Şimdi Ara

Cep Öğrenci Numaraları Hangi Numaradan Değiştiriliyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
39.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar Bilen Varsa Bi Yardımcı Olsun 7048 Diye Biliyordm ordan deiştiremiorm

• Cep öğrenci numaraları; Vodafone Online işlem merkezinden de değişiyor artık; Dostel adı altında
  • ben müşteri hizmetlerini aradım oradakı bayan yardımcı oldu fakat burayı aramanıza gerek yok numara değişim işlemlerini 7048 den yapabılırısnız dedı..ikinci işlemimi de ordan yapmıştım...
    saygılar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezer.net

Cep öğrenci numaraları; Vodafone Online işlem merkezinden de değişiyor artık; Dostel adı altında

• bazen hata veriyor ama web işlemler kısmı.numaralarıda yazarken dikkat etmek lazım sonra 2 ay boyunca değiştiremiyorsun
  • En İyisi Müşteri Hizmetlerini Aramak Galiba Netten Karısık Biraz Da
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaSSTaRd

bazen hata veriyor ama web işlemler kısmı.numaralarıda yazarken dikkat etmek lazım sonra 2 ay boyunca değiştiremiyorsun

7048'i arayarak işleminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca herhangi bir yanlışlıkta 2 ay beklemenize gerek yok. Vodafone işlem merkezleri söylediğiniz andan itibaren işleminizi gerçekleştiriyor. En son fuar standında benim işlemimi gerçekleştirmişlerdi. Normal bayi anca 2 ay bekletebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: crunch_xxx

En İyisi Müşteri Hizmetlerini Aramak Galiba Netten Karısık Biraz Da

Netten nasıl karışık dostum?
    Bence en iyisi online işlemlerden yapmak.

ilk önce dostel'e gireceksin; sonra değiştirmek istediğin numarayı önündeki kırmızı çarpıdan sileceksin.

Sonra aşağıda yeni numara ekleme alanı açılacak oraya başına 0 (sıfır) eklemeden gireceksin... Örn: 5461112233

Bu kadar basit

(Not: eğer sistemde 10 indirimli numara kayıtlıysa numara ekleme alanı açılmaz! İlk önce bir numara silmeniz gerek. Sistemde 10 numaradan daha az indirimli numara tanımlı olanların; yeni numara eklemek için eskilerden silmesine gerek yok.)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.