Şimdi Ara

...::: Samsung U3 :::... Müziğe Renk Geldi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
26.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: quicksand

ya bende de boyle sorun olmustu sistemden format attım düzeldiydi dene bakalım bi

çok saol dostum söylediğini yaptım düzeldi.reset sandım formatı. reset atacaktım yedeklemeden sonra vazgeçtim yedekleyimde öyle yapayım formatı..iyiki yapmışım 214 şarkıyı az kalsın kaybedecektim.yardımın için çok teşekkür ederim.....
  • diecektim dikkat et gitmesin die ama yedekler die düşündüm :) neyse sevindim hallettiğine ..
  • cowon d2 yle samsung u3 ün ses kalitesini karşılaştırabilecek olan var mı..yani ikisini de kullanmış olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cepciniz83 -- 19 Kasım 2007; 23:02:00 >
  • ben de dün bimeksten 10 taksitle 99 ytl ye aldım u3 ü. sennheiser mx200 kulaklıgımla gayet iyi bir ses aldım. (önceden creative v200 256 mb vardı:) ) bende 1.10 tr versiyonu ile geldi. şu led olayı rahatsız etmedi geceleri işe yarıyor. playlist e bende takıldım yıldız koyunca atması gerekiyor listeye atmıyor. neyse fw ile düzeltirler heralde. beklemek lazım. pc den mp3 atarken dosya görmeme gibi bi sorun olmadı hepsini klasörler halinde music klasörüne attım hepsi yerinde. dnse olayı çok iyi bissürü ayar var seç beğen al gibi koymuşlar müzik zevkine göre değiştirebiliyorum. herkese tavsiye ederim süper bence..
  • Selam arkadaşlar bu aleti alan arkadaşlara soruyorum radyosu var mı hepsiburda da yok demişler ama bazı yerlerde radyonun olduğu yazıyor. cevap için şimdidden teşekkürler
  • user tusuna birkez basarsaniz sarkiyi playliste atacaktir.en azindan ypu-2de oyle idi bundada oyle olmasi gerekir.
  • hala şarkılarda atlama takılma gibi sorunlar yaşayan vavrmı bu son firmware ile ona göre alacağım. garantisiz ve radyol alacağım o yüzden başıma bi problem açsın istemiyorum
  • sarkılarda dikkat ettim takılma söyle oluyor bende.mp3 sabıtlediğim zaman yanı yattıgım zaman otururken hiç (mp3 ü yerinden hiç oynatmamaktan bahsediyorum.) takılmalar oluyor.ama yolda mp3 cebime koyuyorum takılma atlama gibi sorunlar olmuyor.bilmiyorum neden kaynaklanıyor. ama yolda hareket halindeyken hiç bir takılma olmuyor.
  • daha şimdi sennheiser cx 300 aldım.benden tavsiye u3 ile kullanmayı düşünüyorsanız şiddetle kesinlikle tavsiye ederim.özellikle kelly den fiesta sarkısını dinlerken bassları beynimde hissediyorum.burn-in daha olmadı tabi yeni oldugu için ama böyleyken basslar mükemmel ise burn-in olduktan sonra acaba ne olacak die düşünüyorum.dahasına yuh artık diyesim geliyor.neyse u3 ile sorun yaşayan varsa bildiğim konularda yardımcı olacağım.(bursada cx300 arayan varsa söyleyim bulamıyorum die yakınmasın ben bizzet gittim aldım metan halogramı da var orjin yanı)
  • Selam arkadaşlar..bu cihaz sadece usbden mi şarj oluyor?yoksa şarj aleti falan var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aliyigit

Selam arkadaşlar..bu cihaz sadece usbden mi şarj oluyor?yoksa şarj aleti falan var mı?

samsung için özel bir şarj cihazı yok sanıyorum.genel usb şarj cihazları var onunla kullanılabiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helcaraxe

samsung türkiyede çalışıyorum ben yaa, bu aralar işler kesat baktım bize yol görünüyo nette samsunga müşteri bakıyorum işte

• usb'den sarj oluyor.onun icin sarj aletleri var piyasada u2 topicinde resmi var isterseniz oradan bakabilirsiniz.bilgisayara bagimli degilsiniz yani ayni zamanda arac kiti olanlarida bulmak mumkun bu tip sarj cihazlarinin
    quote:

Orjinalden alıntı: aliyigit

Selam arkadaşlar..bu cihaz sadece usbden mi şarj oluyor?yoksa şarj aleti falan var mı?

• teknosada 20ytl ye hama marka satılıyor kullananlar cok memnun..nasipse bende alcam bir tane
  • radyolu ve radyosuz modeli ayrı u3 ün. fiyatları da farklı tabi.
  • radyolusu var mı u3 ün? yani türkiye garantili olarak yok sanırım...
  • yoksa bile trt bandrolü olayındandır o. firmware ile düzeltiyolar benim bildigim radyo olayını.
  • u3 modelinin onlarca sürümü var ve bendeki u3zb versiyonu. donanım olarak radyo alıcısı olmadığı için istediğim kadar fw yükliyim değişen hiçbişey olmuyor. sizlerde de durum pek farklı değildir sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helcaraxe

u3 modelinin onlarca sürümü var ve bendeki u3zb versiyonu. donanım olarak radyo alıcısı olmadığı için istediğim kadar fw yükliyim değişen hiçbişey olmuyor. sizlerde de durum pek farklı değildir sanırım

+1905 katılıyorum.içinde radyo alıcısı olmadıgı için fw ile düzeleceğini sanmıyorum.yoksa herkez radyosuz alır sonra fw ile yükler radyolu olur kimse bosuna fazladan para ödemez...aklıma gelmişken tr 1.10 surumunden baska surum çıktımı????
  • quote:

Orjinalden alıntı: jumuu

+1905 katılıyorum.içinde radyo alıcısı olmadıgı için fw ile düzeleceğini sanmıyorum.yoksa herkez radyosuz alır sonra fw ile yükler radyolu olur kimse bosuna fazladan para ödemez...aklıma gelmişken tr 1.10 surumunden baska surum çıktımı????

malesef şuan son sürüm 1.10, valla bikaç günde bir kontrol ediyorum bian önce çıksa da rahatlasak. yani ışığın yanması dert değil ama şarkılarda arada bir çok ufak bi atlama yapıyo ya işte bu çileden çıkarıyor beni...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.