Şimdi Ara

## Nvidia'dan Yeni Sürücü: ForceWare 163.11 Beta 2 ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Nvidia'dan Yeni Sürücü: ForceWare 163.11 Beta 2 ##

Nvidia sürücü güncellemelerine aralıksız devam ediyor. Firmanın Forceware sürücü timi son olarak bir süre önce yayınlanan 163.11 versiyon numaralı sürücü için yeni bir güncelleme yaparak Beta 2'ye yükselttiler. Windows Vista için hazırlanan sürücü GeForce 6/7/8 serisi ekran kartları ile uyumlu çalışmakta. ForceWare 163.11 Beta 2'nin dikkat çeken bazı özellikleri,

- Direct X 9 ve DirectX 10 uygulamalarına yönelik olarak tek ekran kartı ve SLI desteği. GeForce 6/7/8 ailesi için SLI desteği verilmekte.
    - World in Conflict için uyumluluk konusunda ilerleme
    - Çeşitli oyun ve uygulamalara dönük güncellemeler

ForceWare 163.11 Beta 2'yi indirmek için,

-http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_163.11.html - 32 Bit
    -http://www.nvidia.com/object/winvista_x64_163.11.html - 64 Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 2 Ağustos 2007; 21:41:33 >

• deneyinde soyleyin artis var mi performans da bosu bosuna kotayi yemiyelim ^^
  • abi yukardaki düzeneği kuruyorsun birde kota diyorsun

*reklamı engelleme amaçlı imla değişimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edi_büdü -- 2 Ağustos 2007; 22:05:58 >
  • baya hızlı güncelliyor sürücüler,
  • bu yeni sürüm forcewarelerle nasıl oc yapabiliriz coolbits kaldırılmış galiba. 50 mb lık ntune indirin diyor. startupa yerleşmeden hızları uygulayan bir program varmı?
  • Beta kullanmam çıkarsınlar adam gibi sürücüleri işleri ne bunların
  • yahu nedir bu vista aşkı biraz biz xp kullananlarıda düşünseler ya.
    ati driver çıkartırken xp ve vista driverlarını beraber çıkartıyor.
    biz nvidia nın keyfini bekliyoruz. nvidia
    haber için teşekkürler fx57
  • insallah performans etkisi olur 8800gts lerdeki hata ne olucakmıs bılen varmı
  • gene 8800 gtsleri duzeltmiolar abi geri versem alırlarmı acaba?
  • bende xp icin bsiey sandım vista icinmis bunlar yinede tsk tabi
  • 8800 gts ler eylul ile agustos son ceyrek arasinda duzeltilecek mis
    oyle dedikodular var gorucez
  • vistayı kullanmayı bıraktım XP için varsa tabi daha ne kadar geliştirilecekse vista sürücüleri yolun yarısında bile değiller xp sürücülerine kıyasla
  • alt tab sorunu hala devam ediyormu? teşekkürler fx57
  • Nvidia sürücü çıkarma konusunda akıllandı galiba ama neden BETA2???? hani bir sürümün genelde bir BETAsı olur sürücü yazılımlarında özellikle...açıkçası BETA olan sürücülere bulaşmamayı ben iyi öğrendim...BETAnın yerine aslı gelene kadar eskisiyle idare ederim ben sorunlarım onda çözülmüş olur yeni sorun yaşama ihtimalimde daha azalır....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.