- x
Peugeot 206 HDİ
56 Cevap22980 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

47 Mesaj
31 Temmuz 2007; 17:04:51 

Arkadaşlar ben burayı 1 aydır takip ediyorum. Bu ilk yazışım. Önce şunu söyleyimki bu site bana çok yardımcı oldu peugeotlar hakkında. Çünkü arabalar konsunda fazla bilgi sahibi değilim. Yaklaşık 1 ay önce arabamı sattım ve hiç anlamadığım bu araba piyasalarını ararştırırken burayı buldum. Şimdi hergün okuyorum. Bu arada 2-3 kere ikinci el araba pazarına da uğradım. Hakkında yazılan birçok olumsuz görüşe rağmen Peugeot 206 lar bana çok güzel göründü. Zaten daha önceleri de trafikte gördükçe duruşu olsun gidişi olsun dikkatimi çeken bir araba idi. Sonuç olarak bir 206 sahibi olmaya kesin karar verdim.

Şimdi bir peugeot 206 var 2001 model ve söylendiğine göre temizmiş. Bu arabaya sahibi 14.500 ytl istiyor. Sanırım 75 veya 80.000 km idi. Arabayı daha görmedim. Arabada herhangi bir sorun olmadığını varsayar isek bu fiyat sizce normal midir? yardımcı olursanız senirim. Aslında netten piyasaya da bakıorum ama ordan yanıltıcı rakamlar olabilir die buraya yazmaya karar verdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdeniz72 -- 7 Eylül 2007; 16:58:56 >

808 Mesaj
31 Temmuz 2007; 19:55:28 

Arkadaşım bende de 2001 1.4 modeli var.1 yıldır kullanıyorum.şu ana kadar kronik diye atıp tutulan hiçbir sorunla karşılaşmadım.aracım şu an 52 bin km de.Sözde değil özde bakımlı bir araba. Ben satmak istesem arabamı 14.500 ytl den aşağıya vermem.Seninkinin km de fena değil. Bana göre fiyat fena değil ama sen yine yine 14 e düşürmeye çalış.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

16 Mesaj
31 Temmuz 2007; 23:04:21 

arkadaşım bendede 58 binde 2002 model 206 var...söylendiği gibi kronik bi problem yok her aaraçta olabilen ufak tefek sorunlar olabilir...bahsettiğin aracın km si ve fiyatı fena değil...iyi bir yerlere aracı gösterirsen sorun olacagını zannetmiyorum...

47 Mesaj
1 Ağustos 2007; 13:29:23 

Cevaplarınız için teşekkür ederim. 1-2 gün içerisinde sanırım sonuç belli olur. eğer alırsam aracın durumu ve aldıgım fiyatla ilgili bilgi mesajı atarım. Ama kafaya koydum mutlaka bi 206 alıcam.

5 Mesaj
3 Ağustos 2007; 15:12:57 

arkadaşlar ii günler!bende de 2006 siyah x.desing 1.4benzinli 206 var!bu araçla bi depoda max kaç km gidebilirim?ben ölçtüm yaklaşık 700 km falan gidiyo(3000d/dk+klima açık) bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
2.bi sorumda artık gösterge panelindeki kırmızı aydınlatmadan sıkıldım!bunları farklı bi renk yapabilirmiyim yapan varmı?bana bu konudada yard olursanız tekrar sevinirim:)
bir 3. sorum normalde sis farı yok ama ben taktım:)şimdi bunların ampüllerini de değiştirmek istiyorum h1 55watt die biliyorum doğrumuyum?bide mavi taksam herhangibi sorun falan olurmu?

808 Mesaj
5 Ağustos 2007; 13:23:09 

Bir depoyla kaç km gider bilmem ama ben şehir dışı 130 ytl ile 965 km gittim. motor 1.4.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

47 Mesaj
23 Ağustos 2007; 1:09:19 

Arkadaşlar tekrar merhaba. Konuyu açarken fiyatı hakkında görüşünüzü sordugum 2001 model benzinli 206 kısmet olmadı alamadım. Belkide hayırlısı oldu çünkü onun yerine maddi durumumu biraz daha zorlayarak 2004 model 46.000 km de dizel 206 aldım (17.500 ytl). Artık bir Peugeot 206 x line HDİ sahibiyim. Aranıza katılmış oldum yani :):). Arabımı aldıktan sonra geçen 2 günlük deneyimleri kısaca paylaşmak isterim. Tabii daha önce de bahsettiğim gibi arabalar konusunda amatörüm.Affınıza sığınarak yine de tecrübelerimden kısaca bahsedeyim. Arabanın gücü fevkalede, kendinizi sürekli ileri atılmak isteyen bi nesnenin içinde hissediyosunuz. Yokuş mokuş dinlemior. Ben böle bişii ilk defa görüorum. :) Ancak kalkışına alışamadım debriyaj ayarı öyle tuhaf geldiki arabayı kalkerken zıplatıorum. Debriyaj çok yukarda kavrıor ve o anda gaz ile ayarı sağlayamazsanız ( ki ben sağlayamıorum.) araba kendini öne atıor bir anda. Bugün biraz daha alıştım gibiydi. :) İkincisi araba giderken bir uğultu sesi gelior. Bu konuda bu forumda benzer topikler görmüştm. Gerçekten öleymiş. Artık yol sesimi diyorsunuz yoksa tekerlek sesi mi bilmiorum ama uğultu var yani. Ustalara sordum bu arabada olur ancak senin tekerlekler de eskimiş hemen acilinden bir michelin taktırırsan önemli ölçüde azalır ses dediler. Bunların haricinde gerçekten mükemmel bir arabaymış 206. Hatta daha önce ben araba falan kullanmamışım. Daha önceki arabaalrımı saymıorum. İlk arabam bu olmuş oldu. Bunu anladım. :)

808 Mesaj
23 Ağustos 2007; 11:59:37 

Hayırlı olsun arkadaşım. dizel olmuş çok da iyi olmuş. Arabanın ataklığına zamanla alışırsın. Keyif veren bi araçtır 206. tekrar hayırlı olsun

47 Mesaj
28 Ağustos 2007; 23:02:40 

Arkadaşlar bir önceki mesajımda bahsettiğim konular ile ilgili görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Debriyaj konusunda hala sıkıntılıyım. Çok yukarda kavrıyor. Aracı bi iki kere istop ettirdim. Bi arkadaşım oturdu direksiyona o da aynı şekilde istop ettirdi. 206 ların debriyajı hep böle midir? Bu kadar zor mu bu 206 ların debriyajı böle? Diğer konu uğultu konusu. Yolun sesi aynen içerde. Son olarak da bazı topiklerde okudugum km de 10 - 11 kuruş yakma meselesi bana biraz abartılı gibi geldi ilk izlenimlerim olarak.

27 Mesaj
30 Ağustos 2007; 15:47:43 

Arkadaşlar hele şükür kendime bir araba alacak kadar parayı toparladım şimdi ise sıra kendime uygun bi araba bulmaya geldi ben Peugeot 206 Quicksilver de karar kıldım siz ne diyosunuz bu konuda şimdiden teşekkürler...

2011 Jetta Primeline 1.6 MPI Refleks Gümüş

5 Mesaj
31 Ağustos 2007; 15:15:10 

slm.. ben peugeot 206 xt 1,6 110 hp 16 valf sıyah bır araca sahıbım... almadan once ınanın butuun 206 modellerı hakkında hatım ındırdım desem yerıdır... bakın 206 ların xr harıcı hepsı ıyı bence ama en ıyısı ve ozellıklısı olsun dersen xt alacaksın... ve ınan ısrarla tavsıye ederımmm al ve gor superr derım

10 Mesaj
3 Eylül 2007; 19:24:31 

Selam bende üniversiteyi taze bitirdim.. İnşallah yakında işe girersem hemen 206 almak istiyorum(ilk arabam olacak). Ama dizel almak sanırım maddi olarak ilk etapta bana uygun gorunmuyor. O yuzden otomatik vites benzinli 2000 model bir 206 alsam daha uygun(12000-13000yt arası). Bu konuda siz ne dersiniz? Otomatik 206 lar iyi mi? Satarken zarar edermiyim?

3736 Mesaj
4 Eylül 2007; 16:28:44 

quote:

Orjinalden alıntı: ozdeniz72

Arkadaşlar bir önceki mesajımda bahsettiğim konular ile ilgili görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Debriyaj konusunda hala sıkıntılıyım. Çok yukarda kavrıyor. Aracı bi iki kere istop ettirdim. Bi arkadaşım oturdu direksiyona o da aynı şekilde istop ettirdi. 206 ların debriyajı hep böle midir? Bu kadar zor mu bu 206 ların debriyajı böle? Diğer konu uğultu konusu. Yolun sesi aynen içerde. Son olarak da bazı topiklerde okudugum km de 10 - 11 kuruş yakma meselesi bana biraz abartılı gibi geldi ilk izlenimlerim olarak.

debriyaj bendede aynı..sorun yok yani...istegine göre ayarlat git.yol sesini anlamadım.bende yok o kadar..donanımla alakalı olabilir belki..10,11 kuruş fazla mı geldi??

3476 Mesaj
4 Eylül 2007; 16:32:24 

quote:

Orjinalden alıntı: uruk33

debriyaj bendede aynı..sorun yok yani...istegine göre ayarlat git.yol sesini anlamadım.bende yok o kadar..donanımla alakalı olabilir belki..10,11 kuruş fazla mı geldi??
Debriyaj sorunu bendeki 307 1.4 hdi'da da var.Çok yukarda kavrıyor...

3736 Mesaj
4 Eylül 2007; 16:38:42 

içi rahatlamıştır şimdi:)

217 Mesaj
4 Eylül 2007; 16:44:48 

Aracınız hayırlı olsun.Uğultu sesi tekerlek sesi değildir,büyük bir ihtimalle rüzgar sesidir.Lastikleriniz eski ise araç için tavsiye edilen lastik ne ise onu kullanın.Debriyaj'a gelirsek biraz hassastır zamanla alışırsınız,eğer arızalı ve ayarlanması gerektiğini düşünüyorsanız servise uğrayın.

Yakıt konusuna gelince;Dizel araçları benzinli araçlar gibi kullanmayınız.1 ci vites kalkış vitesidir,aracınızı genelde 1 ci viteste tutmayın,tutarsanız yakıt artar.Genelde 2 vites,temkinli kullanmak ve yakıt tasarrufu sağlamak isterseniz 3-4-5 vitesi kullanın ve vites geçişlerini 2000-2500 devir aralığında kullanın ki yakıt tasarrufu sağlansın.

quote:

Arkadaşlar tekrar merhaba. Konuyu açarken fiyatı hakkında görüşünüzü sordugum 2001 model benzinli 206 kısmet olmadı alamadım. Belkide hayırlısı oldu çünkü onun yerine maddi durumumu biraz daha zorlayarak 2004 model 46.000 km de dizel 206 aldım (17.500 ytl). Artık bir Peugeot 206 x line HDİ sahibiyim. Aranıza katılmış oldum yani :):). Arabımı aldıktan sonra geçen 2 günlük deneyimleri kısaca paylaşmak isterim. Tabii daha önce de bahsettiğim gibi arabalar konusunda amatörüm.Affınıza sığınarak yine de tecrübelerimden kısaca bahsedeyim. Arabanın gücü fevkalede, kendinizi sürekli ileri atılmak isteyen bi nesnenin içinde hissediyosunuz. Yokuş mokuş dinlemior. Ben böle bişii ilk defa görüorum. :) Ancak kalkışına alışamadım debriyaj ayarı öyle tuhaf geldiki arabayı kalkerken zıplatıorum. Debriyaj çok yukarda kavrıor ve o anda gaz ile ayarı sağlayamazsanız ( ki ben sağlayamıorum.) araba kendini öne atıor bir anda. Bugün biraz daha alıştım gibiydi. :) İkincisi araba giderken bir uğultu sesi gelior. Bu konuda bu forumda benzer topikler görmüştm. Gerçekten öleymiş. Artık yol sesimi diyorsunuz yoksa tekerlek sesi mi bilmiorum ama uğultu var yani. Ustalara sordum bu arabada olur ancak senin tekerlekler de eskimiş hemen acilinden bir michelin taktırırsan önemli ölçüde azalır ses dediler. Bunların haricinde gerçekten mükemmel bir arabaymış 206. Hatta daha önce ben araba falan kullanmamışım. Daha önceki arabaalrımı saymıorum. İlk arabam bu olmuş oldu. Bunu anladım. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spirdal -- 5 Eylül 2007; 2:46:08 >

spirdal

47 Mesaj
5 Eylül 2007; 8:57:24 

Arkadaşlar cevaplar için sağolun. Görüyorum ki debriyajda yaşadığım sorun başka arkadaşlarda da var. Hatta ben forum harici etrafımda da konuşurken aynı olayı başkalarından da duydum. 2 hafta olmasına rağmen ben hala kalkışlarda çok rahat değilim. Hala hopluyor araba arada sırada sayemde. :). Serviz değil ama sanayide ki ustalar bu arabaların debriyajlarıın otomotik olduğunu bu yüzden herhangi bir ayrlama yapılamayacağını sölediler. Yakıt konusunda ise ilk ölçümlerimi yaptım. 30 milyonluk eurodisel ile şehir içi 210 km yaptım. Bu da şehir içi 14 - 14.5 kuruş yaktıgımı gösterir. Bazı arkadaşlar şehir içi 11 12 kuruşdan bahsetmişler. Belkide doğrudur bilmiorum. Belki de kullanma şeklim yanlıştır ama agresif kullanma tarzım da yok. Ama ben 14 kuruş rakamından da çok memnunum zaten. Eski arabam benzinli idi ve şehir içi 30 kuruş civarında yakıordu. Sürüş sırasında içeri dolan uğultu sesine gelince iki ayrı usta birbirinden bağımsız olarak ikisi de aynı yorumu yaptılar. Bu ses tekerleklerin yola sürtünme sesi diyorlar. Gerçi kulaklarım alıştı biraz. İki usta da tekerlekleri eskimiş yenilersen ses azalır ama tamöamen kaybolmaz deidi. Michelin tavsie ediyorlar. Alıcam zaten. Tekerlekleri sıfırlayınca ses konusundaki gelişmeleri de sizlerle paylaşırım. Bunun haricinde araba ile ilgili hiç bir problemim yok. mesela forumlarda 206 ların iç döşemelerinden çok ses geldiği veya işçiliğin kötü olduğu yazılmış bi kaç kez. Bence değil. Hiç döşeme sesi tangırtı tungurtu yok benim arabada. Yol tutuşu çok iyi. Çekişi süper. Arabaya 3-4 kişi binse de çekişini etkilediğini hissetmedim ben. İzmir çeşme otoyolunda eski arabamla girdiğim tüm yokuşlarda vites düşürmek zorunda kalırdım. 206 ise o yokuşlardan etkilenmiyor bile. 206 dizel almaktan memnunum kısacası. Saygılarımla..

3736 Mesaj
5 Eylül 2007; 23:09:27 

abicim debriyajında sorun yok ki.sorun diosun..alışacaksın keyfini çıkar arabanın

3 Mesaj
8 Eylül 2007; 3:01:58 

206 dizeli gerçekten az yakıyor ,yere yakındır birey için ideal bir araba gerçekten,aile için tabi ki tartışılır ,alacak olanlara hayırlı olsun ...

47 Mesaj
13 Eylül 2007; 13:33:00 

Tekerlekleri değiştirdim. Tavsiye edildiği gibi michelin taktırdım. Yukarda bi kaç kere bahsettiğim yolda giderkenki uğultu sesi epey azaldı. :)

672 Mesaj
13 Eylül 2007; 14:02:38 

aracınız hayırlı olsun
hdi 206 yı kullanmak hem zevklidir hem ekonomiktir

RC

102 Mesaj
22 Eylül 2007; 3:22:24 

debriyajı büyük bi ihtimalle baskının ayaklarından dolayı yukarıda kavrıyodur ayar yaptırmaya çalış eğer olassa debriyaj setini değiştirmek zorundasın eğer çözemessen mesaj at yardımıım dokunur

imza felan yok

3736 Mesaj
22 Eylül 2007; 12:59:24 

ya ne değiştirmesi..bence debriyajı çok normal.arkadaş alışamamış

131 Mesaj
24 Eylül 2007; 1:33:51 

bende 2004 dizel bir 206 aldım 11000ytl, kelepir hemde ilk arabam, haftaya geliyor merak ettiklerimi yazarım

AmeDi

3256 Mesaj
24 Eylül 2007; 1:48:20 

2004 dizel 206yı nasıl 11000e alıyosunuz ta... bravo walla...

18000lik bütçe ile ben de dizel bişeyler arıyorum bakalım nolacak...

Paylaştığım Fotoğraflarım

Nikon D5000 / Nikkor AF-s 18-55mm VR / Tamron 70-300mm tele-macro / Nikkor AF 50mm f/1.8

GalaXy SII GT-I9100

3736 Mesaj
24 Eylül 2007; 2:21:52 

hasarlıdırr

835 Mesaj
24 Eylül 2007; 13:59:39 

inş hasarı yada km sinde bir oynama yokturr..
quote:

Orjinalden alıntı: lovelyosman

bende 2004 dizel bir 206 aldım 11000ytl, kelepir hemde ilk arabam, haftaya geliyor merak ettiklerimi yazarım

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur.

Katılım zamanı: 3 Aralık 2006

102 Mesaj
28 Eylül 2007; 1:53:36 

araç kapalı kasaysa yani arka taraf kapalıysa alırsın hatta pahalı bile

imza felan yok

131 Mesaj
30 Eylül 2007; 0:00:48 

2004 dizel 206 11000ytl,(galericiler 11500 vermişler)haciz-akraba-aciliyet vb durumdan dolayı ben 11000e aldım, arkada değişeni varmış, ptesi veya salı gelecek. kasko güven sigorta 1350, aksigorta 1300, ergo isviçre 1200ytl çıktı nasıl fiyat? km 120000de motor bakımı için dikkat etmem gereken hususlar nelerdir. ilk aracım, motor konusunda bilgim yok, okula gidiş geliş için kullanacam.
cevaplar için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelyosman -- 30 Eylül 2007; 0:15:06 >

835 Mesaj
30 Eylül 2007; 20:57:56 

hayırLı olsun kazasız cezasız sürüşler...

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerdeki cephenin suskunluğudur.

Katılım zamanı: 3 Aralık 2006

131 Mesaj
2 Ekim 2007; 0:38:31 

araç geldi, ilk defa dizel araç kullanıyorum, ilk izlenimlerim kalkışlarda benzinliye göre çok hantal ilk kalkışlarda,

teypte sorun var onu nasıl halledecem bilen varsa yardım rica ediyorum, kendiliğinden açılıyor bazen onundışında açamıyorum. sanırım şifresi varmış, servisten şifreyi öğren öyle yaparız dediler, doğruluk payı nedir?

AmeDi

875 Mesaj
2 Ekim 2007; 20:20:35 

Selam arkadaşlar , buraya aynı konuda topic açılmış o yüzden bir tane de ben açmayayım istedim. Bugün hayırlısıyla aracımı sattım , şimdi yeni bir tane bakıyorum. Sattığım araç 98model uno70s , LPG idi. Haliyle çok ekonomikti yakıtı.. Bugün bakarken biryerde 2006 model 206 HDI 1.4 Xline buldum. 16 bin km de.. Çok temiz gri renkte. Dizel araç daha önce kullanmadığımdan açıkçası biraz çekiniyorum. Yakıt olarak elbette ekonomik olacaktır ancak ne tür arızalar yada sorunlar yaratır onu bilemiyorum. Hele ki daha önce hiç fransız aracım olmadı.. 18.500 gibi işi bitirebiliriz tahmin ediyorum.. Bunun üzerine ne kadar daha masrafım olur ?

Bu aracı tavsiye edermisiniz ? çok teşekkürler

20704 Mesaj
2 Ekim 2007; 20:43:25 

quote:

Orjinalden alıntı: TatanQa

Selam arkadaşlar , buraya aynı konuda topic açılmış o yüzden bir tane de ben açmayayım istedim. Bugün hayırlısıyla aracımı sattım , şimdi yeni bir tane bakıyorum. Sattığım araç 98model uno70s , LPG idi. Haliyle çok ekonomikti yakıtı.. Bugün bakarken biryerde 2006 model 206 HDI 1.4 Xline buldum. 16 bin km de.. Çok temiz gri renkte. Dizel araç daha önce kullanmadığımdan açıkçası biraz çekiniyorum. Yakıt olarak elbette ekonomik olacaktır ancak ne tür arızalar yada sorunlar yaratır onu bilemiyorum. Hele ki daha önce hiç fransız aracım olmadı.. 18.500 gibi işi bitirebiliriz tahmin ediyorum.. Bunun üzerine ne kadar daha masrafım olur ?

Bu aracı tavsiye edermisiniz ? çok teşekkürler

1.4 206 HDI tavsiye etmem. 1.6 tavsiye ederim.

875 Mesaj
2 Ekim 2007; 21:02:55 

Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Zaten 1.4 motor ile dizel pek mantıklı gelmiyordu açıkçası..

3736 Mesaj
2 Ekim 2007; 23:29:58 

1.4 hdi yakmıor..kokluor..bir kullan öle karar ver derim.ama benzine para veririm diosan 1.6 al

875 Mesaj
3 Ekim 2007; 1:25:52 

Selam

Ben şu açıdan mantıklı gelmiyor dedim , dizel motor ve 1.4 küçük kalacaktır torku düşük ve çekişi cansız olur diye düşünüyorum .. Bilmiyorum yanılıyor da olabilirim sonuçta kullanmadığım bir araç sadece mantıktan yola çıkmaya çalışıyorum. Peki sizdeki 1.4 HDI mı ? performans serilik ve yokuşlarda çekiş nasıl acaba ?

teşekkürler

3736 Mesaj
3 Ekim 2007; 12:34:46 

1.4 hdi var ewet..0-100 km hızlanması benzinli modeliyle aynı..ve yokuşlarda çekişden bahseiyim.1.4 benzinlileri bırak 1.6 benzinlileri aglatıyor torkundan dolayı.ama sen bi kulllan derim.en saglıklı kararı öle verirsin

3736 Mesaj
3 Ekim 2007; 12:38:03 

1.6 benzinli motorlar 150 tork civarında gezerken 1.4 hdi da 160 tork war arkadaşımm..tork düşük mü sence..helede 16 hdi oldu mu 240 tork..aman yarabbi

1589 Mesaj
3 Ekim 2007; 13:25:19 

206 hdi performans tan fazla bişey beklemeyenler için cok yeterli bir arac 0-100 ve ara hızlanmaları gayet basarılı yakıt ekonomisi ilede yakıt/performans olarak sürücüsünü cok memnun edicidir....Ben 307 1,4 hdi kulanıyorum evet performans yetersiz ancak bu günlük kullanımda kendini cok ta hissettirmiyor özellikle ara hızlanmalarda ya bu arac nasıl bunu yapabiliyoru dediginiz oluyor...Düz yolda ise 160-170 arası son süratte aslında gayet yeterli oluyor...Tabii 190 da basmıs bulunuyorum ancak normal kosullarda 170 i gecmeniz biraz zor gibi 206 da ise bunun düz yolda 180-195 degerlerini duydum...

206 dizeli bir kere test etmenizi tavsiye ederim..Sonucta ilk dizellere bindigimizde hepimiz beklentilerimizin üzerinde bir performansla karsılastık..HAKSIZMIYIM DİZELCİLER

Honda Civic HB 1.8 Sport & Fiat Stilo 1.6 Dynamic

3736 Mesaj
4 Ekim 2007; 0:45:11 

walla rave çok haklısın..ben 105 bg den indim buna bindim..bu ne ya gitmz dedimm.. ama kullandım ve şok oldum..beni çok tatmin ediyor.. 190 gördüm bu arada..ama zorlanmadan 170e çıkıor..o da yeterli zaten

3736 Mesaj
6 Ekim 2007; 2:47:43 

20 ytl ye 180 km ayrıca..şehiriçi

131 Mesaj
6 Ekim 2007; 20:44:08 

bende 1.4 hdi dizel 206 var devrini alana kadar kötü ama devrini aldımı iyi gidiyor, gerçi benim motorda biraz sorun var ondan da olabilir. fakat bugüne kadar hep benzinli kullanan biri olarak dizele geçince biraz afalladım. hepsi bir yana yakıtı iyi

3736 Mesaj
7 Ekim 2007; 13:06:10 

quote:

Orjinalden alıntı: lovelyosman

bende 1.4 hdi dizel 206 var devrini alana kadar kötü ama devrini aldımı iyi gidiyor, gerçi benim motorda biraz sorun var ondan da olabilir. fakat bugüne kadar hep benzinli kullanan biri olarak dizele geçince biraz afalladım. hepsi bir yana yakıtı iyi

ne sorunu war motorun

131 Mesaj
8 Ekim 2007; 0:08:34 

motor hasta imiş hafta içi servise götürecem, sanırım filtrelerden olsa gerek. herkes farklı birşey söylüyor

3736 Mesaj
8 Ekim 2007; 1:59:29 

GEÇMİŞ OLSUN ASLANA

131 Mesaj
8 Ekim 2007; 10:07:09 

kalitesiz yakıt kullanmaktan hep

AmeDi

3736 Mesaj
8 Ekim 2007; 15:34:46 

bencede

47 Mesaj
15 Ekim 2007; 16:47:00 

Bir depo benzinle 950 km gittim şehir içi trafiğinde :). Debriyaja da iyice alıştım artık, aklıma bile gelimor kalkışlarda. :).. Çok memnunum arabadan. :)

3736 Mesaj
15 Ekim 2007; 22:59:55 

quote:

Bir depo benzinle 950 km gittim şehir içi trafiğinde :). Debriyaja da iyice alıştım artık, aklıma bile gelimor kalkışlarda. :).. Çok memnunum arabadan. :)

demiştim ben sana

131 Mesaj
18 Ekim 2007; 22:57:59 

bende orjinal ampuller yerine en ekonomik olarak tahmini ne kadara xenon far yapılır. sadece ampulü değiştirmek yeterli gelir mi? aşağıda linkteki ampul çok ekonomik geldi, bizim 206lara uyarmı yoksa yuvaları da değişmek zorunda mıyız?

özellik olarak şöyle yazmışlar:
# Blue White serisi
# Tüm H 4 tipi far/sis lambası kullanan otomobillerin Floresan Xenon Tip ışıklı aydınlatma elemanı.
# 100 Watt Halogen güçlü ışık sistemi
# Paketler 2 li adettir.2 li ad fiyatıdır.
# Aynı netlikteki park ampülleri için; OSRAM Park Ampül Cool Blue 011501 veya Renkli Park Ampülü 011108 alınması tavsiye edilir.

link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelyosman -- 18 Ekim 2007; 23:03:02 >

AmeDi

131 Mesaj
21 Ekim 2007; 16:21:32 

206da sol taraftaki sinyal kolunun ucundaki düğme ne işe yarıyor bilgisi olan var mı?
resimdeki gibi

0

AmeDi

131 Mesaj
30 Ekim 2007; 1:03:40 

guncel

AmeDi

167 Mesaj
18 Şubat 2012; 19:15:43 

206 iyidir :)

teknoloji hakkında zamanında söylenmesi gereken söylenmiş: bunlar hep para tuzağı!
:)

463 Mesaj
15 Mayıs 2012; 12:34:16 

quote:

Orijinalden alıntı: duman6kelimeler

206 iyidir :)

feci hortlatmışsın :D

167 Mesaj
17 Haziran 2012; 13:45:18 

quote:

Orijinalden alıntı: barda32

feci hortlatmışsın :D

aynen öyle 5 yıllık konu :D

teknoloji hakkında zamanında söylenmesi gereken söylenmiş: bunlar hep para tuzağı!
:)

2 Mesaj
23 Kasım 2013; 16:53:24 

Arkadaşlar Merhaba,

2011 MODEL SİYAH PEUGEOT 206+ 1.4 HDI DIESEL modeli, 40 000 km 'de kazası, darbesi olmayan temiz bir araç buldum.24 000

TL istiyor araç için.Sizce fiyatı uygun mu? Aracın Sahibinden İlan No :137651092.Biraz bilgi verebilirseniz sevinirim.

İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

16 Mesaj
11 Ağustos 2014; 0:48:11 

Suan iki bayram arasi 2. el araclarda fiyatlar 2 ila 5 bin lira arasi fazla istiyor herkes onu anladik da 2010 yilinda 24bin TL ye satilan sifir 206 lar simdi nasil 44bin TL ve enflasyon kac ti ulkemizde benim matemetigim mi cok kotu?

2010 da 24 bine sifir arac alan 2 sene biniyor 30 bin km yapiyor sonra yine 24 binden satisa cikariyor....

Hele bu sene vergi artirimi sonrasi sifir otomobillerde fena fiyat artisi oldu

Audi a3, 2002 model, 8L, otamatik
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.316