Şimdi Ara

PunkBuster Belası Bi bakın...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
     PunkBuster Belası Bi bakın...

Bir çok yol denedim ama çözemedim.
    -oyunu tekrar yükledim
    -pb yi güncelledim
    -hizmetlere girip devre dışı bıraktım
    -firewall i kapatip denedim

Yine de olmadi yardim pls....

• Bu hatayı gamas serverlerından birinden alıyorsan sorun yok herkese oluyor.Pb güncelliyorlar galiba yakında geçer.
  • .../Activision/Call of Duty 2/pb klasörü içinde PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye dosya olması lazım.Hangisi varsa sil.Sonrada Başlat -> Çalıştır geldikten sonra msconfig yaz.Başlangıç sekmesine gel. PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye birşey varsa yanındaki tick işaretini kaldır.Uygula yap.Res atmak isteyecek, iptal etme izin ver.Bunları yaptıktan sonra sorunun halen devam ediyorsa girdiğin sunucudan kaynaklanan bir problem vardır.Kolay gelsin
  • Aynı olay banada oluyor gamas server unda oluyor arkadaşım ..diğer server larda olmuyor ....
  • quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

.../Activision/Call of Duty 2/pb klasörü içinde PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye dosya olması lazım.Hangisi varsa sil.Sonrada Başlat -> Çalıştır geldikten sonra msconfig yaz.Başlangıç sekmesine gel. PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye birşey varsa yanındaki tick işaretini kaldır.Uygula yap.Res atmak isteyecek, iptal etme izin ver.Bunları yaptıktan sonra sorunun halen devam ediyorsa girdiğin sunucudan kaynaklanan bir problem vardır.Kolay gelsin

tamamen yanlış Son gelen punkbusterla beraber bu yolun tam tersi denenmesi gerekmekte yani yanında tik yoksa işaretleyip uygula dedikten sonra hemen ardından restart atman gerekmekte.yada başlat > çalıştır>service.msc (ingilizce windows için) yazdıktan sonra ok diyiniz ve hemn oradan punkbuster A ve B.exe leri automatic yaptıktan sonra onların üzerinde çift tıklayarak başlat dediğinizde makinanıza restart atmadanda uygulamaları çalışltırp oyuna girebilirsiniz.İyi sabahlar

• service.msc bulunamıyor.
    uyarısı çıkıyor.
  • o zaman çalıştırda msconfig yaz gelen pencerede hizmetler bölümüne gir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: reLo

quote:

Orjinalden alıntı: KoMiKaZe

.../Activision/Call of Duty 2/pb klasörü içinde PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye dosya olması lazım.Hangisi varsa sil.Sonrada Başlat -> Çalıştır geldikten sonra msconfig yaz.Başlangıç sekmesine gel. PnkBstrB.exe veya PnkBstrA.exe diye birşey varsa yanındaki tick işaretini kaldır.Uygula yap.Res atmak isteyecek, iptal etme izin ver.Bunları yaptıktan sonra sorunun halen devam ediyorsa girdiğin sunucudan kaynaklanan bir problem vardır.Kolay gelsin

tamamen yanlış Son gelen punkbusterla beraber bu yolun tam tersi denenmesi gerekmekte yani yanında tik yoksa işaretleyip uygula dedikten sonra hemen ardından restart atman gerekmekte.yada başlat > çalıştır>service.msc (ingilizce windows için) yazdıktan sonra ok diyiniz ve hemn oradan punkbuster A ve B.exe leri automatic yaptıktan sonra onların üzerinde çift tıklayarak başlat dediğinizde makinanıza restart atmadanda uygulamaları çalışltırp oyuna girebilirsiniz.İyi sabahlar

Düzeltme için teşekkürler reLo 'da birşey sorcam.PnkBstrB.exe ve/veya PnkBstrA.exe hizmetleri msconfig'de aktif iken bu hatayı alan bazı arkadaşlar var.Onlar için çözüm nedir?

• bende bu hatanın PnkbstrA.exe sini veriyor ve çalıştırdan başlangıç sekmesine tıkladığımda ne pnkbstrA ne deB sine rastladım naapmalıyım?
  • Arkadaşlar bazı arkadaşlarda aktif olduğu halde (msconfig'den) eğer hala aynı hataları alıyorsanız.Denetim masasından Yönetimsel Araçlar kısmını girdikten sonra servislerin bulunduğu Hizmetler sekmesi bulunmakta.Buraya girdiğinizde pnkbstrA ve B lara çift tıklayarak oradan öncelik otomatik yada elle seçilip hemen ardından başlat yaptığınızda bu 2 punkbuster eklentisi devreye girecektir.(Bilgisayara restart atmaya gerek kalmıyor).Bu işlemi bir defa yapmanız yeterlidir.Tabi işlemleri yaptıktan sonra UYGULA demek gerekmekte
  • dediğiniz yöntemlerin hepsini tersten düzden denedim yine aynı hata napıcam bilemiyorumm?? imdaat
  • http://www.evenbalance.com/downloads/pbsvc/pbsvc.exe

Bu programı indirdikten sonra çalıştır. Karşına "Install/Re-Install" ve "Uninstall/Remove" seçenekleri çıkacak. "Install/Re-Install" seçeneğini işaretleyip devam et. Kolay gelsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: warrior5

service.msc bulunamıyor.
    uyarısı çıkıyor.

service.msc değil çünkü boranın uydurduğu bir yalan o aslı services.msc olacaktı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kumandan

quote:

Orjinalden alıntı: warrior5

service.msc bulunamıyor.
    uyarısı çıkıyor.

service.msc değil çünkü boranın uydurduğu bir yalan o aslı services.msc olacaktı

bir s yüzünden beni mi kıracaksın bizde yalan olmaz sadece yanlış yazılmış olabilir o kadar ki zaten onuda açıkladım başka türlü nasıl girebilir oraya diye !

• bir S harfi yüzünden insanları yanlış bilgilendirmeye utanmıyormusun bak o beğenmediğin S harfi yüzünden açılmıyor dediğin yer
  • baya eski bir konuymuş aktifleştirmiş olduk ama yinede yeni karşılaştım için sormak istedim...
    şimdi bu PunkBuster denilen şey kurulmuş nasılsa, Prog.Ekle/Kaldır da gözüküyor (Burnout veya FEAR.2 nedeniyle olabilir) ama Program Files altında klasörünü bulamadım... Ctrl+Alt+Del yapınca 'Program Görev Yöneticisi' açılıyor orda sistemde o anda arka planda aktif olan çalışan servisler arasında da tesadüfen iki tane "PnkBstrA.exe" gördüm, sistem kaynağını yemesin diye kapatacaktım.. sizce, Single Player-SP takıldığımız kurulu oyunlarda sorun yaratır mı bunları silsem?.. Sonuçta bu PunkBuster için deniyorki Multi oyunlar için anti-hile yazılımıymış neymiş.. iyide bizim Multi-MP ile işimiz olmaz, hep SP takılırız, Online-Multi falan hiç dokunmam girmem o yüzden PunkBuster şeysini silsem olur mu yada Görev Yöneticisi, msconfig altından bunları 'görevi sonlandır' deyip sistem kaynağını yemelerini engellesem?...

• quote:

Orjinalden alıntı: Ravenholm

baya eski bir konuymuş aktifleştirmiş olduk ama yinede yeni karşılaştım için sormak istedim...
    şimdi bu PunkBuster denilen şey kurulmuş nasılsa, Prog.Ekle/Kaldır da gözüküyor (Burnout veya FEAR.2 nedeniyle olabilir) ama Program Files altında klasörünü bulamadım... Ctrl+Alt+Del yapınca 'Program Görev Yöneticisi' açılıyor orda sistemde o anda arka planda aktif olan çalışan servisler arasında da tesadüfen iki tane "PnkBstrA.exe" gördüm, sistem kaynağını yemesin diye kapatacaktım.. sizce, Single Player-SP takıldığımız kurulu oyunlarda sorun yaratır mı bunları silsem?.. Sonuçta bu PunkBuster için deniyorki Multi oyunlar için anti-hile yazılımıymış neymiş.. iyide bizim Multi-MP ile işimiz olmaz, hep SP takılırız, Online-Multi falan hiç dokunmam girmem o yüzden PunkBuster şeysini silsem olur mu yada Görev Yöneticisi, msconfig altından bunları 'görevi sonlandır' deyip sistem kaynağını yemelerini engellesem?...

engelle bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.