Şimdi Ara

ASUS G1S Incelemesi-->ASUS G1-G1S&G2-G2S Kulübü(CluB LeT's GaMe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
894
Cevap
2
Favori
53.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chipset:İntel PM965
    İşlemci:Intel Core 2 Duo T7500 2.2 GHz 4MB L2 Cache, 800 MHz FSB
    Ram:2 GB DDR2 667 MHZ (2*1 GB) max:4096 MB
    Ekran Kartı:NVIDIA® GeForce® 8600M GT 256 MB GDDR3 Video Beleği max:1 GB
    Hard Disk:160 GB SATA 7200 RPM
    Ekran:15.4, 1680x1050 pixel, WXGA+ Color Shine
    Kamera:1.3 MP
    Sürücü:DVR-RW Double Layer + Light Scribe
    Wireless:802.11a/b/g/n
    Ağırlık:3,2 Kg
    Diğer:HDMI 2.1, Dahili Bluetooth, 5in1 kart okuyucu, Gaming mouse, Gaming Çanta

Benim İncelemelerim ve Edindiğim Bilgiler;
    Evet arkadaşlar büyük uğraşlar sonunda almanyadan Türkiye ye getirebildiğimiz asus g1s in biraz sizlere incelemesini ve fotoğraflarını sunacağım....

Öncelikle laptop çok şık ve zarif duruyo kesinlikle kaba değil bir kutusu var fotoda da göreceksiniz harika asus çok kaliteli mal üretmiş hakikaten kullanılan malzeme çok kaliteli

görünüm zaten harika yanlarında 2 tane bildiğiniz üzere ışıklandırması var onları kontrol ederek yakıp söndürebiliyorsunuz ayrıca klavyenin hemen ilerisinde dijital yazıyla asus yazısı var tabiki buraya istediğiniz şeyi programla yazabiliyorsunuz kısa yol tuşları çok işinize yarıyor g1s in kasası tamamen parlak görünümde bu da onu harika gösteriyor....

1.3 lük kamerası var oldukça yeterli duruyor herkes için...Onun yanında hemen bii küçük ışığı var aydınlatmaya çalışıyo

Ekranı bana hoş geldi güzel duruyo beklediğimden genişmiş...

Kesinlikle size şunu söylemeliğim kalın bir laptop değil çok ideal ölçülerde ve kesinlikle ağır değil 3 kilo civarında dolanıyor

Gelelim içinde gelen parçalara..... Kullanma klavuzu, tv out kablosu, temizleme bezi, mausesi(logitech marka), şık çantası, ....vs v

Arkadaşlar bir çantası var mükemmel ötesi ayriyetten almaya kalksanız en az 100 milyon verirsiniz sonra faresi de en az 40-50 milyon tam oyuncular için yapmışlar....

Pil sorunu olduğunu düşünüyorum çünkü 4 saat diyorlardı yanlız özellikleri kıstımı en fazla 3 saat gidiyor kısmazsanız 2 saati zor kaldırıyor bii problem var sanki anlayamadım

Performansına gelelim masaüstünde vistada pek problem yok atak bir görünümde şuan için yanlız vista açılışta laptopu mahvediyo en az 1.5 dk da açılıp kendine geliyor laptop buarada vista 64bit yükledim ben iii gibi duruyo eğer ki şu laptopa xp kuarabilseydik inanın uçardı ama malesef driverleri yok xp için...Dediğim gibi masaüstünde pek problem yok hızlı denilebilir kardeşlerim Buarada puanlamadan 4.7 aldı iyi gibi duruo bu puan en azından beni tatmin etti

Ben oyun yüklememiştim ancak sizin için bir tane yükledim nfs carbonu grafikler güzel görünüyor problemsiz oynayabilirsiniz zannımca ama pilde oynarsanız takılmalar olabiliyo beni biraz hayal kırıklığına uğrattı bu problemi Bir de arkadaşlar acayip ısınıyor size anlatamam şunları yazarken bile ellerim terledi inanki kışı iyi olcak bu alet

Wireless harika ii çekiyor hoşuma gitti...Sonra sesi güzel çıkıyor kaliteli efekler verebiliyorsunuz sorunsuz yani tek eksiği bana göre çok ısınması birde şu vistası

Benden bu kadar arkadaşlar laptopu ben de tanımaya çalışıyorum istekleriniz varsa hemen yazarsınız cevaplamaya çalışırım... Alta 6230 la çektiğim resimleri koydum biraz kalitesiz ama idare edin gari

Hepinize teşekkür ederim saygılar

Arkadaşlar Topici Daha Kullanışlı ve görkemli yapmak için resimleri düzenlemekteyim ve Birde üyelik alımlarımız başlamıştır Ve ayrıca imzalarımızı düzenledik üye olmak isteyen arkadaşlar ilk önce pm atıp bana haber vermesini sonrada imzaya aşağıdaki kodları girmelerini istemekteyiz klübümüz vatana millete hayırlı olsun....İmzayı *-*UZMAN*-* kardeşim hazırlamıştır ellerine sağlık kardeşimin
    Resimler aşağıda listelenecektir....Bilerek birçok resim koyacam alacak arkadaşların resimle daha çok ikna olması için...

Animasyonlu İmza İsteyenler Bunu Kullansın
    [center][b]CluB [/b][b][color=green]LeT's[/color][/b] [b][color=red]GaMe[/color][/b][/center] 
    [center][image]http://img65.imageshack.us/img65/8377/denemedw7.gif[/image][/center]
    [center][b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_16183247/tm.htm][color=black]ASUS [color=green]
    G1-G1S[/color] & [color=red]G2-G2S[/color] FUN CLUB[/color][/link][/b][/center]

Normal Yazılı İmza İsteyenler Bunu Kullansın
    [center]   [color=green]LeT's[/color] [color=red]GaMe[/color]    [/center] 
    [center][image]http://img65.imageshack.us/img65/8377/denemedw7.gif[/image][/center]
    [center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_16183247/tm.htm] [color=black]ASUS [color=green]G1-G1S[/color] & [color=red]G2-G2S[/color] FUN CLUB[/color] [/link][/center]

G1-G1S & G2-G2S Üyeleri

• KarraKarrtal
    • *-*UZMAN*-*
    • gvnzglr
    • kurshorse
    • gokhan1903bjk
    • ~s@r!~
    • Plasma85
    • ekow
    • kcomert
    • Aegnor.
    • vyc
    • bywant
    • MCT
    • kagana
    • Amos53
    • the_guardian87
    • underdog
    • BorgaXxX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 19 Eylül 2009; 20:25:02 >

• Bunlar internet sitelerinde olan G1S Fotoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 11 Eylül 2007; 19:22:33 >

• Bunlar da 6230 la daha önceden çektiğim G1S Fotoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 11 Eylül 2007; 19:21:20 >

• hayırlı olsun dostum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

hayırlı olsun dostum...

eywallah sağolasın kardeş
  • hayırlı olsun kardeş,önce ben alcaktım bu sitede güya...incelemek sana nasipmiş....bi kaç sorum olcak,dijital ses çıkışı var mı bu alette?bi de şarzı az gidiyo demişsin?acaba ilk şarzı gerektiği gibi mi yaptın,yoksa dolunca hemen açtın mı?bi de şu ekrandaki jelatini çıkart artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

hayırlı olsun kardeş,önce ben alcaktım bu sitede güya...incelemek sana nasipmiş....bi kaç sorum olcak,dijital ses çıkışı var mı bu alette?bi de şarzı az gidiyo demişsin?acaba ilk şarzı gerektiği gibi mi yaptın,yoksa dolunca hemen açtın mı?bi de şu ekrandaki jelatini çıkart artık

almanyada alır alınmz şarj edildi ondan sonra tüekiyeye geldiğinde sürekli fişte çalıştı sonra geçenlerde bitti şarj full sonra şarj ettim bii hatam var mı sence ne yapmam gerek bundan sonra benim hatalı kullanımım olabilir çok üzüldüm eğer böyleyse bir de düzeltemezmiyiz yaw yakışmıyo 2 saat filan asusa

dijital ses çıkışı dediğin tam nedir nerden bakılır hemen yazayım sana sölede

• G1S'in K750i ile çekilmiş en yeni fotoğrafları.....

BUNLAR G1S'İN KASASININ HER AÇIDAN FOTOĞRAFLARI

Laptopun Üst Kısmı

Laptopun Klavyesi

Laptopun 180 Derece Hali

Laptopun Ön Görünümü

Laptopun Sağ Yandan Görünümü

Laptopun Sol Yandan Görünümü

Laptopun Alttan Görünümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 14 Eylül 2007; 18:35:12 >

• arkadaşım aldığı puanları veya o sayfayı koyarsan çok iyi olur ve ısınıyo dediğin nasıl normal kullanımda(oyun oynamıyoken) ısınıyomu? mesela kaç derece?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ok1907

arkadaşım aldığı puanları veya o sayfayı koyarsan çok iyi olur ve ısınıyo dediğin nasıl normal kullanımda(oyun oynamıyoken) ısınıyomu? mesela kaç derece?

resim koymakta zorluk çekiyom o yüzden koyamadım ısınmaya gelince derecesini tam bilemiyorum ewerestin programı desteklemiyo vistayı bu şekilde
  • bende var destekliyo everest ultimate 30 günlük sınırlı olan
  • Bir siteden test sonuclari

3D Mark01
    24609

3D Mark03
    11846

3D Mark05
    7700

3D Mark06
    3994

arkadasin bahsettigi isinma degerleri
    ust

alt

yaklasik pil sureleri

ekranda minimum parlaklikla internet 2.53dk
    DVD izlemek 1.50dk
    ekranda yuksek parlaklik 1.30dk

• gvnzglr kardeş;

sonuç olarak bu pil durumu hakkında ne diyosun yani benimki normal mi oluyo ben şuan çok kötü hissediyorum kendimi yanlış kullandığım için 2-3 saat arası zor gidiyor masaüstünde fazla da kullanmadım şahsen
  • BUNLAR DA G1S VE DİĞER ELEMANLARI

G1S Ailesi 1

G1S Ailesi 2

G1S Ve Edi 1

G1S Ve Edi 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 14 Eylül 2007; 18:48:50 >

• ilk şarz için 14 saat sürekli şarzda kalması gerekiyor; sonra da ilk bi kaç sefer için bataryayı tamamen bitirip şarza öyle takmak gerekiyor.bu arada şarzını tamamen bitirmek için güç seçeneklerinde windows un kendini beklemeye alması içn belli bir pil yüzdesi var.örn pil %5 kalınca windows kendini otomatik beklemeye alır.bu yüzdeyi azaltman lazım.(ilk seferler için)ama bu benim bildiğim,belki daha doğrusunu bilen arkadaşalr verdır.bi de @gvnzglr arkadaşın dediği gibiyse pil süresi seninki normal oluyor.o yüzden çok takma kafana.o ekran kartına ve ekrana normaldir bence ,8 hücreli pil için.bu arada optik ses girişi;; coaxiel veya spdif yazan bi yer varmı?yoksa ses girişi için 3 yer mi var(5+1 ses sistemi için).
    bi de hdmi çıkış var değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimaxsahinabi -- 27 Temmuz 2007; 15:24:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: KarraKarrtal

Yine resim

bu ne resim böyle yardın G1S in karizmayı,birazdan asus dan mühendisler gelip alırlar senden o bilgisayarı...vazgeçtim almaktan yaww.

• quote:

Orjinalden alıntı: trimaxsahinabi

ilk şarz için 14 saat sürekli şarzda kalması gerekiyor; sonra da ilk bi kaç sefer için bataryayı tamamen bitirip şarza öyle takmak gerekiyor.bu arada şarzını tamamen bitirmek için güç seçeneklerinde windows un kendini beklemeye alması içn belli bir pil yüzdesi var.örn pil %5 kalınca windows kendini otomatik beklemeye alır.bu yüzdeyi azaltman lazım.(ilk seferler için)ama bu benim bildiğim,belki daha doğrusunu bilen arkadaşalr verdır.bi de @gvnzglr arkadaşın dediği gibiyse pil süresi seninki normal oluyor.o yüzden çok takma kafana.o ekran kartına ve ekrana normaldir bence ,8 hücreli pil için.bu arada optik ses girişi;; coaxiel veya spdif yazan bi yer varmı?yoksa ses girişi için 3 yer mi var(5+1 ses sistemi için).
    bi de hdmi çıkış var değil mi?

trimaxsahinabi kardeşim;

hdmı çıkışı var ama ne işe yaradığını bilmiyorum

ses çıkışı için 3 yer var mik, kulaklık vs ...

ben pil konusunda dediğin gibi yapmadım full şarj ettim bilmediğim için 14 saat yapmadım o yüzden az gidiyor olsa gerek ama bence yinede 4 saat gitmesi mümkün görünmüyo öünkü ekran çok parlak wireless var vs vs sen 2-3 saate normal mi dersin?

birde 8 cell batarya almaya kalksak kaç para gider tahmini olarak?

• z

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KarraKarrtal -- 11 Eylül 2007; 20:38:44 >
  • Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun...ben sana garanti konusunu soracağım bu soru hep soruldu almayı düşünen arkadaşlar araştırdılar ama sen aldığına göre kesin net biliyorsundur diye düşünüyorum.türkiye de garantisi var mı varsa şartlar yurtdışı ile uyuşuyor mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: X-STEEL

Arkadaşım öncelikle hayırlı olsun...ben sana garanti konusunu soracağım bu soru hep soruldu almayı düşünen arkadaşlar araştırdılar ama sen aldığına göre kesin net biliyorsundur diye düşünüyorum.türkiye de garantisi var mı varsa şartlar yurtdışı ile uyuşuyor mu?

şu şekilde olcak faturası var havalimanında kaydını almışlar o yüzden faturasıyla teknik servise başvurursan kabul ediyolarmış diye biliyorum
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.