Şimdi Ara

Şok Şok DJJ Viewer (Artık Silkroad Dosyalarıyla daha kolay oynayabilirsiniz :))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar pk2 editlerken nasıl bu djj dosyalarına bakarım vs. gibi şeyler söylerdim hep ve o nimet karşıma çıktı gene bir ilki başardım (galiba ) ve djj wieveri söktüm çıkardım biryerlerden

ilk önce burdan dosyamızı indiriyoruz:
    http://rapid-share.com/files/46181706/ddj_viewers.rar.html
    şifre: smdsameducerdarkanqel

daha sonra editleyeceğimiz (media , particles, map ta djj dosyaları bulunur) dosyayı extract pk2 programıyla çıkartıyoruz

extract pk2 :

http://rapids-hare.com/files/46183479/extract_pk2.rar.html

editleyeceğimiz pk2 dosyasını çıkardıktan sonra ddj viewer ile o dosyanın olduğu klasöre geliyoruz ve gözümüze birkaç resim kestiriyoruz

hemen demeyin ee bu sadece bakmaya yarıyor diye......
    programdan çıktıktan sonra bakın ddj viewer klasörünün içine data diye klasör var girin içine bide bmp var onun da içine girin baktığınız bütün resimler bmp formatıyla karşınızda ondan sonrası el becerinize kalmış editleyim ddj ye çevirip halledersiniz

not:alıntı yaparsanız ismimi verin!

kesinlikle alıntı değildir !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangaetemo -- 31 Temmuz 2007; 22:14:01 >

• Bu program GamerzPlanet'te vardı sanırım.. Ama oradaki link hatalıydı.. Paylaşımın için teşekkürler..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Bu program GamerzPlanet'te vardı sanırım.. Ama oradaki link hatalıydı.. Paylaşımın için teşekkürler..

ben başka bir yerden buldum anlatımını da şu anda kendim yaptım orayı bilemeyeceğim
  • Şuan indiriyorum, başarırsam buraya yazarım

Bide bi sakatlık olmaz dimi? Ya sistem direk saptayıp banlarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seventh -- 31 Temmuz 2007; 22:31:06 >
  • şu anda benim sistemde yüklü istersen ss atabilirim
  • Malesef program hata verdi hocam

• Yok valla başaramadım çalıştırmayı, çalıştırabilen biri denesin en iyisi
  • bn ugrasmamayı yeglerim
  • Bu Tür Programlar Hata Verir Her Zaman Zaten Ne Gerekiyorsa Joymax Yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufan21 -- 1 Ağustos 2007; 0:12:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Flara

Bu program GamerzPlanet'te vardı sanırım.. Ama oradaki link hatalıydı.. Paylaşımın için teşekkürler..

acıkcası o sitede hatasız program yok
  • slm herkese ya arklar bana silkroadın reaplecer .exe dosyası lazım bana mesaj yollayın we msn nizi yazın sonrada msn den bana o dosyayı atın lutfen herkese duyrulurrrrrrrrrrrr

• ya dostum daha kısa bi şifre bulamadın mı yada sifresiz koysaydın alla alla yaaa

şifresiz link:

http://rapid-share.com/files/46274046/ddj_viewers.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IsbaraAlp -- 1 Ağustos 2007; 10:37:53 >
  • @tufan21 katılıyorum
  • ismini vermeden alıntı oldugunu yazsam olmazmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tufan21

Bu Tür Programlar Hata Verir Her Zaman Zaten Ne Gerekiyorsa Joymax Yapıyor.

• yinemi sen
  • quote:

Orjinalden alıntı: -PiToN-

yinemi sen

bu kimeydi

bu arada alıntı yapacaklar en azından nickimi yazsın o kadar uğraştık sonuçta...
  • BU program ddj i full ekran göstermiyor. BENDE var ancak memnun degilim bana full ekran göstereni lazım bulamadım
  • saol kusim.
    dotnetfx yüklü ama hala

hatası veriyor?
    (hort oldu biraz)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.