Şimdi Ara

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ*** (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.809
Cevap
37
Favori
794.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

vodafone dan sıfır torch aldım dün
    ayar vs yaparken ilk şarjı bitirdim ve taktım aleti prize şarj etmiyor
    laptopun usb cıkısına usb kablosu ile takınca şarj oluyor hatta samsung wave şarj aleti ile bile şarj oluyor fakat kutudan çıkan ilk kez benim paketinden çıkardığım orjinal şarj aleti ile olmuyor.bozuk olma ihtimali var mıdır ? kafayı yedirtecek bana gece vakti

alet bozuktur kafayı yorma
  • arkadaşlar merhaba şuan herşeyim hazır 1-2 gün içerisinde bir siyah bold 9700 alacam 1040 tl ye brigstar distirbütör.
    bunun haricinde ben vodafone kullanıcısıyım faturalı hattım var. ben vodafone dan bis paketi alacağım yanlız bu bis paketiyle beraber facebook twitter bilyoner ve benzeri siteleri gezmek dahilmidir. yoksa ayrıyeten bir ücret eklenecekmidir?
    bu bisi pek çözebilmiş değilim ondan soruyorum
  • Son 2 gündür hotmail hesabımdan bb ye mailler iletilmiyor. Bilgisayardan bakıyorum Hotmail de mail dolu ama bb ye gelen giden yok.

Hesabı blackberry.turkcell.com.tr adresinden sildim yeniden yükledim
    bb yi açtım kapattım
    bir sonuç alamadım

bb9700

Sizce neden olabilir ve çözümü için ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VLife
    Son 2 gündür hotmail hesabımdan bb ye mailler iletilmiyor. Bilgisayardan bakıyorum Hotmail de mail dolu ama bb ye gelen giden yok.

bb yi açtım kapattım
    bir sonuç alamadım

bb9700

Internet tarayicinizdan cache operations ta bulunan push ... Yazan yeri silmeyiniz. Eger silmediyseniz ve birden cok hotmail hesabiniz varsa cakisma yapabiliyor bazen. Bunu engellemek icin telefonunuzdan hotmail hesabiniza giris yapin. Tahminimce sorun duzelecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unverdi
    arkadaşlar merhaba şuan herşeyim hazır 1-2 gün içerisinde bir siyah bold 9700 alacam 1040 tl ye brigstar distirbütör.
    bunun haricinde ben vodafone kullanıcısıyım faturalı hattım var. ben vodafone dan bis paketi alacağım yanlız bu bis paketiyle beraber facebook twitter bilyoner ve benzeri siteleri gezmek dahilmidir. yoksa ayrıyeten bir ücret eklenecekmidir?
    bu bisi pek çözebilmiş değilim ondan soruyorum

Bis paketinizde bb'nin kandi internet tarayicisini kullakaraka yapacaginiz islemler bis paketinize dahildir. Ancak 3.parti aplikasyonlar wap cikisi aldiklari icin ayrica ucretlendirilir(vodafone ve avea)
  • ilginiz için teşekkürler,

cache operations bölümü neresi tam olarak bilmiyorum ama hiç bir ayarlarda push lu birşeyi değiştirmedim.
    Bir tane hotmail hesabım var, bir tanede şirketin mail hesabı var, telefonuma da benden başka kimse dokunmuyor.
    Telefondan tarayıcı ilewww.hotmail.com dan hesabıma ve msn'e girdim ama hala sorun düzelmedi.

Hotmail hesabımdan mail gelmiyor fakat şirket hesabımdan mailler geliyor.

Sizce başka neler yapabilirim?

quote:

Orijinalden alıntı: john86

quote:

Son 2 gündür hotmail hesabımdan bb ye mailler iletilmiyor. Bilgisayardan bakıyorum Hotmail de mail dolu ama bb ye gelen giden yok.

bb yi açtım kapattım
    bir sonuç alamadım

bb9700

Internet tarayicinizdan cache operations ta bulunan push ... Yazan yeri silmeyiniz. Eger silmediyseniz ve birden cok hotmail hesabiniz varsa cakisma yapabiliyor bazen. Bunu engellemek icin telefonunuzdan hotmail hesabiniza giris yapin. Tahminimce sorun duzelecektir.
  • quote:

ilginiz için teşekkürler,

cache operations bölümü neresi tam olarak bilmiyorum ama hiç bir ayarlarda push lu birşeyi değiştirmedim.
    Bir tane hotmail hesabım var, bir tanede şirketin mail hesabı var, telefonuma da benden başka kimse dokunmuyor.
    Telefondan tarayıcı ilewww.hotmail.com dan hesabıma ve msn'e girdim ama hala sorun düzelmedi.

Hotmail hesabımdan mail gelmiyor fakat şirket hesabımdan mailler geliyor.

Sizce başka neler yapabilirim?

quote:

quote:

bb yi açtım kapattım
    bir sonuç alamadım

bb9700

Rica ederim peki herhangi bir mail adresinizden sorunlu olan hotmailinize mail atin sorun devam ederse operatorle gorusun
  • cihazı yeni aldım.avea kullanıyorum.cihazı wifi üzerinden deniyorum.facebook,twiter,myspace gibi uygulumalar kullanılamıyor.appworld dan uygulama indirebilmek için oluşturduğum ID ise bir türlü download için yeterli olmuyor.atladığım bir nokta var sanırım.birileri yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: MTCsK
    cihazı yeni aldım.avea kullanıyorum.cihazı wifi üzerinden deniyorum.facebook,twiter,myspace gibi uygulumalar kullanılamıyor.appworld dan uygulama indirebilmek için oluşturduğum ID ise bir türlü download için yeterli olmuyor.atladığım bir nokta var sanırım.birileri yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar !!!

Appworld u kullanabilmeniz icin bis olmasi sart. Aksi halde appworldden aplikasyon indiremez ve kullanamazsiniz. Bis aboneliginiz olmadan blackberry I kullanmanin cok bir anlami yok ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi john86 -- 22 Aralık 2010; 20:47:39 >
  • quote:

quote:

cihazı yeni aldım.avea kullanıyorum.cihazı wifi üzerinden deniyorum.facebook,twiter,myspace gibi uygulumalar kullanılamıyor.appworld dan uygulama indirebilmek için oluşturduğum ID ise bir türlü download için yeterli olmuyor.atladığım bir nokta var sanırım.birileri yardımcı olursa sevinirim arkadaşlar !!!

Appworld u kullanabilmeniz icin bis olmasi sart. Aksi halde appworldden aplikasyon indiremez ve kullanamazsiniz. Bis aboneliginiz olmadan blackberry I kullanmanin cok bir anlami yok ;)

yani bu durumda WİFİ sadece tarayıcı ve youtube için bağlantı sağlıyor.
    bu cihaz üzerinden tweter,facebook ve flicker gibi uygulamalar için BIS üyeliği şart diyorsunuz öyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MTCsK -- 22 Aralık 2010; 21:39:20 >
  • quote:

bb yi açtım kapattım
    bir sonuç alamadım

bb9700

Bende bu problem geçen haftadan beri sürüyor. Bold 9000 sahibiyim. Mail hesabımı telefondan silip, servis kitaplarını tekrar yolladım, pili çıkartıp taktım vs vs. her yolu denedim. Bazı forumlarda ve tanıdıklarda bu problemin yaşandığını duydum. Problem sadece hotmail'de, mail yollanıyor ancak hiçbir mail gelmiyor. Diğer mail hesaplarında ise problem yok. Turkcell müşteri hizmetleri bir ton gereksiz ayar yaptırıyor ancak kesinlikle bir sonuç alamadım. Şu aşamada ne yapacağımı bilemiyorum ben de, hotmail resmen elim ayağım durumundaydı.
  • Selam arkadaslar ben malumunuz acemiyim...
    Usa den blackberry curve aldım TR de kullanacagım ıcın contratsız ve sımkartlı aldım ozellıkle ama ben oyle sanıyormusum uzerınde de yazmasına ragmen telefon sımkartsız cıktı sımkart yerınde bır metal var aslında guvenılır bıryerden de aldım ama oldu işte...
    Suan yapabılecegım bısey varmı TR de bu sorunu cozecek bır teknık servıs vs varmıdır ?
  • quote:

quote:

quote:

bu cihaz üzerinden tweter,facebook ve flicker gibi uygulamalar için BIS üyeliği şart diyorsunuz öyle mi ?

Evet aynen oyle. Bis olmayan bir blackberry wifi si olan standart bir telefondan farksizdir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Evet aynen oyle. Bis olmayan bir blackberry wifi si olan standart bir telefondan farksizdir.

Tesekkur ederim....

Buarada simkartimda ki kisi listesine telefona kopyaliyorum.kisiler altinda bulabilirsiniz diyor ama ben bu kisiler listesini bulamadim bu cihaz da.dolayisiyla rehbersiz kaldim.bu konuda bir bilginiz var mi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tanzer59

Selam arkadaslar ben malumunuz acemiyim...
    Usa den blackberry curve aldım TR de kullanacagım ıcın contratsız ve sımkartlı aldım ozellıkle ama ben oyle sanıyormusum uzerınde de yazmasına ragmen telefon sımkartsız cıktı sımkart yerınde bır metal var aslında guvenılır bıryerden de aldım ama oldu işte...
    Suan yapabılecegım bısey varmı TR de bu sorunu cozecek bır teknık servıs vs varmıdır ?

tim e git dicem ama sanırsam yaptığın iş yasal değil..
  • quote:

Bu cihazı türkiye'de kullanamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

quote:

Bu cihazı türkiye'de kullanamazsınız.

bağzı bilgisayarcılar kırıyo onun telefonlarda ama tabletleri kırabilirler mi bilmiyorum.
  • Merhaba arkadaşlar, ben Blackberry kullanıcısı değilim ama bugün mağazaları gezerken Blackberry 8520 gördüm, beğendim, fiyatı da uygundu, alsam mı diye düşündüm.Sonra e71 mi alsam diye düşündüm, şimdi araştırma yapıyorum.Aslında Blackberry almayı düşünüyorum ama BIS diye birşey söylediler, olmazsa olmaz dediler.Aylık 30 liraymış sanırım bu paket.Ben veremem bu parayı.Bu BIS denen şey nedir?Olmazsa olmaz birşey mi?BIS'sız blackberry'nin anlamı yok mu?:) Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.
  • Arkadaşlar Almanya'dan BB 9780 getirteceğim ama Alman sitelerinin hepsinde klavye qwertZ. Z ve Y harflerinin değişimini yapabilir miyiz? Hadi yeni keypad aldık ama bunu telefona tanıtabilir miyiz?

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ***
  • quote:

Orijinalden alıntı: iyaan

Arkadaşlar Almanya'dan BB 9780 getirteceğim ama Alman sitelerinin hepsinde klavye qwertZ. Z ve Y harflerinin değişimini yapabilir miyiz? Hadi yeni keypad aldık ama bunu telefona tanıtabilir miyiz?

***BLACKBERRY KULLANICILARI SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ***

Tahmini bir cevap veriyim keypadi değiştirip Turkcell'in sitesinden falan yüklersen programı olur diye düşünüyorum ama iyi bilen birine de sor istersen
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.