli olduğu için epey ban yollamıştım bir tane daha yollayayım şirket'den olsun
  • TTNETE forumu birbirine düşürdüğü için

yorumum bu tarifeler iyi ama kotalılar yeni üvey evlat .hayırlı olsun.biraz da biz çekicez anlaşılan.ya da her ay 20 ytl daha vericez.
  • limitler yerinde kalıp kotalar artsa süper olacak

256ların yerinde sayması kotalı kullananların suçu mu? niye birbirinize düşüyorsunuz ki.

sadece ortada bir adaletsizlik vardı. bence halada var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bestercan -- 3 Ağustos 2007; 17:27:01 >
  • Bence kotalılar da TTNet'e faturayı, SMile ADSL'e geçerek kesmelidir. Smile ADSL'de 1Mbit 39YTL şu anda. ZAten 6GB kota için TTNet'e o kadar veriyordum. Aynı fiyata şimdi sınırsız olacağım. Artı 4GB limitli arkadaşlar da 10YTL daha verip bu tarifeden yararlanmalıdır derim.
  • kesinlikle bi ortak bulup 4 mb ye gecmeli kesinlikle
  • heralde seni sıcaklar çarpmış olacakki daha bir yazıyı bile doğru okuyamıyorsun. ben indirim yapmaktan bahsetmedim. bknz: "hem kotalılara yaparken" demek istenen hız artırımıydı.
    quote:

Orjinalden alıntı: wtwt24

quote:

bugüne kadar hep kotalılara yaparken iyiydi dimi... bikere sınırsızlara ağırlık verdiler hemen

asıl böyle zihniyete

sen iyimisin kotalılar ne zaman indirim aldılar sıcaklar çarpmış seni galiba git elini yüzünü yıka kendine gel hafıza kaybına uğramışsın hepten kaybetmeyelim seni
    bu indirimde kotalılara bir bardak su bile yok bu daha önceden belli olduğu için epey ban yollamıştım bir tane daha yollayayım şirket'den olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seyfülislam -- 3 Ağustos 2007; 17:30:45 >
  • quote:

kotalıya kota koyuyorlar. neden kotalılar için daha cazip fırsatlar sunmuyorlar ki!!!!!

IZDIRABINI ANLIYORUM AMA KOTAYI DÜZELTSELER BİLE BU SEFERDE YENİ BİR PROBLEM ÇIKACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

fıyatlar şu anda cazip gibi ama bence daha hesaplı olabilirdi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: MONTAIGNE

quote:

kotalıya kota koyuyorlar. neden kotalılar için daha cazip fırsatlar sunmuyorlar ki!!!!!

IZDIRABINI ANLIYORUM AMA KOTAYI DÜZELTSELER BİLE BU SEFERDE YENİ BİR PROBLEM ÇIKACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

fıyatlar şu anda cazip gibi ama bence daha hesaplı olabilirdi.

bencede güzel olurdu
    mesela sınırsızlardan biri en az 29 YTL olmalıydı
  • Sadece ticari mantık...Kotalıları 1024Mbit sınırsıza geçmek zorunda bırakmak istiyorlar...Kullanıcı için 4gb kota'nın bence bir esprisi kalmadı..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.