Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
794.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonu servise verince bold9900 a kaldim. yaklasik 8 9 yasinda bir telefon, fakat whatsapp yukleyenler varmis wifi uzerinden. soyle bir sorun var ki app world bile inmiyor telefona galiba destek kesilmis. bold 9900 a whatsap yukleyebilen veya kullanan varmidir?
  • Kef14 kullanıcısına yanıt

kardeşim kolay gelsin z 10 kurulum yaptıramadım.bilgisayara baglantı yaptım olmadı.cihazın ekranında internet baglantısını şifresini dogruyazdıgım halde baglı yazıyor.ilerleme ekranı yok bekleme yeri sadece wifi baglantılarının bulundugu kısım.wifi bulundu baglandı diyor.üstte yazıda internet baglantınız yok diyor......((

• Gunesilkocem kullanıcısına yanıt

Aynı Sorun Q10 modelinde yaşıyorum ve kurulum ekranında kalıyor. Konuyla ilgili sorun yaşamış olan arkadaşlar varsa destek olabilirlerse sevinirim.

• Arkadaşlar uygun fiyata Blackberry Q10 veya Classic arıyorum.

Yıllarca Blackberry Q5 ve Passport kullandım. Son kullandığım cihazım çok fazla tamir gerektirdiği için yoluma BB OS 10'un kullanmadığım bu iki fiziksel klavyeli cihazından biriyle devam etmek isitiyorum. 2022'de neler yapabilip neler yapamacağının gayet farkındayım.

Kasım 2021'de whatsapp android 4.0.3 cihazlara desteğini kesti. Ortalama 1,5 yılda bir whatsapp android sürümlerine desteğini kesiyor. Android 4.1 - 4.3 jeal bean'a da destek kesildiğinde telefon tamamen hiçe dönüşecek. Açıkçası yaklaşık bir sene daha kullanabilinecek cihaza malum ikinci el sitelerindeki kadar para ödemek istemiyorum. Benimkisi bir heves.

Çekmecenizde tuttuğunuz kozmetik ve performans olarak fena olmayan cihazlarınızı uygun fiyat olduğu takdirde edinmek isterim.

• merhabalar 7290 Turkcell veya başka, firmware dosyası olan var mı şimdiden teşekkürler

• Kimse yok mu? BBTurk ekibi sonradan başka bir yerde buluştu mu?

• Battı mı bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Priv yazilim yukleme yarida kaldi ve yukleme yapamiyorum ne olacak bu durum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.