***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ***
4681 Cevap626330 Görüntüleme38 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     32 [34] 36 37 38 39 40 41      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

8534 Mesaj
5 Aralık 2011; 0:25:18 

quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Belki fazla soruyorum ama bi soru daha var aklımda,
ben turkcell'in bis paketini kullanıyorum ve push mail özelliğini kullanmak için bir adet mail hakkım var. ama bu mail sadece @turkcell.balckbery.com uzantılı olmak zorunda, o yüzden bende öyle kayıt oldum aldım kendime bi mail ama bu hiç bir işime yaramıyor, asıl maillerim düşmedikten sonra bu mail ne işe yarar. Bi yöntemi var mı @hotmail.com tarzı mailleri tanıtmak için yoksa @turkcell.blackberry.com uzantılıyı mı veriyorsunuz millete. teşekkürler.

Sınırsız Bis paketiniz varsa bildigim kadarıyla 10 taneye kadar mail tanımlarsınız. Bende vodafone sınırsız var ve su an telefonumda 1 adet gmail, 1 adet hotmail ve 1 adette şirket emailim tanimli. Yalnız şirket maili için owa özelliğinin açık olması gerekir. Yani web üzerinden giriş yapıyorsanız sirket mailinize normalde onu da tanimlayabilirsiniz... Owa için Google ağız atabilirsiniz. Ayarları vs hersey yazıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Samsung Galaxy Note 3 Black
Mercedes-Benz
XboX360
Galatasaray

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

313 Mesaj
5 Aralık 2011; 0:31:09 

Sınırsız bıs paketı nasıl oluyor ya, yanı; ne kadar.(Faturalıdır kesın)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

8534 Mesaj
5 Aralık 2011; 0:42:42 

quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Sınırsız bıs paketı nasıl oluyor ya, yanı; ne kadar.(Faturalıdır kesın)

Benim hattim faturali. Faturasizlar için var mıdır bilmiyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsin. Yada internet sitesinden arastirabilirsin...

Samsung Galaxy Note 3 Black
Mercedes-Benz
XboX360
Galatasaray

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...!!!

313 Mesaj
5 Aralık 2011; 1:10:49 

Tamam, tesekkurler :)

199 Mesaj
5 Aralık 2011; 1:54:11 

quote:

Orijinalden alıntı: musanpa

quote:

Orijinalden alıntı: er7an

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kaanbalci07

arkadaslar avea 1gb internet paketi aldım facebook a girmek istedim girdi fakat söyle bir hata veriyor.
"Şuan da bu uygulamayı desteklemeyen bir servis planındasınız. lütfen bir wi-fi ağına baglanın yada veri planınızın yükseltilmesi icin servis saglayıcınızla görüsün"

twitter a girebiliyor konuları görebiliyorum fakat facebookta konuları göremiyorum sadece yeni haber yok yazıo acaba sebekede acılmamış birşeymi var yoksa normal internet baglantısıyla facebook acılmıyormu?

Bende bugun vodafonun 16.90 lik sinirsi bis paketini aldim fakat tanm co2medigim noktalar var sanirim paket internet apnyi kapsamiyor bu durumda ben ne yaparsam ayri bir ucretlendirme ile karsilasirim mesela wifi kapaliyken taraciya girdigimde bu wifi gerektirn bir uygulama vb. Sizdeki gibi bir uyari almaktayim son sorumda indirilen tum uygulamalar bis kapsaminda kullaniliyor yani opera ile baglandigimda ayri bir ucretlendirme falan yasamam degilmi?tecrubeli bir arkadas yardimci olursa cok sevinirim

Evet bu sorunun cevabını bende merak ediyorum, aynı durum bende de mevcut..

Evet arkadaslar yokmu konu hakkinda hic bilgisi olan ozellikle bis paketi oldugu halde wifi siz cihazin kendi tarayicisini kullanamiyorum ve opera mini olayi bunlari cevaplayabilecek bir arkadas aolursa cok sevinirim

ben tecrübe ettim, dikkatli olun.. Bis paketi kullanmama rağmen Vodafone tarafından ekstra data kullanımı ücretlendirmesi yaptıklarını tespit ettim. ziyaret ettiğin sitelerde kimi zaman blackberry tarayıcısı varsayılan olarak kullanmama rağmen diğer tarayıcıya geçiş yaptığını farkettim. Bu esnada az kullanım yapmama rağmen çok yüksek ücretlendirmeye maruz kaldım. İtiraz ettim sonucu bekliyorum. Bis paketiniz varsa müşteri hizmetlerini arayıp BIS harici diğer internet data servislerini kapattırmanızı öneriyorum.

Bu durum tamamen operatörün tuzağıdır. Hele ki cihazı operatörden kampanya ile almışsanız 2 kere dikkatli olun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi er7an -- 5 Aralık 2011; 2:01:09 >

PSN : ErKaN-EG7

202 Mesaj
5 Aralık 2011; 22:36:26 

quote:

Orijinalden alıntı: EliasGS

diger baslıga yazdım ama yanıt alamadım, burada tekrarlıyorum yardımcı olursanız sevinirim

"BB 9780 cihazıma 2 adet masaustu sarj unitesi aldım.

1 tanesini evde kullanıyorum, digerini ofiste kullanmak adın hem de arada sırada bilgisayara baglayıp desktop manager dan islem yapmak icin hem de prizden sarj etmek icin prizden sarj aparatı ve usb kablosuna ihtiyacım var.

piyasada bircok urun var ama BB piline zararlı mıdır bunlar? nasıl bir micro usb - usb kablo ve duvar sarj unitesi almalıyım, nelere dikkat etmeliyim, standart bir micro USB - USB kablosu bilgisayara baglamak için yeterli midir yoksa BB nin kablosu özel mi?

Ekte görülen standart bir micro USB kablo işini görecektir. Söz konusu kablo Blackberry e özel bir kablo değildir. Aynı zamanda Samsung, Motorola, Nokia ve HTC telefonlarda da kullanılabilir.

Ekteki dosya (1)

1 Mesaj
6 Aralık 2011; 0:28:46 

arkdaslar 9800 de simdek numaralrı alamıyorum ne yaptıysam olmuyor yükleniyor diyo ama istersenız 5 saat bekleyin yuklenmıyor telefon turkcell cıkıslı ama avea kullanıyorum yazılım fılan attım ama degısmedı bır soruda su ornegın avea sürümler yayınlıyor bu surumu yuklememın herhangı bır sakıncası warmı turkcell cıkıslı oldugu ıcın soruyorum teşekkürler

814 Mesaj
6 Aralık 2011; 9:08:19 

quote:

Orijinalden alıntı: uur1498

arkdaslar 9800 de simdek numaralrı alamıyorum ne yaptıysam olmuyor yükleniyor diyo ama istersenız 5 saat bekleyin yuklenmıyor telefon turkcell cıkıslı ama avea kullanıyorum yazılım fılan attım ama degısmedı bır soruda su ornegın avea sürümler yayınlıyor bu surumu yuklememın herhangı bır sakıncası warmı turkcell cıkıslı oldugu ıcın soruyorum teşekkürler

turkcell vodafone veya avea hiç farketmez istediğin sürümü yükleyebilirsin. simden kopyalamama olayına bişey diyemiyeceğim.

1114 Mesaj
6 Aralık 2011; 17:23:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Balitto

quote:

diger baslıga yazdım ama yanıt alamadım, burada tekrarlıyorum yardımcı olursanız sevinirim

1 tanesini evde kullanıyorum, digerini ofiste kullanmak adın hem de arada sırada bilgisayara baglayıp desktop manager dan islem yapmak icin hem de prizden sarj etmek icin prizden sarj aparatı ve usb kablosuna ihtiyacım var.

piyasada bircok urun var ama BB piline zararlı mıdır bunlar? nasıl bir micro usb - usb kablo ve duvar sarj unitesi almalıyım, nelere dikkat etmeliyim, standart bir micro USB - USB kablosu bilgisayara baglamak için yeterli midir yoksa BB nin kablosu özel mi?

Ekte görülen standart bir micro USB kablo işini görecektir. Söz konusu kablo Blackberry e özel bir kablo değildir. Aynı zamanda Samsung, Motorola, Nokia ve HTC telefonlarda da kullanılabilir.

tesekkur ederim bilgiler icin. ancak bugun baktım micro usb kablolara, 9 TL den 49 TL ye kadar var. hepsi de aynı marka HAMA. ne farkı var bu kabloların arasında. benim merak ettigim bu idi. bir de duvardan standart sarj unitesi icin tavsiye edecegini yan sanayi urunler var mı? sarj unitelerinde degisik cıkıs degerleri var o yuzden cesaret edemiyorum.

202 Mesaj
6 Aralık 2011; 22:20:41 

quote:

quote:

quote:

tesekkur ederim bilgiler icin. ancak bugun baktım micro usb kablolara, 9 TL den 49 TL ye kadar var. hepsi de aynı marka HAMA. ne farkı var bu kabloların arasında. benim merak ettigim bu idi. bir de duvardan standart sarj unitesi icin tavsiye edecegini yan sanayi urunler var mı? sarj unitelerinde degisik cıkıs degerleri var o yuzden cesaret edemiyorum.

Bu konuda cok fazla titiz davranmaniza gerek yok bence. Zira orijinal urunler pahali malum. Ornegin ben bir yildir 9700 icin ikinci telefonum samsung un micro usb kablosunu ve sarj aletini kullaniyorum cogunlukla. Bir zararini da gormedim.
9700 orojinal sarj cihazinin cikisi 5V ve 700 mA. Samsungun sarj aleti ise 4,75V ve 550 mA. Dedigim gibi iki yildir 9700 u farkli usb kablo ve sarj cihaziyla kullandim ve zararini gormedim. Ancak telefonunuzun pili tamamen bosalmadan sarja takmaniz onemli.

455 Mesaj
7 Aralık 2011; 12:58:21 

Merhaba Ben yeni BBerry kullanıcısıyım adaffix diye bir program kurdum (tanımadığını numaranın kime hangi kuruluşa ait olduğunu anında internetten bulup gösteriyor) fakat rehberimi olduğu gibi kendine taşımış dolayısıyla programı silmekten korkuyorum. ki benim numaralarım gitmesi diye. bundan bir kurtuluş yolu bie var mıdır acaba?

Referanslarim : mkoyuncu, oztin,y3el,masaya,bytepire, playground(8210), ThE_JackaL (K-JaM), muratd555 17" flat monitor, 1906nedir (MACBOOK aldım), Abdulla Gümüş () Aspire 9300 Sattım
Düğününüz için hikaye / belgesel fotoğrafçısı arıyorsanız www.dugunfotografcim.com - http://dugunfotografcim.blogspot.com adresinden bize ulaşabilir, örnek düğünlerimizi görebilirsiniz. MSN:fatih.kirtis@gmail.com

2376 Mesaj
7 Aralık 2011; 21:50:03 

[font="Tahoma"]Arkadaşlar bugün bir tane 8520 Curve aldım ikinci hattım için, ilk önce sim kartın içindeki numaraları adres defterine aktardım. Daha sonra farklı bir sim kart takıp ordaki numaraları kullanmak istedim. Şöyle bir sorun oluştu, ilk sim numaraları bir türlü silinmiyor. Numaralar birbirine karıştı, bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba? Telefon hafızasındaki tüm numaraları silmek gibi bir şey göremedim çünkü. Hafızadaki numaraları silse, sadece sim numaraları kalır, böylece sorun çözülür. Ama böyle bir şey bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum. Bir de PC suite gibi bir yazılım var mı Blackberry için ?[/font]

2 Mesaj
7 Aralık 2011; 22:54:54 

merhaba bende bir blackbery 8320 var baya eski dili inglizce nasil tùrkce yapcagm bunu ltfn yrdm.

202 Mesaj
7 Aralık 2011; 23:13:46 

quote:

Orijinalden alıntı: Colt

Merhaba Ben yeni BBerry kullanıcısıyım adaffix diye bir program kurdum (tanımadığını numaranın kime hangi kuruluşa ait olduğunu anında internetten bulup gösteriyor) fakat rehberimi olduğu gibi kendine taşımış dolayısıyla programı silmekten korkuyorum. ki benim numaralarım gitmesi diye. bundan bir kurtuluş yolu bie var mıdır acaba?

Oncelikle Blackberry Desktop Software yazilimini kullanarak telefon rehberinizi yedekleyiniz. Yedekleme isleminden sonra sozkonusu programi silip cihazi resetleyiniz. Daha sonra rehberi kontril ediniz, rehberinizde bir sorun varsa yedeklemis oldugunuz rehberi yine Blackberry Desktop Software kullanarak cihaziniza geri yukleyiniz.
Belirli araliklarla cihazinizdaki verileri yedeklemeniz tavsiye edilir.

202 Mesaj
7 Aralık 2011; 23:29:26 

quote:

Orijinalden alıntı: karadagmesut

merhaba bende bir blackbery 8320 var baya eski dili inglizce nasil tùrkce yapcagm bunu ltfn yrdm.

Blackberry Desktop Software programini kullanarak cihazi bilgisayara baglayiniz. Programi acip uygulamalar bolumune giriniz. Uygulamalar bolumunde dil ve giris destegi bolumunde Turkceyi bulup en sagdaki + isaretine basiniz. Bu islemi tamamladiktan sonra sag altta bulunan uygula butonuna basip yuklemenin tamamlanmasini bekleyiniz.

2376 Mesaj
7 Aralık 2011; 23:33:08 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Colt

Oncelikle Blackberry Desktop Software yazilimini kullanarak telefon rehberinizi yedekleyiniz. Yedekleme isleminden sonra sozkonusu programi silip cihazi resetleyiniz. Daha sonra rehberi kontril ediniz, rehberinizde bir sorun varsa yedeklemis oldugunuz rehberi yine Blackberry Desktop Software kullanarak cihaziniza geri yukleyiniz.
Belirli araliklarla cihazinizdaki verileri yedeklemeniz tavsiye edilir.

[font="Tahoma"]Teşekkür ederim, hallettim dediğiniz gibi. [/font]

313 Mesaj
7 Aralık 2011; 23:38:37 

Arkadaşlar bu gif oynatmayı nasıl yapıcaz. Açılıyor onu biliyorum ama hep şansa acıyorum sallıyorum bazı tuşlara fln. anlamadım gıttı biri yardımcı olsun. Teşekkürler.

202 Mesaj
8 Aralık 2011; 1:07:17 

quote:

Orijinalden alıntı: tanreall

[font="Tahoma"]Arkadaşlar bugün bir tane 8520 Curve aldım ikinci hattım için, ilk önce sim kartın içindeki numaraları adres defterine aktardım. Daha sonra farklı bir sim kart takıp ordaki numaraları kullanmak istedim. Şöyle bir sorun oluştu, ilk sim numaraları bir türlü silinmiyor. Numaralar birbirine karıştı, bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba? Telefon hafızasındaki tüm numaraları silmek gibi bir şey göremedim çünkü. Hafızadaki numaraları silse, sadece sim numaraları kalır, böylece sorun çözülür. Ama böyle bir şey bulamadım, yardımlarınızı bekliyorum. Bir de PC suite gibi bir yazılım var mı Blackberry için ?[/font]

Blackberry telefonunuzun adres defterindeki tüm bilgileri silmenin en pratik yolu şöyle: Adres defterinden seçeneklere giriniz. Klavyede sırasıyla rset tuşlarına basınız. Gelen uyarıyı onaylayıp devam ediniz. Adres defteriniz silinecektir.

Blackberry telefonlar için ücretsiz Blackberry Desktop Software programını kullanabilirsiniz. Adres defterinizi silmeden önce Blackberry Desktop Software vasıtasıyla telefonunuzu yedeklemeniz önerilir.

2376 Mesaj
8 Aralık 2011; 2:13:53 

quote:

quote:

Blackberry telefonunuzun adres defterindeki tüm bilgileri silmenin en pratik yolu şöyle: Adres defterinden seçeneklere giriniz. Klavyede sırasıyla rset tuşlarına basınız. Gelen uyarıyı onaylayıp devam ediniz. Adres defteriniz silinecektir.

Blackberry telefonlar için ücretsiz Blackberry Desktop Software programını kullanabilirsiniz. Adres defterinizi silmeden önce Blackberry Desktop Software vasıtasıyla telefonunuzu yedeklemeniz önerilir.

[font="Tahoma"]Arkadaşa önerdiğiniz yöntem yardımcı oldu bana da. Resmi sitesinden programı indirdim ve oradan çözdüm sorunu. Teşekkür ederim tekrar. [/font]

7646 Mesaj
8 Aralık 2011; 12:17:54 

Arkadaşlar b.berry 9700 bi cihaz var türkçe idi versiyon atıldı ve şuan ingilizce, bunu nasıl tekrar türkçe yaparız? Konu hakkında bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim :(8

172 Mesaj
8 Aralık 2011; 12:57:37 

arkadaşlar bende yeni 8900 aldım bir kaç sorum olcak
1,bis üyeliği olmadan face , twitter whatsapp gibi programları kullanamıyormuyuz
2,vodafone faturalı kullanıyorum 30 lira bis üyeliği için fazla mı kullananlar memnunmu ?
3, tarayıcı ve vodafone live ! arasında bi fark var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cezzarpasa -- 8 Aralık 2011; 12:58:28 >

2376 Mesaj
8 Aralık 2011; 13:02:53 

quote:

Orijinalden alıntı: cezzarpasa

1,bis üyeliği olmadan face , twitter whatsapp gibi programları kullanamıyormuyuz
2,vodafone faturalı kullanıyorum 30 lira bis üyeliği için fazla mı kullananlar memnunmu ?

[font="Tahoma"]Bence 30 TL fazla BIS için, ne bu ADSL mi bağlatıyoruz eve yani. Facebook, Twitter gibi programları tarayıcıyı açarak kullanabilirsiniz, uygulama olarak kullanmak istiyorsanız BIS şart.[/font]

172 Mesaj
8 Aralık 2011; 13:12:36 

quote:

quote:

[font="Tahoma"]Bence 30 TL fazla BIS için, ne bu ADSL mi bağlatıyoruz eve yani. Facebook, Twitter gibi programları tarayıcıyı açarak kullanabilirsiniz, uygulama olarak kullanmak istiyorsanız BIS şart.[/font]

ayrıca içinde internet paketi oluyormu peki?

7646 Mesaj
8 Aralık 2011; 14:08:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

Arkadaşlar b.berry 9700 bi cihaz var türkçe idi versiyon atıldı ve şuan ingilizce, bunu nasıl tekrar türkçe yaparız? Konu hakkında bilgisizim yardımcı olursanız sevinirim :(8

172 Mesaj
8 Aralık 2011; 17:04:24 

telefonu arkadaşımdan dün aldım ona da telefon garantiden '0' geldi yaklaşık bi 10 dakka önce 541...li bi numaradan 'pasaportunuzun bazı sayfaları okunaksız olduğundan dolayı imei kayıt işleminiz gerçekleştilememiştir lütfen işlem yaptığınız bayi ye pasaport ile gidiniz ' diye bi mesaj geldi numarayı ıkı uckere aradım ılk basda acmadılar sonra actılar gıtmenız gerekıyor fılan dedı bende dedım telefon garantı den sıfır geldı nasıl olur fılan dedım sonra hee garantıden aldıysanız sorun olmaz demedı acele acele kapattı bende anlamadım durum ne sızce beyler ?

313 Mesaj
8 Aralık 2011; 22:28:11 

541'lı bı numarayı takman hata olmuş. Büyük bı ihtimal böbrek.avi

814 Mesaj
9 Aralık 2011; 13:27:14 

quote:

quote:

yanlış bilgilendirme olmasın.facebook ve twitter ı direk uygulama olarak bis kullanmadan açabilirsiniz. internet tarayıcısı üstünden değil direk kendi ikonundan. facebook 1.6 twitter 2.0 sürümlerini bulup indirip yüklerseniz tabii ilk önce diğer sürümleri silinecek. o zaman rahat rahat girersiniz. güncelleme yaparsanız tekrar gider sürüm yükselir ve sadece wi-fi ile girebilirsiniz. net paketiniz ile bis olmadan giremessiniz yeni sürümlerde

167 Mesaj
9 Aralık 2011; 22:17:44 

arkadaşlar mrb perşembe günü hepsiburada dan aldığım bb curve 8520 mi kullanamıyorum cunku mep kodu ne kvk da var ne turkcell de var mail attım 2 kere hala dönüş olmadı artık ne yapabilirim ltf bir akıl verin bana

bu ar5ada iade işlemi istedim hepsiburada dan bakalım ne olacak

2376 Mesaj
10 Aralık 2011; 0:43:07 

quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_666tr

quote:

quote:

yanlış bilgilendirme olmasın.facebook ve twitter ı direk uygulama olarak bis kullanmadan açabilirsiniz. internet tarayıcısı üstünden değil direk kendi ikonundan. facebook 1.6 twitter 2.0 sürümlerini bulup indirip yüklerseniz tabii ilk önce diğer sürümleri silinecek. o zaman rahat rahat girersiniz. güncelleme yaparsanız tekrar gider sürüm yükselir ve sadece wi-fi ile girebilirsiniz. net paketiniz ile bis olmadan giremessiniz yeni sürümlerde

[font="Tahoma"]Bu çok iyimiş o zaman, bilmiyordum ben bunu. Eski versiyon uygulamaları nasıl bulabiliriz peki ? BIS yok diye tarayıcıdan açıyorum sürekli ben. :))[/font]

814 Mesaj
10 Aralık 2011; 9:35:21 

quote:

quote:

quote:

quote:

[font="Tahoma"]Bu çok iyimiş o zaman, bilmiyordum ben bunu. Eski versiyon uygulamaları nasıl bulabiliriz peki ? BIS yok diye tarayıcıdan açıyorum sürekli ben. :))[/font]

walla çok araştırdım çatladım hatta bir gece. şimdi bb desktop manager dan twitter ı sil kaldır.
daha sonra tekrar uygulamalara girdiğinde twitter'ın eski sürümü çıkıyor yükle deyince sürümü downgrade etmiş oluyorsun.böylece twitter tamam net paketin ile çözdün. facebook 'un 1.6 sürümü çok kötü kullanışssız ara yüz olarak çok farklı paylaşılan fotolar videolar bile gözükmüyor. onu söyleyim. bunu da aynı şekil kaldırıyosun cihzdan sonra internetten facebokk.1.6..... sürümünü dosya halinde bulup indirip cihazda uygulamalar kısmından yüklüyorsun bu kadar

814 Mesaj
10 Aralık 2011; 9:37:02 

quote:

Orijinalden alıntı: arshenik

arkadaşlar mrb perşembe günü hepsiburada dan aldığım bb curve 8520 mi kullanamıyorum cunku mep kodu ne kvk da var ne turkcell de var mail attım 2 kere hala dönüş olmadı artık ne yapabilirim ltf bir akıl verin bana

bu ar5ada iade işlemi istedim hepsiburada dan bakalım ne olacak

ilginç sıfır telefonda nasıl kod sorar.hepsiburada teknik servisini aradın mı telefon ile mail ile değil.

167 Mesaj
10 Aralık 2011; 9:47:38 

yok aramadım hocam arayım hemen bakalım onlardan bir ses cıkarmı inş. çıkar yoksa satıcem telefonu acaip sinirlendim ya çok tşk ederim

11 Mesaj
10 Aralık 2011; 10:13:07 

Merhaba arkadaşlar,

Bir soru soracaktım şimdi bende Blackberry var. Nokia vb telefonların pc yazılımları oluyor nokia suit vs gibi. Ondan bağlanıp mesaj felan atabiliyoruz bilgisayardan. Benim düşündüğümde şu ; Blackberry telefonu pcye bağlayıp ordan bbm için pin ekleyebilioyrmuyuz ? veya bilgisayardan pin nasıl ekleyebiliriz yardımlarınızı bekliyorum..

814 Mesaj
10 Aralık 2011; 11:15:16 

quote:

yok aramadım hocam arayım hemen bakalım onlardan bir ses cıkarmı inş. çıkar yoksa satıcem telefonu acaip sinirlendim ya çok tşk ederim

bu blackberry lik bir hata değildir diye düşünüyorum internetden araştırdın mı bu kodu bu sorunla karşılaşanı belki basit birşeydir.

814 Mesaj
10 Aralık 2011; 11:16:44 

quote:

Orijinalden alıntı: SteyLeR

Merhaba arkadaşlar,

Bir soru soracaktım şimdi bende Blackberry var. Nokia vb telefonların pc yazılımları oluyor nokia suit vs gibi. Ondan bağlanıp mesaj felan atabiliyoruz bilgisayardan. Benim düşündüğümde şu ; Blackberry telefonu pcye bağlayıp ordan bbm için pin ekleyebilioyrmuyuz ? veya bilgisayardan pin nasıl ekleyebiliriz yardımlarınızı bekliyorum..

pin ekleme var mıdır bilmiyorum çünkü bis ve bbm kullanıcısı değilim fakat blackberry desktop manager ı kutu içeriğinden çıkan cd sinden veyahut netten bulup pc nize kurarsanız tüm isteklerinize karşılık verecektir.

3993 Mesaj
10 Aralık 2011; 12:56:04 

9780 kullanıcısıyım. Telefonum acayip yavaşladı ilk aldığım gibi değil. 2G'de net kullanıyorum o bile yavaş,telefondaki uygulamalara geçiyorum 1 dakika bekletiyor açması için. Format mı atmam lazım?

167 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:00:26 

quote:

quote:

bu blackberry lik bir hata değildir diye düşünüyorum internetden araştırdın mı bu kodu bu sorunla karşılaşanı belki basit birşeydir.

ben vodafone hattımı takınca mep kodu die bir kod istio sim kilidi içinmiş bu kod ve yok bulamadım aradım ama bulamadım imei numarasında buluyormuş bu kod

2385 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:07:28 

quote:

quote:

quote:

ben vodafone hattımı takınca mep kodu die bir kod istio sim kilidi içinmiş bu kod ve yok bulamadım aradım ama bulamadım imei numarasında buluyormuş bu kod

bulamadim derken?mep kodunu cihaz hangi operatorden alindiysa o musteri hizmetlerini arayip alacaksin,onlarin elindede yoksa kvk ya yönlendirirler onalri ararsin veya aradigin operatorun musteri hizmetleri kvk dan kodu ister bi hafta icerisindede sana geri donup verirler kodu ama bukadar surmez genelde

167 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:26:22 

quote:

quote:

quote:

quote:

bulamadim derken?mep kodunu cihaz hangi operatorden alindiysa o musteri hizmetlerini arayip alacaksin,onlarin elindede yoksa kvk ya yönlendirirler onalri ararsin veya aradigin operatorun musteri hizmetleri kvk dan kodu ister bi hafta icerisindede sana geri donup verirler kodu ama bukadar surmez genelde

aynen sizin dediklerinizi yaptım hocam önce turkcell i aradım yok dediler onlar istek yaptı kvk carşamba akşamı ben 2 kere mail attım kvk ya hala dönmediler ayrıca turkcell de arayacaktı beni ahala aramadılar kvk teknik servis sitesinde devamlı kontrole diyorum hala yok artık ne biçim birşey anlamadım satarken söyleseler cihazımız turkcell die ona göre alır insanlar

2385 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:30:56 

quote:

quote:

quote:

quote:

aynen sizin dediklerinizi yaptım hocam önce turkcell i aradım yok dediler onlar istek yaptı kvk carşamba akşamı ben 2 kere mail attım kvk ya hala dönmediler ayrıca turkcell de arayacaktı beni ahala aramadılar kvk teknik servis sitesinde devamlı kontrole diyorum hala yok artık ne biçim birşey anlamadım satarken söyleseler cihazımız turkcell die ona göre alır insanlar

kvk ya mail atmak yerine turkcell musteri hizmetlerinden numarasini alip arayin ben oyle yapmistim biraz zor dusuyor hat ama bi gun icinde hallettim cihazimin imei nosunu biraktim iki uc saat sonra kvk teknik servisten arayip verdiler kodu.ayni zamanda ne olur ne olmaz diye turkcelle de sizde temin edince beni arayin demistim onlar ben kodu aldiktan bi bes gun sonra falan aradilar yani:-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musanpa -- 10 Aralık 2011; 14:32:02 >

167 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:38:04 

quote:

quote:

quote:

quote:

kvk ya mail atmak yerine turkcell musteri hizmetlerinden numarasini alip arayin ben oyle yapmistim biraz zor dusuyor hat ama bi gun icinde hallettim cihazimin imei nosunu biraktim iki uc saat sonra kvk teknik servisten arayip verdiler kodu.ayni zamanda ne olur ne olmaz diye turkcelle de sizde temin edince beni arayin demistim onlar ben kodu aldiktan bi bes gun sonra falan aradilar yani:-)

tmm hocam birde öle deneyim bakalım ne olacak

1275 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:41:48 

Avea faturasız BIS var mı?

psn:teF-ox

2389 Mesaj
10 Aralık 2011; 14:58:46 

quote:

quote:

quote:

quote:

tmm hocam birde öle deneyim bakalım ne olacak

Ben direkt Kvk subelerinden birini aradim. Telefonda verdiler mep kodunu.

167 Mesaj
10 Aralık 2011; 15:01:52 

bendekide şans ya saat 14 e kadar çalışıyormuş servis bugun acep arasammı kvk şubesini ya

2376 Mesaj
10 Aralık 2011; 15:32:05 

quote:

Orijinalden alıntı: tef-ox

Avea faturasız BIS var mı?

[font="Tahoma"]Güzel soru, ben de merak ediyorum. :)[/font]

2376 Mesaj
10 Aralık 2011; 15:37:03 

quote:

quote:

quote:

quote:

walla çok araştırdım çatladım hatta bir gece. şimdi bb desktop manager dan twitter ı sil kaldır.
daha sonra tekrar uygulamalara girdiğinde twitter'ın eski sürümü çıkıyor yükle deyince sürümü downgrade etmiş oluyorsun.böylece twitter tamam net paketin ile çözdün. facebook 'un 1.6 sürümü çok kötü kullanışssız ara yüz olarak çok farklı paylaşılan fotolar videolar bile gözükmüyor. onu söyleyim. bunu da aynı şekil kaldırıyosun cihzdan sonra internetten facebokk.1.6..... sürümünü dosya halinde bulup indirip cihazda uygulamalar kısmından yüklüyorsun bu kadar

[font="Tahoma"]Teşekkürler, akşam deneyeceğim. [/font]

56 Mesaj
10 Aralık 2011; 18:56:12 

beyler bende de blackberry 9780 bulunmakta. ben bunun internet ayarlarını nasıl yapacağımı anlamadım. turkcell müşteri hizmetlerinden bi mok anlamadım yahu şunu tuşlayınız böyleyse bunu tuşlayınız fln sinirim bozuldu napabilirim

2376 Mesaj
10 Aralık 2011; 21:40:44 

[font="Tahoma"]Arkadaşlar bu arada temiz 9700 arıyorum bilginize;

http://forum.donanimhaber.com/m_55458042/mpage_1//tm.htm#55458042[/font]

814 Mesaj
11 Aralık 2011; 10:41:52 

quote:

Orijinalden alıntı: 1234*

beyler bende de blackberry 9780 bulunmakta. ben bunun internet ayarlarını nasıl yapacağımı anlamadım. turkcell müşteri hizmetlerinden bi mok anlamadım yahu şunu tuşlayınız böyleyse bunu tuşlayınız fln sinirim bozuldu napabilirim

internet ayarları derken kastınız nedir browser a mı girmiyor youtube ye mi facebook twitter'a mı ? bis aboneliğiniz var mı ? bunları paylaşırsanız yardımcı olunacaktır elbet konu başlığında

56 Mesaj
11 Aralık 2011; 10:47:08 

quote:

quote:

internet ayarları derken kastınız nedir browser a mı girmiyor youtube ye mi facebook twitter'a mı ? bis aboneliğiniz var mı ? bunları paylaşırsanız yardımcı olunacaktır elbet konu başlığında

bis üyeliğim yok mesela menümde simge halinde bulunan facebook u fln kullanamıyorum

1275 Mesaj
11 Aralık 2011; 13:57:33 

Arkadaşlar 8520 Curve var, GMail maillerime ulaşmak için bir şey mi indirmem gerekiyor?

psn:teF-ox

1 Mesaj
11 Aralık 2011; 14:49:29 

selam arkadaslar. bende blacberry9300 var. bir yıldır bi problem yoktu ama şimdi hafıza kartına pcden müzik yükledigimde tüm müzikler siliniyo. pcden baktıgımda var. ama blackberrynin müziklerim dosyasında yok. acaba virus mu girdi die düşünüp anti virus programı yükledim sorra yeni bi hafıza kartı aldım yine aynısı. yeni bitane daha aldın yine aynısı. acaba bilmedigim bi durumla karsıkarsıyamıyım.. cözümü ne olabilir?

814 Mesaj
12 Aralık 2011; 9:19:26 

quote:

quote:

quote:

bis üyeliğim yok mesela menümde simge halinde bulunan facebook u fln kullanamıyorum

kullanamazsın ya facebook 1.6 sürümünü bulup onu downgrade ediceksin yada tarayıcı üzerinden m.facebook üzerinden giriş yapıcaksın yada sadece wi-fi ile giriş yapıcaksın.

814 Mesaj
12 Aralık 2011; 9:20:55