Şimdi Ara

İnternet Explorer Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ben İE 7 kulannıyorum ve ufak bi problemimi var. Explorer bazı siteleri açmiyor. Gmail,Microsoft,Mynet gibi. nasıl Çözerim?

Teşşekürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gunsyldrm -- 3 Ağustos 2007; 12:36:58 >

• Beyler bi cevap verin gmail e falan giremiyorum.
  • Hocam benimki sadece bir öneri işe yarar mı bilmiyorum ama şunu deneyebilirsin;
    Araçlardan internet seçeneklerine girip gizlilik menüsündeki siteler bölümüne giremediğin siteleri tek tek ekleyebilirsin. Veya firefox ya da opera kullanabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sethlans -- 8 Ağustos 2007; 12:09:52 >
  • araçlardan ilk önce firewall sıfırlayın isterseniz sonra güvenlik seviyesini en düşüğe indirin ve bilgisayarınızda kuulu olan tüm tool bar ve benzeri search leri kaldırın umarım çözülür.
  • En garantisi IE 7 yi setupundan kaldırıp tekrar yükle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jumped

En garantisi IE 7 yi setupundan kaldırıp tekrar yükle.

• hocam aynı sorun galiba tüm 7 kullanıcılarında var. Problemin kaynağı nedir bir türlü bulamadım. her yere sordum çözen yok malesef. ne olacak hiç bilmiyorum.
  • modemin markası nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mfaktas

hocam aynı sorun galiba tüm 7 kullanıcılarında var. Problemin kaynağı nedir bir türlü bulamadım. her yere sordum çözen yok malesef. ne olacak hiç bilmiyorum.

yanlışın var ie 7 bende de var her siteyi açıyor sorunsuz. Güncelleştirmeleri yapmayı deneyebilir problemi yaşayan arkadaşlar eğer hala sorun düzelmiyor ise tekrar kurabilirler.

Bu hata tabi orjinal olmayan işletim sistemlerinden de kaynaklanıyor olabilir. Görmek lazım aslında.
  • işletim sistemi orjinal. ie 7 yi tekrar yukledim olmadı. Ghost ile yukledim windowsu durum değişmedi. Back up dosyası saglamdı. hala sorun devam ediyor. birde modemim airties.
  • xp yazılımın kopya ise ve activasyon gerektirmeyen iexplorer7 setup unu indirip kurduysan sorunla karşılaşman olası arkadaşım. önce xp yi orjinal yapmalısın.

saygılar
  • xp zaten orjinal. sistemi tekrar yukledim norton ghost ile ama sorun devam ediyor. gmail in gelen kutusuna giriyo sonra çalışmıyor microsoft mynet ve email olan sitelere giremiyorum. cookielerden sorn olabilrmi.
  • Beyler bi yardım edin 10 gün oldu gmaile giremedim. açmıyo siteyi bi türlü.
  • nasıl olacak?
  • İnternet explorer kuLLanmani tavsiye etmem sayg...
  • aynı sorun bendede oluştu xp orjinal onaylama isteyen ie 7 yi yüklemiştim ilk olarak sitelere ilk seferde girmemeye başladı daha sonra tama olraka ie 7 den mi bilmiyorum msn sistem hatasaı vermeye basladı bende format atıp mozilla kullanmaya başladım sorunum halloldu umarım yardımcı olabılmısımdır saygılarımla
  • Arkadaslar Onun Sorunu Exploerer iniza Yükledigimiz Bazi Pluginler...

Araçlar İnternet Seçenekleri Programlar Eklentileri Yönet

Buraya Girdiginiz Zaman Önünüze Bir Sürü Plugin Cikar Bunlar Tek TEk İptal Edin ve Düzelince Hangi İptal Ettiyseniz o plugin devamli iptal olarak kalsin digerlerini aktive edin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.