Şimdi Ara

Half Life 1 yardım !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
34.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskilere dönmek için half life 1 e başladım. Xen diye bir bölümdeyim. Uzun atlama zımbırtısı var. Onu ctrl +w+space le kullanmıyor muydun

• evet eğilip zıplayınca daaha bi uzaaa zıplıodu sankim
  • kolay gelsin
  • bn de dün save lerimden oynamıştım bi kaç bölüm arada da girerim :D half life serisi gibisi yokk yaf
    quote:

Orjinalden alıntı: PUni

Eskilere dönmek için half life 1 e başladım. Xen diye bir bölümdeyim. Uzun atlama zımbırtısı var. Onu ctrl +w+space le kullanmıyor muydun
  • herhalde yok
  • Oyun alıştırma bölümünde hareketin nasıl yapılacağı var.Eğilme tuşuna basılı iken bırakıp aniden zıplama tuşuna basacaksın arada fazla zaman bırakmadan.
  • xen sonlara yakındı di mi yanlış hatırlamıyosam, çok uzun süre oldu oyunu bitireli
  • özledim hl yi yükleyip oynayacam
  • Geçemiyorum ki. Dediğiniz gibi yapınca zıplamıyor.
  • Dostum bende aynı yerde o osorunla karşılmştım ama geçtim o zaman Al buraya bak Burası
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetfatyil

Dostum bende aynı yerde o osorunla karşılmştım ama geçtim o zaman Al buraya bak Burası

Yetişemiyorum. Ben o uzun atlama zımbırtısını aldım. Ama zıplamıyo yeterince
  • ctrl space ile zıpladıgın anda daha yüksekge ve mesafeye zıplarsın bide o ışın tabancasını dolsurup zıpladıgın anda aniden arakaya taraf ateş edersen bi hayli daha gidiyorsun...
  • hatta sadece delici ele yere uygun bi açı ile doldurup sıkarsan uçarsın resmen...yani hafif yukarı doğru 45 derce ile yere sık işte..önce w sonra ctrl sonra ctrl yi bırakıp hemen space.
  • İŞTE SORUNUN CEVABI:
    ARKADAŞLAR O UZUN ATLAMADA İLK BAŞ ŞUNU YAPACAĞIZ
    İLK BAŞ HANİ ORDA YER AVRYA MERDİVENLERDEN ÇIKTIKTAN SONRA ONUN SONUNA GELİN AMA DÜŞMEYİN! BİRAZ GERİYE GİDİN SONRA CTRL TUŞUNU BASILI TUTUN VE SPACE VE İLERİ TUŞU KULLANARAK BÖLÜMÜ TAMAMLAYIN
    EMEĞE SAYGIII BULANA KADAR CANIM ÇIKTI SİZDE HERALDE BİR İNSANLIK EDİP TEŞEKKÜR EDERSİNİZZ UMARIMMM BENİM SAYEMDE GEÇÇEKSİNİZ BU BÖLÜMÜÜ

• of ya 2007'nin konusunu ne amaçla hortlatıryorsunuz anlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97901DBF5 -- 29 Kasım 2011; 15:00:11 >
  • Ben orada otomatik tüfeğin bombasını kullanmıştım zıplamanın etkisini artırmak için. Biraz canım acıdı ama sonuç başarılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

of ya 2007'nin konusunu ne amaçla hortlatıryorsunuz anlamıyorum

aldırma sperm israfı olarak geliyorlar dünyaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

quote:

Orijinalden alıntı: freedom667

of ya 2007'nin konusunu ne amaçla hortlatıryorsunuz anlamıyorum

aldırma sperm israfı olarak geliyorlar dünyaya

hakılısın.
  • Hic dinlemeyin bunlar nasil odugunu size soyleyecegim once w tusuna basili tutarak ilerliyoruz ve w ya basili tutarken aniden ctrl+space yapiyoruz .
  • gençler ben de önceden uzun atlama çalışıyodu ama eğilip zıpladığımda artık çalıymıyo nütfen bana bir çare bulurmusunuz çıldırıcam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.