Şimdi Ara

## Asrock'dan Yeni Bir Anakart: Conroe1333-DVI/H ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Asrock'dan Yeni Bir Anakart: Conroe1333-DVI/H ##

Daha önce haberini verdiğimiz MSI'ın anakartından sonra uygun fiyat e bol özellikli kategorisinde liderliğe oynamak isteyen üreticilerden biri olan Asrock, A2 revizyonu 945GC yonga seti kullanan ve 1333MHz FBS'li işlemcilere destek sunabilen yeni anakartı Conroe1333-DVI/H'yi duyurdu. Bilindiği gibi Intel'in 945GC yonga seti resmi olarak 800MHz fsb'ye destek verebiliyordu fakat MSI gibi Asrock da bir çalışma içerisine girerek hazırladığı yeni anakartı Conroe1333-DVI/H ile hem uygun fiyatlı hemde yeni nesil işlemciler ile uyumlu bir çözüm çıkarmış ortaya.

Asrock Conroe1333-DVI/H'nin genel özellikleri,

* İşlemci: Intel Dual Core Core 2 Extreme / Core 2 Duo / Pentium D / Pentium Dual Core / Pentium 4 / Celeron / Celeron D (FSB1333/1066/800/533MHz uyumlu).
    * Yonga Seti:Kuzey köprüsü için Intel 945G/945GC A2 ve güney köprüsü için Intel ICH7
    * Bellek: Dual Channel DDRII 667/533 memory (4 x DDRII DIMM slots). Max. capacity: 4GB
    * Grafik: Intel Graphics Media Accelerator 950; Pixel Shader 2.0; DirectX 9.0 desteği; Dual VGA çıkışı: D-Sub ile DVI-D portları (DVI grafik-HDCP)
    * Slotlar: 1 x PCI Express x16 / 1 x PCI Express x1 / 2 x PCI / 1 x HDMR
    * Windows Vista sertifikalı 7.1 kanal ses ve gigabit ethernet desteği

Intel Core 2 Duo E6050 serisi ile kullanılabilen Asrock'ın yeni anakartı Conroe1333-DVI/H'nin yurt dışı satış fiyatı yaklaşık fiyatı 60$.

• piyaasanın yaramaz çocuğuna helal olsun adamlar çalışıyor bu özellikli bir anakart 60$ çok iyi para bence dolarda düşüşte zaten ytl olarak 100 ytl bile yapmaz amaa benim yeni sistemim amd olacak intel olsaydı bu kartı alırdım ama gigabytenin amd 690g yongasetini kullanan bir anakart alacam bence daha mantıklı

max 975 o sistemin dehşet valla olsa bende daha bişe istemem 2 sene daha teknolojiyle uğraşmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *AMD_ATHLON* -- 29 Temmuz 2007; 10:13:16 >
  • fiuatı çok iyiymiş
  • Fiyatı çok iyi 1333 destekli süper
  • Güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimmasabi -- 29 Temmuz 2007; 14:02:43 >
  • 60usd ye mobo üretip son teknoloji desteiiii vermek ve ürünü çeşitli özelliklerle donatmak bence çok kaliteli bi iş...

sadece çipset deiştiiinde aynı özellikte bi mobo 100usd den başlar
  • ASRock 60$'a anakart satar, Asus 1299$'a... Diyorum ya bunların kardeş firma olması beni şaşırtıyor.
  • Özelliklerine baktığımızda, eski anakartına 1333 desteğini vermekle sınırlı kalmış.Yinede fiyatı ilke rakipsiz.
  • asrock habireyeni anakart çıkarıyo okadar masraf yapıyo bu anakartları geliştirmek için ama
    kar ediyomu

• İyi güzel ucuz. Ama bide ASROCK kullananlara sorun (varsa tabi) adamlar nelerle uğraşıyorlar ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnUSTA -- 29 Temmuz 2007; 17:07:21 >
  • 1333FSB altında güzel çalıştı 10 tane kadar yaptım , sorun yok gözükmkte ama soğukuk var tabi.Uzun vadede stabilitesi hakkında bir şey denemez henüz.Fakat 945 ne chipsetmiş makyajlaya makyajlaya 1333FSB desteği bile verdiler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

ASRock 60$'a anakart satar, Asus 1299$'a... Diyorum ya bunların kardeş firma olması beni şaşırtıyor.

yerse parzarı yemezse adapazı heryol asus a cıkıyor pahalı ıstersen asus ucuz ısersen asrock
  • ASROCK her zaman işe yarar ve ekonomik modeller sunmuştur... genelde düşük işlemcilerde elde edilen en güzel performans ASROCKta elde edilir...bbirazcık daha kalitesini arttırabilse mesela katı kapasitörlere geçiş yapabilse piyasada biraz daha yer kapabilir bence...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.