Şimdi Ara

Guardian System (Academy) [detayli aciklama]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
18.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • burada basitce akademi hakkinda bilgi verecegim.

Guardian : Muhafiz, koruyucu. anlatimda bu kelimeyi kullanacagim

Akademi Kurulumu
    Storage'daki npc'den akademi kurulumu yapilabilir. kurulum ucreti 100k'dir. ayrica kurulumu simdilik yalnizca Cin'li karakterler gerceklestirebilir. min 60 lvl olmak zorundasiniz.

Akademiye kayit
    Koruyucu sisteminde akademinizi party listesi gibi bir ortamda kayda acarsiniz. "L"ye basinca matching seceneginden. Akademinize 1-39 lvl arasinda max 5 tane cirak alabilirsiniz. ayrica yaninizda calistiracak ve akademiye yardimci olacak koruyucu ciraklari alabilirsiniz, bunlarin lvl'i 41-59 arasinda olabilir ve max 2 tanedir.
    Akademiyi kapatmak icin ya butun uyeleri atacaksiniz yada hepsini mezun edeceksiniz. diger turlu akademi kapatilmiyor.
    Ayrica online olana akademi uyeleri birbirini harita uzerinde kirmizi nokta halinde gorebilir.

Cumulated and Accumulated Buffs
    Cumulative Buff : burada gozuken puan degeri caylagin korucu gozetiminde kazandigi exp. puanlarin belirli oranlarini yansitir. buradaki puan ayrica ciragin leveli ile alakalidir. koruyucu ile bir saat beraber kastiktan sonra bu cumulated buff'da biriken puan akademi kurucusuna aktarilabilir.
    ayrica cumulated buff'da biriken puan oyuna girip akademiye kayit olduktan 24 saat gectikten sonra aktarilamiyor. resetlenme gibi birsey mevcut sanirim (burasini tam anlamadim ben de)
    cumulative buff simgesine sag tusa tiklayinca buradaki puanlar akademi kurucusuna aktarilir (kurucu online olmak zorundadir)

Accumulative Buff: cumulative buff simgesine sag tusla tikladiktan sonra transfer islemi baslar ve simge accumulated buff haline donusur.
    burada birikmis olarak bulunan puan'larin (experience) %20'si korucuyuca transfer edilir. kalan %80 de ciraga aktarilir. ve yavas yavas azalmaya baslar. aktarim islemi birden yapilmaz.
    aktarim islemi tamamlandiktan 24 saat sonra accumulated buff simgesi kaybolur. tekrar kasmaya devam edilince cumulated buff ortaya cikar.

kisaca: cumulated buff biriken puanlari gosterir. caylak buna sag tiklayip transfer baslatinca accumulated buff'a donusur ve transfer islemi baslar.

Mezun olmak
    cirak lvl 40'a ulasinca onu mezun edebilirsiniz. mezun ettikten sonra lvl 41 olmasi icin gerekn %50'lik exp. puan otomatik olarak ciraga verilir.
    akademi kurucusu da ciragin gelisme oranina gore honor point (seref puani) elde eder. honor point elde etmek icin ciragin akademiye girdigin lvl 30'dan asagida olmasi gerekir!!! lvl 31 'den sonra akademiye gelen uyeler mezun olsa bile honor point kazandirmazlar.

Oduller ve Seref Siralamasi
    koruyucu cirak mezun ettikce 1 ile 50 arasinda bir puan ile honor ranking (seref siralamasi) sisteminde siralanir. bu siralama her gun silkroad standart saati 00:00'da tazelenir.
    Honor items: honor items kapsaminda yalnizca silahlar ve kalkanlar mevcuttur. buradaki seal silahlar ve kalkanlar yalnizca akademi kurucusu tarafindan belirli seref puani ve oyun parasi karsiligi alinabilir, ve yalnizca bu oyuncu tarafindan kullanilabilir. bu puani biriktirmek oldukca uzun zaman alir.
    bu silahlarin belirli tamir sayilari vardir. bu sayi gecince kullanilamaz hale gelir. bu sayiyi arttirmak icin magic stone of honor denilen tas gene burada satin alinabilir ve tamir sayisi arttirilir.

ek bilgi : QeLeBeQ
    Bir honor item maksimum 5 kez alchemy yapilabilir bu yuzden 5 inide honor tasi ile durability yenilemekte kulaniniz, + ve blue basimlari ile bu 5 kez yenileme hakkinizdan mahrum kalabilirsiniz. Honor taslar da bir miktar honor point isterler ve bu silahlar sadece pvp ve unique keserken kullanmakta fayda vardir cunku 5 kez yenileyebilecegimizden kasarken kullanmak mantikli degildir.

DAha fazla detay

ozgurozgel ve Spartachus'a teşekkürler ederim. Nømad

Gardiyan Sistem Özeti

Gardiyan sistem özeti ;
    Gardiyan sistemi yüksek Lv oyuncuLar(gardiyanLar) ve düşük Lv oyuncuLar (çırakLar) için tasarLanmıştır .. Yüksek Lv oyuncuLarın oyun içi deneyimLerini düşük Lv oyuncuLarLa payLaşmaLarı, bu şekiLde acemi oyuncuLarın oyunLa iLgiLi daha çabuk biLgi sahibi oLmaLarı ve oyuna ısınmaLarı hedefLenmiştir .. BununLa birLikte yardımda buLunan gardiyan onurLandırıLır ve ödüLLendiriLir ..

Akademi KuruLumu
    Akademinizi, her şehirde buLunan banka ( storage ) Npc iLe konuşarak kurabiLirsiniz .. Akademi kuran oyuncu � Gardiyan � oLarak anıLır, bu kişi 60 Lv ya da üzeri oLmaLıdır ve 100.000 goLd ödeyerek akademiyi açabiLir .. Gardiyan birden fazLa akademi açamaz ve maksimum 5 tane çırak ( apprentice ) ( Lv 39�dan düşük Lv oyuncuLar ) iLe 2 tane asistan ( assistant ) ( Lv 40 � 59 arası ) oyuncuyu akademisine aLabiLir ..

Akademiye Kayıt

Akademiye kayıt akademi UI ( kısayoL tuşu : � L � ) iLe Gardiyan eşLeşme sistemi kuLLanıLarak, yapıLan tekLifin gardiyan tarafından kabuL ediLmesi iLe gerçekLeştiriLir .. Bir akademiye kayıt oLan çırak ya da asistan herhangi başka bir akademiye kayıt yaptıramaz ..Akademiye girdiğiniz zaman, akademi UI ( kısayoL � L � )�ya da kayıt oLmuş oLursunuz ve gardiyanLa asistanLar haritada kırmızı nokta iLe görünür haLe geLirLer .. Oyuncunun LvLına göre gardiyan,asistan ve çırakLara isim veriLir ..

İsim Lv Durumu
    Intermediate Guardian (Lv 50-59) Akademiye KatıLım (Lv 40-59)
    Beginner Guardian (Lv 40-49) Akademiye KatıLım (Lv 40-59)
    Expert Apprentice (Lv 31-39) Akademiye KatıLım (Lv 1-39)
    Intermediate Apprentice(Lv 21-30) Akademiye KatıLım (Lv 1-39)
    Apprentice (Lv 11-20) Akademiye KatıLım (Lv 1-39)
    Beginner Apprentice( Lv 1-10) Akademiye KatıLım (Lv 1-39)

Akademiden Mezuniyet

ÇırakLar Lv 40, asistanLarsa Lv 60 oLduğu zaman akademi penceresinde rumuzunun yan tarafında � Graduate � butonu aktif haLe geLecek .. Butona tıkLandığında akademiden mezun oLunur, bununLa iLgiLi sistem mesajı görünür .. Bu sırada mezun oLan çırak ya da asistanın ekranında � Gardiyan OyLama � penceresi açıLır .. Bu pencereden, mezun oLan öğrenci akademi içerisinde buLunduğu dönemde gardiyanın yeterLiLiğini oyLar ..
    Penrecere 5 kutu buLunur , sırasıyLa ;
    Çok memnuniyet verici ( Very Satisfied )
    Memnuniyet verici ( Satisfied )
    OrtaLama ( Avarage )
    Yetersiz ( Unsatisfied )
    Çok yetersiz ( Very Unsatisfied )

KutuLardan birini işaretLeyip , � EvaLuate � tıkLandığı zaman oy verme işLemi de tamamLanmış oLur ..

Graduate butonuna tıkLandığı zaman oyLama penceresi açıLır .. Pencere açıLdıktan sonra � CanceL � tıkLanırsa ya da pencere X�e basarak kapatıLırsa otomatik oLarak � Satisfied � ( memnuniyet verici ) seçeneği işaretLenmiş sayıLır ..

CumuLated buff, AccumuLated buff, akademi mesaj penceresi ve akademiyLe iLgiLi her şey çırak mezun oLduğunda kayboLur ..
    Otomatik oLarak akademiden iLişiğiniz kesiLecektir , ve penaLtı durumu söz konusu oLmayacaktır ..
    Mezun oLan çırakLar, 40 Lv topLam deneyim puanının %50�si oLan 2.000.000 exp iLe ödüLLendiriLirLer ..
    Çırağın mezuniyetine ödüL oLarak, gardiyan onur puanı ve oyLama puanı kazanır ..
    Çırak mezun oLduğu zaman,gardiyan asistanLarı gardiyanın kazandığı onur puanının %10�u kadarıyLa ödüLLendiriLirLer ..

İstisnaLar
    1. Gardiyan çırak mezuniyetiyLe ödüLLendiriLir, eğer çırağın akademiye katıLım LvLı 30�un aLtındaysa .. Yani Lv 30 ve üzeri oyuncuLarın çırak oLarak aLınmasının gardiyana onur puanı açısından bir katkısı oLmayacaktır ..
    2. Lv 30 üzeri akademiye giren çırağın mezuniyeti gardiyana onur puanı kazandırmaz ,sadece mezun ettiği öğrenci sayısı artmış oLur ..
    3. Akademi mezuniyetinde asistanLarın söz hakkı oLmayacaktır ..
    4. Çırağın Lv 40�ı geçtiği haLde � Graduate � ( mezuniyet ) butonuna basmaması durumunda, gardiyanın akademi UI penceresinde çırak için mezuniyet butonu aktif oLacak ve çırak istemese biLe mezun ediLebiLecek .. BöyLe bir durumda gardiyan ve asistanLar ödüLLerini aLırken, çırak hiçbir şey aLamayacak ..

Akademinin KapatıLması
    Sadece gardiyan akademiyi kapatabiLir, akademi ancak açıLışından 7 gün sonra kapatıLabiLir ..
    Akademinin kapanması durumunda tüm çırak ve asistanLar otomatik oLarak akademiden ayrıLmış sayıLacakLar fakat ayrıLdıkLarı için penaLtı durumu söz konusu oLmayacak ..
    CumuLated&AccumuLated buffLar, akademi mesaj penceresi, onur dereceLerinin tamamı siLinecek ..
    Tekrar akademi açmak için 7 gün bekLemeniz gerekecek .. Bu süre sonunda onur puan ve dereceLerinin tamamı sıfırLanmış oLarak başLanacak ..

Akademiden AyrıLma
    Sadece çırakLar ve asistanLar akademiye katıLımLarından 24 saat sonra ayrıLabiLecekLer ..
    ÇırakLar akademiden ayrıLmaLarının ardından 24 saat süre iLe başka bir akademiye giriş yapamayacakLar ..
    Gardiyan asistanLar akademiyi terk etmeLeri durumunda 3 gün süre iLe başka bir akademiye giriş yapamayacakLar ve 10 onur puanı kaybedecekLer ..

Akademiden BanLama
    Sadece gardiyan,çırağın akademiye katıLımından 24 saat sonra onu akademiden atabiLir ..
    BanLamanın ardından gardiyan 24 saat içinde yeni bir çırak aLamaz yani ban penaLtı durumu söz konusu oLur .. Asistan banLanmasında ise böyLe bir durum söz konusu değiLdir ..
    Gardiyan sistem eşLeşmesi Listesine akademinizi ekLemişseniz, akademiden kimseyi banLayamazsınız ..

Akademi UI
    Akademi UI penceresini oyundayken � L � harfine basarak açabiLirsiniz .. Çırak Lv 40�a uLaştığı zaman isminin yan tarafında � Graduate � ( mezuniyet ) penceresi görünecektir ..
    � Matching � butonuna tıkLadığınız zaman, gardiyan sistem eşLeşmesi penceresi açıLacaktır ..

ÖDÜLLER

Experience Buff

Gardiyana bağLı çırakLar avLanırLarken ek exp. oranı biriktirirLer (ComuLated buff), ve bunu buff formunda payLaşabiLirLer .. Bu buff sayesinde, gardiyan ve çırakLar avLanma sırasında ekstra exp. puanLarı kazanırLar .

1. CumuLated Buff

Gardiyana bağLı çırak avLanmaya başLadığında, cumuLated buff ikonu ekranın soL üst köşesinde ( diğer buffLarın buLunduğu, karakter resminin sağ tarafında ) beLirir .. BeLirLi oranda exp. puanı avLanma sırasında birikir .. Birikmeye başLadıktan 24 saat sonrasında exp. ekLentisi devam etmez .. 24 saat içerisinde AccumuLated buff�a dönüştürüLmeyen cumuLated buff etkisini yitirir .. CumuLated buff�ı transfer ettikten sonra, avLanmaya başLanıLdığı zaman yeni bir buff ikonu öncekinin yerinde beLirir ve fazLadan exp. kazanımı başLar ..

2. AccumuLated Buff

Çırak cumuLated buff�a soL tıkLadığı zaman bir pencere açıLır ve buff�ı transfer etmek isteyip, istemediği soruLur .. Evet�e tıkLanması durumunda, gardiyan topLam cumuLated buff�ın %20si oranında accumuLated buff kazanır .. Bunun yanında çırak geriye kaLan %80Lik kısmı accumuLated buff oLarak aLır .. Bu accumuLated buff ikonLarı da yine aynı yerde görünür .. AccumuLated buff kazanıLdıktan sonra avLanma sırasında ekstra exp. getirisi sağLar .. AccumuLated buff aktif ediLdiği zaman, her bir yaratık için 10 puan yani yakLaşık oLarak %10 fazLadan exp. getirisi sağLanır .. Her yaratık öLdürüLdüğünde accumuLated buff azaLır ve sonunda biter ..

Onur Derecesi & Rütbesi

ÇırakLarın mezuniyeti sonucunda gardiyan ödüL oLarak oyLama puanı kazanır ..
    Onur dereceLeri 1�den 50�ye kadar oyLama puanLarına , zamana ve rütbeye göre banka ( storage ) Npc�den takip ediLebiLecek .. SıraLama hergün saat 00.00�da yeniLenecek ..
    SıraLamaya girebiLmek için minimum 10 onur puanına sahip oLmak gerekecek ..

nur Puanı

Onur puanLarı çırakLarın akademi içerisindeyken 40 LvLa uLaşana kadar atLadıkLarı LvLa göre şekiLLenecek .. Örneğin Lv 5�te akademiye katıLmış bir çırak, Lv 40�ta mezun oLduğu zaman 40-5 = 35 onur puanı kazanıLacak .. Onur puanLarı karakter penceresinden izLenebiLecek ( kısayoL C harfi ) ..
    GardiyanLar biriktirdikLeri onur puanLarıyLarıyLa onursaL siLahLara sahip oLabiLecekLer, bu siLahLar tüm şehirLerde buLunan banka ( storage ) Npc�den temin ediLebiLecek ..
    OnursaL siLah satın aLındığı zaman birikmiş onur puanLarından gereken miktar düşüLecek ..

Sadece gardiyanLar onursaL itemLara sahip oLabiLecekLer, aynı anda yeterLi onur puanı ve paraLarı oLduğunda ..

OnursaL SiLahLar
    Destroyer rondo kuLLanıLarak kırıLamaz, başkasına satıLamaz, takas ediLemez, yere düşürüLemez ( Npc�ye satıLabiLir ) ..
    Bu siLahLar beLirLi oranda tamir ediLebiLme durumundadırLar, tamir ediLme sayısı 0�a düştüğünde kuLLanıLamaz haLe geLirLer ..Tamir ediLme sayısını yükseLtebiLmek için, yani daha uzun süreLi kuLLanımını sağLayabiLmek için yine banka ( storage ) Npc�den satın aLınacak � Magic Stone of Honor � taşı kuLLanıLabiLecek ..

Avantaj Sistemi

Messanger

Akademiye kayıtLı üyeLerin kuLLanabiLeceği küçük pencere .. Aynı anda oyunda oLan üyeLerin göründüğü, sadece akademideki çırak, asistan ve gardiyanın sohbet etmesine oLanak sağLayan yeni bir mesajLaşma sistemi .. BüyükLüğü sağ üst köşeden ayarLanabiLir ..

Gardiyan EşLeşme Sistemi

GardiyanLarın daha koLay bir şekiLde çırak ve asistan buLmaLarını sağLayacak bu sistemde normaL parti sistemi benzeri .. Aynı zamanda çırak ve asistan oLmak isteyen kişiLerinde akademi buLabiLmeLeri için tasarLanmış ..

Gardiyanın LvLı, sınıfı, onur LvLı, mezun ettiği çırak sayısı Akademi penceresinde görünebiLecek ..

( ! ) işareti , kuLLanıcı herhangi bir akademiye üye oLmadan gardiyan eşLeşme penceresini kapattığında ekranın sağ tarafında beLirecek .. Bu işarete tıkLanıLdığında otomatik oLarak gardiyan eşLeşme penceresi açıLacak ve kişi istediği zaman müsait akademiLere kayıt yaptırabiLecek ..

OnursaL SiLah DeğerLeri & GereksinimLeri

Gardiyan oLma sınırının minimum Lv 60 oLması sebebiyLe, onursaL siLahLar şu an için sadece 8 degree'dir ..
    SeaL oF Star oLan onursaL siLahLarın kuLLanıLabiLmesi için minimum Lv 62, SeaL oF Moon siLahLarın kuLLanıLabiLmesi için Lv 66, SeaL oF Sun siLahLarın kuLLanıLabiLmesi içinse Lv 70 oLunması gerekiyor ..
    SeaL oF Star onursaL siLahLara sahip oLabiLmek için gardiyanın 1000 Onur puanına sahip oLması,ayrıca 2.700.000 (2.7m) goLd oyun parası ödemesi gerekiyor ..
    SeaL oF Moon onursaL siLahLara sahip oLabiLmek için gardiyanın 1500 Onur puanına sahip oLması, ayrıca 3.600.000 (3.6m) goLd oyun parası ödemesi gerekiyor ..
    SeaL oF Sun onursaL siLahLara sahip oLabiLmek için gardiyanın 2500 Onur puanına sahip oLması, ayrıca 4.500.000 (4.5m) goLd oyun parası ödemesi gerekiyor ..

Tüm siLahLarın üzerindeki Phy. ve Mag. Atak değerLeri, DurabiLity, Attack Rating, CriticaL, Phy. ve Mag. reinforce değerLerinin tamamı (+%0) oLarak ayarLanmış haLde ..
    SiLahLarın üzerinde, normaLde oyunda buLunmayan bir özeLLik var, "ALchemy ProbabiLity" .. Bu değer tüm siLahLarda 5 oLarak ayarLanmış .. Bir nevi Lucky ekLentisi gibi işLev gördüğünü tahmin ediyorum .. Yani ALchemy kuLLanımı sırasında, sonucun oLumLu oLma ihtimaLini yükseLtmeye yöneLik bir çaLışma ..

Burada acikladigim bilgiler akademi sistemi hakkinda sorulan bircok soruya cevap olacak niteliktedir.
    diger turlu kafaniza takilan sorulari bu baslik altinda tartisiniz. yeni baslik acmayiniz!!!
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• vallahı helal olsunn ust konu
  • Honor itemlerin honor taşı ile yalnızca 5 kez yenilenebilirler bunu da eklermisin daha açıklamalı hali şu;

Bir honor item maksimum 5 kez alchemy yapılabilir bu yüzden 5 inide honor taşı ile durability yenilemekte kulanınız, + ve blue basımları ile bu 5 kez yenileme hakkınızdan mahrum kalabilirsiniz. Honor taşlar da bir miktar honor point isterler ve bu silahlar sadece pvp ve unique keserken kullanmakta fayda vardır çünkü 5 kez yenileyebileceğimizden kasarken kullanmak mantıklı değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _aNaToLia_ -- 28 Temmuz 2007; 15:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _aNaToLia_

Honor itemlerin honor taşı ile yalnızca 5 kez yenilenebilirler bunu da eklermisin daha açıklamalı hali şu;

Bir honor item maksimum 5 kez alchemy yapılabilir bu yüzden 5 inide honor taşı ile durability yenilemekte kulanınız, + ve blue basımları ile bu 5 kez yenileme hakkınızdan mahrum kalabilirsiniz. Honor taşlar da bir miktar honor point isterler ve bu silahlar sadece pvp ve unique keserken kullanmakta fayda vardır çünkü 5 kez yenileyebileceğimizden kasarken kullanmak mantıklı değildir.
    ekranın sağındaki ! işaretine basıyorum ekran açılıyor.

name all all search refresh fln tıklanabiliyor
    liste bomboş
    join-whisper-registeration-change entry-delete entry (bu butonlar gri tıklayamıyorum)

çinli olmamla bi ilgisi var mıdır? 30 olmadan şu akademiye girebilsem güzel olacak valla

• quote:

Orijinalden alıntı: Mannomenax

liste bomboş
    join-whisper-registeration-change entry-delete entry (bu butonlar gri tıklayamıyorum)

çinli olmamla bi ilgisi var mıdır? 30 olmadan şu akademiye girebilsem güzel olacak valla

Alıntıları Göster
    o liste uye alimina o anda acik olan academy'lerin listesidir. bunlardan herhangi birisine tiklayip registeration dedigin takdirde o akademiye uye olmus olursun.
    eger baska bir arkadasinin akademisine gireceksen, arkadasindan rica et. matching kisminda akademisini o listeye eklesin, sen de oraya kayit yaptir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mannomenax

liste bomboş

Alıntıları Göster
    Peki Academy kurduk ama pişman olduk, nasıl kapatabiliriz, ben acdemy kurdum şuan 5 tane çırağım var ve ben academy ile uğraşmak istemiyorum artık, ne yapmam gerekir?

• quote:

Orijinalden alıntı: xoxomaster

Peki Academy kurduk ama pişman olduk, nasıl kapatabiliriz, ben acdemy kurdum şuan 5 tane çırağım var ve ben academy ile uğraşmak istemiyorum artık, ne yapmam gerekir?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: xoxomaster

tamamina okusan diyorum..daha 2 satir yukarisini okumuyorsunuz.

orada belirttim
    quote:

Akademiyi kapatmak icin ya butun uyeleri atacaksiniz yada hepsini mezun edeceksiniz. diger turlu akademi kapatilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: feversea

o liste uye alimina o anda acik olan academy'lerin listesidir. bunlardan herhangi birisine tiklayip registeration dedigin takdirde o akademiye uye olmus olursun.
    eger baska bir arkadasinin akademisine gireceksen, arkadasindan rica et. matching kisminda akademisini o listeye eklesin, sen de oraya kayit yaptir.

Alıntıları Göster
    iide bu guardian system kurmak için
    60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

40 olunca %50 expmi gelecek bana??
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerisona

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: nerisona

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

yukarida belirtmeyi unutmusum, hatirlattigin iyi oldu.
    akademi simdilik sadece cin'li karakterle kurabiliyor. min 60 lvl olmak zorundasiniz

• quote:

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

akademi simdilik sadece cin'li karakterle kurabiliyor. min 60 lvl olmak zorundasiniz

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: feversea

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

tamm önemli deil bahadır abi

peki buna ne caevap vericen

• quote:

quote:

orada belirttim
    quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

orada belirttim
    quote:

canım kardeşim adamları banlıyorum olmuyo yerlerinde duruyolar hala, kimsenin bi yere gittiği yok, dismiss diye bişey daha var ona basıyorum yine olmuyor

• quote:

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

Alıntıları Göster
    mesela ben lvl 24 birini akademiye aldım ve kastım lvl 40 olunca mezun oldu honor puanlar otomatikmi gelecek ve ne kadar honor point gelecek ...

• quote:

quote:

quote:

orada belirttim
    quote:

canım kardeşim adamları banlıyorum olmuyo yerlerinde duruyolar hala, kimsenin bi yere gittiği yok, dismiss diye bişey daha var ona basıyorum yine olmuyor

Alıntıları Göster
    arkadaşlar biz kurduk arkadaş bizi pt aldı ama exp gelmiyor ne yapcaz

• quote:

quote:

quote:

orada belirttim
    quote:

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

orada belirttim
    quote:

atabilmen icin son alsigin adamdan itibaren 24 saat gecmesi lasim

• quote:

Orijinalden alıntı: PATEVRA

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: t-R e X

lv1 den 15 e kadar filan kendin cık

lv15-17 den sonra lv30 a kadar onglarda

30-35-37 arası mujigilerde

lv37 den sonrada penonlarda kasılmak en iyi yerler
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerisona

quote:

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

gelmiyor olmasi lazim. cunku akademi sistemine gore lvl 30'dan sonra akademiye katilan bir oyuncu 40 olup mezun olsa bile honor point kazandirmiyor. bundan dolayi da orada bahsedilen %50 exp almiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

60+ olmak gerekmiomu

hem ben 39 lvl'de girsem

40 olsam hemen

gelmiyor olmasi lazim. cunku akademi sistemine gore lvl 30'dan sonra akademiye katilan bir oyuncu 40 olup mezun olsa bile honor point kazandirmiyor. bundan dolayi da orada bahsedilen %50 exp almiyor

Alıntıları Göster
    41-59 lvl arasındakilerde çıraklar mezun olduktan sonra honor poınt kazzanabiliyo mu

• quote:

Orijinalden alıntı: galiga

41-59 lvl arasındakilerde çıraklar mezun olduktan sonra honor poınt kazzanabiliyo mu

Alıntıları Göster
    nerdesyse hiç bişi anlamamıstım bu konuyla ilgilieyvallah,cok ii anladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ISIRGAN_

nerdesyse hiç bişi anlamamıstım bu konuyla ilgilieyvallah,cok ii anladım

Alıntıları Göster
    güzel açıklama üst konu için iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: fexible

güzel açıklama üst konu için iyi olur

Alıntıları Göster
    peki asistanların kazancı ne ???????????
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.