Şimdi Ara

## ForceWare 162.18 ve 162.22 WHQL Sürücüleri Hazır ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## ForceWare 162.18 ve 162.22 WHQL Sürücüleri Hazır ##

Nvidia sürücülerini güncellemeye devam ediyor. Firma son olarak Forceware sürücü ailesinin WHQL sertifikasına sahip 162.18 ve 162.22 versiyonlarını da kullanıcıların hizmetine sundu. Yeni sürücülerden ForceWare 162.18 32bit, Windows XP için hazırlanırken ForceWare 162.22 sürücüsünün ise 32 ve 64-bit'lik Windows Vista için iki farklı sürümü bulunuyor.

ForceWare 162.18:

- WHQL sertifikası
    - Lost Planet için geliştirilmiş uyumluluk
    - Microsoft DirectX 9.0c ve OpenGL 2.1 desteği
    - Çok sayıda oyun ve uyglamaya yönelik iyileştirme

ForceWare 162.18 sürücü paketi GeForce 6, 7 ve 8 serisi ile uyumlu.

ForceWare 162.22:

- WHQL sertifikası
    - Nvidia'nın SLI teknolojisine ve DirectX 9, DirectX 10 ile OpenGL desteği
    - Lost Planet için geliştirilmiş uyumluluk
    - Çok sayıda oyun ve uyglamaya yönelik iyileştirme

ForceWare 162.22 sürücü paketi GeForce 6, 7 ve 8 serisi ile uyumlu.

Download;

- ForceWare 162.18 -http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_162.18.html
    - ForceWare 162.22 32bit -http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_162.22.html
    - ForceWare 162.22 64bit -http://www.nvidia.com/object/winvista_x64_162.22.html

• bekliyorduk umarım 320mblık 8800gtslerin işini gorur
  • haber için teşkkürler.
    162.18 bu driver ı sanki guru3d den indirdim diye hatırlıyorum ama şuan emin değilim
    yanılıyorda olabilirim.
  • WHQL olması neyi değiştiriyor ?
  • Ahanda yeni XP sürücüsü, hem de GeForce 6/7 destekli!
    quote:

Orjinalden alıntı: forious

WHQL olması neyi değiştiriyor ?
    Sürücü WHQL sertifikalı olunca Microsoft tarafından dijital olarak imzalanmış oluyor ve yüklerken "Devam Et/Yüklemeyi DURDUR" şeklinde uyarı vermiyor.
  • Alt+Tab sorununa derman olacakmı acaba?
  • 7600 gss lerde bir iyileştirme olurm u acep ?
  • haber için teşekürler.bakalım bir faydası olacak mı dx9 kartlara
  • asus en8800 gtx almistim ocak ayinda ve ne yazikki 8 ay gecmesine ragmen hala asusun fan control programi smartdoctor vista uzerinde calismiyo ve gpu fani calismiyo kafayi yiyecem artik tovbe ettim bidaha ne nvidia alirim nede asus marka bisey alirim.
  • hemen indirip sonucu yazıyorum arkadaşlar ama fx57'ninde yazdığı gibi bizim sorundan bahsedilmiyor orda bence bizlere yönelik driver değil bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthell -- 27 Temmuz 2007; 0:24:47 >
  • Bu sürücülerde özellikle HD video oynatma kabiliyetleri artmış 8600 ve 8500 lerin. En yakın zamanda bir test edip sonuçları sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Umarım işler sıkıştırmaz da teste fırsatım olur
  • maalesef alt+tab sorunu henüz halledilememiş..
  • Lost planet dx9 performansı ne duruma getirilmiş ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Speed-Step

Bu sürücülerde özellikle HD video oynatma kabiliyetleri artmış 8600 ve 8500 lerin. En yakın zamanda bir test edip sonuçları sizlerle paylaşmayı planlıyorum. Umarım işler sıkıştırmaz da teste fırsatım olur

Çok iyi olur
  • Lost planet te gözle görülür bir fark yokmuş.
  • evet denedim şimdi gözle görülür fark yok..ben bu sürücünün betadan bir farkını göremedim..bu driver tamamen alt+tab sorunu için çıkmalıydı herkesinde beklediği gibi..sanırım bu driverda sorunun düzelmediğini ama söz verdiklerini ve halledeceklerini söylemiş nvidia..bu konuda bir haber bulan arkadaş varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: losthell

evet denedim şimdi gözle görülür fark yok..ben bu sürücünün betadan bir farkını göremedim..bu driver tamamen alt+tab sorunu için çıkmalıydı herkesinde beklediği gibi..sanırım bu driverda sorunun düzelmediğini ama söz verdiklerini ve halledeceklerini söylemiş nvidia..bu konuda bir haber bulan arkadaş varmı?

3D den 2D ye geçiş problemi gibi gözüküyor.

Ya da işhatlarında olan bir uyumsuzluk.
  • Alt+tab sorunu nedir ?
    quote:

maalesef alt+tab sorunu henüz halledilememiş..
  • hiçbir işe yaramıyorduda bu driver ne diye çıktı olaya bak ya nvidia göz göre göre yiyor milleti,8500 ve 8600serisinin HD video oynatma kabiliyetleri çok önemli bir sorundu ya oturup onla uğraşıyorlar, zaten bu durum 8800gts sorunundan çok daha önemli ya da dx10'a yönelik iyileştirmlerden, bütün derdimiz bizim 8500 ve 8600serisinin HD video oynatma kabiliyetleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fetih

Alt+tab sorunu nedir ?
    quote:

maalesef alt+tab sorunu henüz halledilememiş..

Allta calışan bir programa veya masaüstüne döndün diyelim. Ve hemen oyuna döndün akıcı oynadığın oyun bi anda acaip yavaşlıyor. Hep böyle devam ediyor.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.