Şimdi Ara

MSI RX2600XT ekran kartı video incemelesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
13.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pasif soğutmalı ekran kartları, medya bilgisayarı kurmak isteyenlerin ve sessizlik hastası donanım meraklılarının ilgi odağı olmuşlardır. Ekran kartları yapıları gereği hep fazla güç tüketen donanımlar olduklarından güçlü modellerin pasif olarak soğutulması zor olduğundan genelde performansı düşük modellerde pasif soğutma sistemlerini görmekteyiz.

Bu videomuzda oyun performansı ile tatminkar olan fakat HD video meraklılarının yüzünü güldürecek bir medya performansına sahip ATI'ın HD 2600XT grafik yongasını kullanan 512MB GDDR3 bellekli MSI RX2600XT ekran kartını inceliyoruz.

Ekran kartının fiyatının standart fanlı modele göre daha uygun oluşu en büyük özelliği oluyor. Eğer ortalama bir oyun performansını ve üstün medya yeteneklerini içeren sıfır ses bir ekran kartı istiyorsanız MSI'In RX2600XT'si tam size göre.

Teknik Özellikler

Ayrıntılı bilgi

Sayfanın Linki : http://www.msi.com.tr

• Teşekkürler...
  • Bu kart Tr'de satışa sunuldu mu?
    Öyle ise kaç kuruş?
    Ha bu arada inceleme için teşekkürler.
  • Video'yu izliyemiyorum. Takılmalar oluyor.
  • @mersin123

Eğer duraklatıp belli bir süre beklerseniz. Duraklamalar olmadan izleyebilirsiniz
  • bellek hızları 1200 veya 1300 mhz olsaymış çok baba bir kartmış ama işte satış politikası
  • Speed-Step tsk ederim inceleme icin

ama bi sorum var surekli yeni urunlerin incelemesini yapiyorsunuz. peki bu urunleri nerden temin ediyorsunuz ben bulamıyorum cogu urunu piyasada
  • @istanbul2007

Biz ürünleri direkt olarak üreticiden temin ediyoruz. Örnek ürünler çoğu zaman piyasaya çıkmadan elimize geçmiş oluyorlar bu yüzden incelemeler yayınlandığında bazı ürünleri piyasada bulamayabiliyorsunuz.

RX 2600XT'nin de elimizde örnek bir versiyonu bulunuyor. Piyasada RX 2600PRO ları bulabilirsiniz. Çok yakında RX 2600XT'ler de stoklara girecekler...
  • bu kartın 256mb lık modeliye arada ne gibi bir performans ve fiyat farkı olur. ve bu fiyat farkına değermi. ya da fiyat farkına değmesi için biraz daha verip ddr4 lü mü almak gerekir.
  • Pasif Soğutma çözümü, MSİ 8600Gt Heat pipe cooling'de kullanılan ile aynı sanırım. Pcb'de de çok benzerlik var
  • inceleme için teşekkürler Speed-Step.
    ancak oyun için alınacak bir kart değil.
  • http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814127298
    Yurt dışı satış fiyatı 135 $ mış. Düşünün artık Tr2de kaç lira olur!
  • Arkadaki kısım tuhaf olmuş. Her anakarta uymaz. Mesela benim anakartın chipset soğutucusuna değer.
  • hiç düşünmeyeceğim kartlardan biri daha.
  • @Speed-Step

VPU Recover hatası aldınızmı msi 2600xt de?
  • @rotasmmm

Sistemde ATI tool ve Riva Tuner yüklüydü ve ATI HD 2600XT'de OC denedikten sonra bu kartı takmıştım 1 kere 3DMark 01 yaparken verdi ama sonrasında OC programlarını sistemden kaldırdığımda böyle bir hata almadım...
  • ısınmasını engellmek ve fiyatını düşürmek için GDDR3 bellek kullanılmış...bu kısma bakan bakar ama ben buna hiç bulaşmam...istesem bile bulaşamam .ünkü bu kartı benim anakarta sığdıramam...STRIKERın ses kartı soğutucuya engel olur...
  • Sapphire'nin HD2600XT'sini düşünüyorum.Çoğunluk Windows altına multimedia'a geçiyo oyun için iş yerinde cengaverler çok :D.

ATI AVIVO HD , gördüğüm bir çok video izlemede %20'nin altında tutabilmiş işlemciyi.XFX 8600GT XXX ED yerine alınabilecek bir kartmı.Elime numuneler gelmedi :S , eski sistemde AGP x1650pro gddr3 vardı :d avivo tam facia idi,nerdeyse hiçbirşeye etkisi yoktu 720p videolardaa bile çakılırdı.

AVIVO HD içinde durumlar böyle işliyorsa vay halimize.Şayet purevideo taranfında 7600gt ve 8500gt,8600gt o/c yide beğenmedim.

sap veya XFX o yüzden ikisinide kimseye tavsiye edemiyorum,henüz.Kendim görüp karşılaştırmadan.Speed-Step sen denemişsindir.

şöle 1080p HD video oynatırsan bide DVD nasıl bir tablo oluşmakta. Son driverları kullanıp.Geçenki video incelemede vardıda tam bir karşılaştırma olursa kafamda net karar şekillenir.Ati boyne açıklama ve duyuru yapmakta HD XT filan :D doldurmakta.

bakalım HD yazısının hakkını ne kadar veriyor.Toms Hardware'da Nvida'yı iyi bulmuş diğer sitelerde ATI önde anlamadım.Şunları denemek lazım.Oyun değil herşey bana göre,Ayrıca sitelerin testeleride birbirine uzak ve tutarsız geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jackdaniels#8482; -- 30 Temmuz 2007; 11:07:11 >

• Gerçekten çok ilginç. Pasif soğutma daha soğuk Fiyatta söylenildiği gibi hakikaten ucuz olursa alınası bir kart olur
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.