- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
SEDİCİ KULLANAN VAR MI
15 Cevap1876 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

393 Mesaj
3 Ağustos 2007; 13:45:03 

ARAZİ ARACI ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜM BİŞEY DEĞİLDİ AMA TESADÜF KARŞILAŞTIĞIM BİR 2007 SEDİCİ İLANI DİKKATİMİ ÇEKTİ... FULL SEDİCİ OTOMATİK HEM DE GALERİDE 34.000 YTL... EMOTİON MODELİ YANİ FULL SIFIRI 48.000 YTL.. SADECE KAPUTTA EZİĞİ VAR... 4000 KM KULLANILMIŞ BİR ARABANIN SIFIRINDAN BU KADAR FAZLA DEĞER KAYBI MÜMKÜN MÜDÜR...
AYRICA BU ARACI KULLANAN BİLEN VAR MI?

İLAN BU LİNKTE
http://www.sahibinden.c...splayitem.php?a=4550163

Seyyar toplumsal korku satıcılarından alışveriş yapmayın!...

5927 Mesaj
3 Ağustos 2007; 14:07:37 

Bu sınıfta 2. elde değer kaybı oldukça yüksektir. Fiyat çok cazip ama anormal değil.
Araç 4x2 . Ona göre tercih yapmalısın. Şehiriçi kullanımda 4x4ün fazla yakması haricinde farkı yok zaten.

1798 Mesaj
9 Ağustos 2007; 18:12:24 

o vuruk nsl oldu acaba

166 Mesaj
9 Ağustos 2007; 18:38:49 

quote:

Orjinalden alıntı: hlkkln

ARAZİ ARACI ÇOK DÜŞÜNDÜĞÜM BİŞEY DEĞİLDİ AMA TESADÜF KARŞILAŞTIĞIM BİR 2007 SEDİCİ İLANI DİKKATİMİ ÇEKTİ... FULL SEDİCİ OTOMATİK HEM DE GALERİDE 34.000 YTL... EMOTİON MODELİ YANİ FULL SIFIRI 48.000 YTL.. SADECE KAPUTTA EZİĞİ VAR... 4000 KM KULLANILMIŞ BİR ARABANIN SIFIRINDAN BU KADAR FAZLA DEĞER KAYBI MÜMKÜN MÜDÜR...
AYRICA BU ARACI KULLANAN BİLEN VAR MI?

İLAN BU LİNKTE
http://www.sahibinden.c...splayitem.php?a=4550163

2 milyar ekle 0 km daıhatsuu terios al :) 38 milyaar

Otomobillere bayılıyorum

1368 Mesaj
12 Ağustos 2007; 12:38:45 

Fiat Sedici ile Suziki SX4 aynı araç. Youtube de görünce çok şaşırdım. Hiç duymamıştım. Fiatla Suziki arasında bağ yok sanırım?

0

Ekteki dosya (1)

4205 Mesaj
12 Ağustos 2007; 22:11:50 

quote:

Orjinalden alıntı: ali119

Fiat Sedici ile Suziki SX4 aynı araç. Youtube de görünce çok şaşırdım. Hiç duymamıştım. Fiatla Suziki arasında bağ yok sanırım?

0

[font="Comic Sans MS"]Sedici Fiat ve Suziki firmalarının ortak çalışması sonucu üretilmiştir. Diye bir bilgim var ama kesin bir kararım yok [/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

Dokuz Eylül Üniversitesi-2011

Satılık 2. EL YGS&LYS Görüntülü Eğitim CD'leri, Makul fiyat. (TIKLA)

1368 Mesaj
13 Ağustos 2007; 0:36:31 

Galiba öyle. Büyük ihtimal Fiat, Suzikinin 4*4 tecrubesinden yararlanmıştır.

136 Mesaj
19 Ağustos 2007; 18:36:23 

tasarım da suzuki ye ait bildiğim kadarıyla. swift şasisi üzerinde yükseliyor iki model de

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
1997 TOYOTA COROLLA 1.6 XLİ

4205 Mesaj
20 Ağustos 2007; 15:43:08 

quote:

Orjinalden alıntı: sakrileg

tasarım da suzuki ye ait bildiğim kadarıyla. swift şasisi üzerinde yükseliyor iki model de

[font="Comic Sans MS"]O zaman Fiat ne yaptı? [/font]

"Ben bir Türküm, dinim, cinsim uludur." Duyar duymaz içim titremişti. Şair bu şiiriyle 'Diril Ey Türk!' diye bağırıyor ve bizi uyanmaya çağırıyordu. Bu bağırışı duyduk, bu çağrıya uyduk. Bir arayış, uyanış ve sonunda diriliş başladı. Bir kuru kalabalık değil bir millet olduğumuzu anlamaya başladık. İbrahim Binbaşı doğru söylemiş, yeniden doğuyoruz, canlanıyoruz, diriliyoruz. Türk geri geliyor! Tarih bir millete bir kez dirilme hakkı verir. Yeniden uyursak, oyuna gelirsek, bir daha dirilemeyiz. Biz olmaktan çıkar, kaybolur gideriz. Bu sözümü unutmayın!
Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

136 Mesaj
20 Ağustos 2007; 15:53:20 

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

dizel motor fiata ait

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
1997 TOYOTA COROLLA 1.6 XLİ

4205 Mesaj
20 Ağustos 2007; 16:09:12 

quote:

Orjinalden alıntı: sakrileg

dizel motor fiata ait

[font="Comic Sans MS"]Bitek dizel mi? Başka birşey yapmamışmı?[/font]

Yüzbaşı Kadri Bey
22 Nisan 1915

944 Mesaj
2 Eylül 2007; 14:01:33 

ama sedicinin tasdarımı japon olduğundanmıdır nedir hoşuma gitmiyor ama zevkler ve renkler tartışılmaz

641 Mesaj
2 Eylül 2007; 15:35:37 

quote:

Orjinalden alıntı: THESHUCK

motorlar fiat'tan,yürüyen aksam,karoser,tasarım özellikle 4x4'ün aktarması suzuki'den...başka bi arkadaşın dediği gibi 2 bin ytl daha koy 0km terios al...en azından pazarda daha oturmuş bi araç..şahsi düşüncemdir,zevkler,renkler tartışılmaz....

99 Citroen Xantia 2.0 16v Break

456 Mesaj
17 Eylül 2007; 1:09:12 

quote:

Orjinalden alıntı: 06JR530

motorlar fiat'tan,yürüyen aksam,karoser,tasarım özellikle 4x4'ün aktarması suzuki'den...başka bi arkadaşın dediği gibi 2 bin ytl daha koy 0km terios al...en azından pazarda daha oturmuş bi araç..şahsi düşüncemdir,zevkler,renkler tartışılmaz....

şu anda türkiyede satılan sedicilerin motorları suzuki den alıntıdır. suzukinin diğer modellerindede kullandığı 1.6 motor sedicidede kullanılmıştır.

VW TIGUAN'12 WHITE NIGHT

5833 Mesaj
20 Aralık 2007; 15:42:38 

dizel motor yokki sedici de. sadece 1.6 benzinli var.. koy multijeti ne güzel satarsın halbuki.
jip gibi görüntüsü var. benzeinli olunca vazgeçtim

535 Mesaj
20 Aralık 2007; 19:27:45 

bizim mahallede bir tane var,fakat anlayamadıgım bir sebeple 3 aydır stepne tekeri ile kullanıyorlar ,düsünsenize 3 teker orjinal 4.stepnede bulunan dandik teker ve jant.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Markalar » Fiat » SEDİCİ KULLANAN VAR MI
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.347