Şimdi Ara

TT.nin % 12 promosyonundan yararlanan oldumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bütün Abonelere 12 ay boyunca % 12 indirim promasyonundan yararlanan oldumu,, nasıl yararlandınız, ileride indirimler olursa bu promasyonun önemi kalır mı

• telekom odeme noktalarında yada başvuru merkezlerinden dilekçesi var onu dolduruyorsun
  • ileride indirim olursa bir %12 indirimde katılanlara olur
  • yeni açıklamaya göre adsl fiyatlarında %40 yakın bir indirime gidildi;
    birde bu indirimden ayrıca yararlandığımızda iki kez mi indirimden yararlanmış olacağız yoksa buda TTnetin bir oyunumu acaba
  • Bu konu hakkında bir bilgi edinmeyi ben de istiyorum . Şimdi kesinleşen tarifelere göre %12 indirim de eklenince 2 mbit alabiliriz biz belki .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Glyph -- 2 Ağustos 2007; 14:54:05 >
  • arkadaşlar veri akış erişimi ne demek oluyor diğer forumda da sordum doğru düzgün cevap alamadım.açıklayabilcek olan var mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: heavenix

arkadaşlar veri akış erişimi ne demek oluyor diğer forumda da sordum doğru düzgün cevap alamadım.açıklayabilcek olan var mı ?

bu indirimler servis sağlayıcılar için yani superonline, smile adsl gibi şirketlere
    esas olan ttnet.net.tr nin yapacağı indirim duyurusu ya da diğer şirketlerin kendi duyuruları
  • 4440375 aradım bir sürü reklamdan ve şunu tuşla bunu tuşlaqdan sonra sonuç dıt dıt dıt dıt dıt
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.