Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
795.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Blackberry ile doğumgünü ve yıldönümüyle ilgili sıkıntı yaşayan var mı acaba? Şöyle ki bir kullanıcı giriyorsunuz. Doğum günü ve yıl dönümü girdiğinizde takvimde ve outlook kişilerde verdiğiniz tarihlerde sıkıntı yok. Tek sıkıntı telefonda kişilerin detayına bakınca 1 gün önce göstermesi. Ancak BB ve outlook takviminde baktığınızda sıkıntı yok.

BB 8520 Curve 5.0.0.681 yazılımı var üstünde. Şirkette bir başka 9000bold ile denedim onda da aynı sorun var.

Neden olabilir acaba? +2 istanbul outlook ve bb ayarları
  • Merhaba arkadaslar,

Gittigidiyor'dan kelepir bir Blackbery aldim. 2005 yilinda falan piyasaya cikan bir model sanirim. Pili cikarinca yazan yazi Blackberry 7290.

Alet kayitsiz, kayit ettirecegim pasaporta. Blackberry'ye cok cok uzak bir WM 6.5 kullanicisiyim. Bu yuzden sorduklarim sacmaysa kusura bakmayin.

1) Alette Wireless var. Ama ana sayfadaki menu seceneklerinde browser vs goremedim. Internete girmiyor mu bu model?

2) Eski odugu icin gprs den giriyordur heralde ama hangi menu adimindan bulamadim. Ama wireless varsa bir de browser olmali. Ayarlarda falan Browser var, ama ana menude browser yok.

3) Ilk menu adiminda Enterprise Activation yaziyor. Bu nedir?

4) Outlook vs mallerimi bu makinaya ayarlayabiliyor muyum?

5) Internette sorf, hotmail vs nasil girerim?

Tesekkurler
  • 3-) enterprise activation eğer BES kullanıcısıysan (yani bb server kuruluysa sende active ediyorsun). Şirketlere kuruluyor bu server. Turkcell kurmuştu bize.
    4-) maillerin düşer. BIS abonesi olman gerekiyor. turkcell'den gerekli bilgiyi alabilirsin.

Diğer sorularının cevabını bu modeli bilmediğim için bilmiyorum.
  • arkadaslar ben bu hafta bb bold 9700 dusunuorum ama fyat hic onemli degil ondan iyisi varmidr.?
  • 9800 tourch var ama turkiyeye gelmedi henüz.
  • amerikadan alicamda torch 9700 kadar sik ve guzel mi.?
  • görsellerine baksana;) Şıklık kavramı kişiye göre değişir.
  • hatta torch ile bold 9700 ile hemen hemen fyat farki yok onerileriniz nedir.?
  • selamlar.. tarayıcım turkcell-im olduğunda direk anasayfaya bağlanıyor istemesem de 50kr ödemek zorunda kalıyorum 0.facebook.com a girsem bile anasayfayı ziyaret ettiği için ücret alıyor
    tarayıcımın anasayfasını nasıl değiştirebilirim?
    hotspot'ta böyle bir sorun yok..
    sadece turkcell de oluyor..
  • daha dun 9800 aldım ama arama yaparken telefondan cızırtı gelıo bu neyın nesı gerımı versem dıe dusunmeye basladım bı onerısı olan varmı
  • blackberry bold 9700 üm var diğer telefonla bluetooth bağlantısı yapamıyorum nasıl düzeltebilirim
  • ben de daha yeni aldım Blackberry curv aldım.701 tl ye bundan önce noki5800 kullandım hiç memnun kalmadm çok donma yapıyo kendiliğinden kapanıyo filan.blackberry de teknosodan aldım daha 1 saat filan oldu geleli.çok memnunum çok güzel telefon bana zor gelmedi alışkınım böle telefonlara zaten sadece şu pin olayı ne işte yarıyo onu çözemedim pin isteyenler filan oluyo açıklayan olursa sevinirim ?
  • 9500 storm telefon mesajlar çoğalınca mesajı gönderdikten sonra 1 2 sn ye donuyor.

Telefon hafızasında boş hafıza 30mb

h.kartında 5 gb

mesajları telefon hafızasına aktarmak istiyorum

30mb tel.hafızasınıda 100mb a çıkarmak istiyorum

nasıl olur
  • o pini ben de çözemedim ama bi sıkıntı olmuyor 1 aydır kulanıyom
  • Herkese iyi günler.Arkadaşlar Blackberry Bold 9000 kullanıcısıyım.Şöyle bir sorunum var telefonumu mikrofonunda oluşan bir sorundan doalyı servise yolladım.geri döndüğünde swap lenmişti.yani kasa hariç iç donanımı tamamen yenilenmişti.Ancak şuanda hiç açılmıyor.Şarja takıyorum kırmızı led bir süre yanıyor fakat daha sonra hiç tepki yok.Pil tamamen bittiğinden min. bi enerji gerekiyordur diye 1 gece boyunca şarjda beklettim ama hala bir tepki yok.Neden olabilir ve ne yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: t.auris

ben de daha yeni aldım Blackberry curv aldım.701 tl ye bundan önce noki5800 kullandım hiç memnun kalmadm çok donma yapıyo kendiliğinden kapanıyo filan.blackberry de teknosodan aldım daha 1 saat filan oldu geleli.çok memnunum çok güzel telefon bana zor gelmedi alışkınım böle telefonlara zaten sadece şu pin olayı ne işte yarıyo onu çözemedim pin isteyenler filan oluyo açıklayan olursa sevinirim ?

Bis servisiniz varsa pin numarası ile arkadaşlarınızı ekleyip msn gibi konuşabiliyorsunuz.
  • blackberry messenger belki en iyi özelliği
  • Blackberry telefonunuzdan internete bilgisayardan bağlanmak için öncelikle blackberry desktop u indirin sonra mobil cihazda internet taramasını başlatı yapında...

Arkadaşlar ben uygulama bulamıyorum..Siz neleri kullanıyorsunuz?
  • Arkadaşlar çok acil telefon görüşmelerini kaydedebileceğim (CallRecorder) bir program lazım. Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaş varsa gerçekten çok ama çok memnun olurum. İşim gereği bu program bana çok lazım oluyor.
    Lütfen bilgisi olan kardeşlerimiz yardımlarını esirgemesin. TELEFONUM: BOLD 9700
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Lütfen bir e-posta atın: istanbulunfatihi@live.com
    saygılar
  • 1---)Arkadaşlar Pcden telefona şarkı atamıyorum bluetoot ile bold9700 modeli...
    2----)Birde telefon tuş sesi kapalı fakat numara yazdığım zaman ses cıkartıyor..bunu nasıl kapatırım...
    3----)Son olarak Ş Ç Ğ gibi harfleri yazamıyorum?
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.