Kredi Kartıyla Telekom Online Fatura Ödeme
79 Cevap218466 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3014 Mesaj
25 Temmuz 2007; 17:26:38 

Arkadaşlar Online internet bankacılığından bahsetmiyorum.

Türk telekom ev veya adsl faturalarımızı kredi kartıyla internetten ödeyebiliyormuyuz.Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı?

Nisan 2010 itibariyle artık Türk Telekom faturaları online olarak internet üzerinden ödeniyor.

https://ett.turktelekom...me.do?method=odemeGiris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ahmet_ -- 24 Nisan 2010; 15:32:45 >

13624 Mesaj
25 Temmuz 2007; 19:53:41 

Malesef..

Bankaların internet bankacılığından yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 6 Nisan 2010; 17:38:33 >

3014 Mesaj
25 Temmuz 2007; 21:49:56 

Arkadaşım sağol ama bak ne demişim.

Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı

Yani online internet bankacılığında fatura öderken hesaptan düşüyor ben kredi kartıyla ödemek istiyorum.Doğrudan karttan çeksin yani.

1262 Mesaj
26 Temmuz 2007; 15:19:37 

Maalsef yok arkadaşım bende aynı dertten muzdaribim TT ve AYEDAŞ faturaları internetten KK ile online ödenemiyor.

3014 Mesaj
26 Temmuz 2007; 18:47:29 

Evet demek yok ,

TTnet ve Bedaş ödeyemiyorum bende

7181 Mesaj
26 Temmuz 2007; 21:37:54 

elk ödenemiyor. su netten sorunsuz tlf içinse en yakın genel müdürlük.

680 Mesaj
27 Temmuz 2007; 9:37:53 

cardfinans otomatik ödeme talimatı ile ödeniyor.

3014 Mesaj
28 Temmuz 2007; 18:32:34 

Hocam kredi kartından bahsediyoruz , biraz yazılanları okuyup paldır küldür cevap vermezseniz göreceksiniz.

908 Mesaj
27 Ağustos 2007; 8:13:40 

Merhabalar _ahmet_

Neşen bol olsun.

Şişli Telekom'da internet/telefon paralarını kredi kartıyla ödeyerek yatırıyorum.

Bilginize,.

Anne ve babasına yar olmayandan dost olmaz!

3014 Mesaj
27 Ağustos 2007; 22:19:36 

Sağol , seninde neşen bol olsun.

Yalnız ben internet üzerinden demiştim.Şu anda bende telekoma bizzat giderek kredi kartıyla yatırıyorum.

Banka havaleside oluyor ancak ben internet üzerinden kredi kartıyla yatırmaktan bahsediyorum.

3014 Mesaj
5 Eylül 2007; 15:05:14 

Yav kardeşim okumadan nyie yazıyorsunuz.

Her Telekomda kredi kartıyla ödeme var.

Bakın ne yazmışım.

Sizden ricam.Lütfen diyorum.Okuyalım sonra cevap verelim...

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Türk telekom ev veya adsl faturalarımızı kredi kartıyla internetten ödeyebiliyormuyuz.Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı?

Yalnız ben internet üzerinden demiştim.Şu anda bende telekoma bizzat giderek kredi kartıyla yatırıyorum.

Banka havaleside oluyor ancak ben internet üzerinden kredi kartıyla yatırmaktan bahsediyorum.

3488 Mesaj
5 Eylül 2007; 18:21:17 

Hayır internet üzerinden ödenemiyor. Kredi kartınıza talimat verip ödemek istediğinizde internet bankacılığından girip manuel olarak tıklayarak ödeyebilirsiniz, aynı mantığa geliyor. Turkcell de online işlem merkezinden ödeniyor ama Telekom'da o yok malesef. Online bankacılıktan başka çareniz yok net üzerinden ödeme yapabilmek için.

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

132 Mesaj
4 Ekim 2007; 1:38:07 

Oyakbankın açmış olduğu yetkili ödeme merkezlerinde bütün faturalar kredi kartıyla ödenebiliyor arkadaşlar.

6-0

3014 Mesaj
4 Ekim 2007; 1:54:35 

Arkadaşım soru internet üzerinden.İnternet üzerinden ödeniyormu ? Hayır , Ödenmiyor , O halde neden cevap yazarsınız.

Tamam yardım etmek amacın ama bir yukarıdaki mesajları oku , telekom merkezlerindede kredi kartıyla ödeniyor belirtilmiş, amaç internetten kredi kartıyla ödemek , yani soru açık değilmi sence !!!
quote:

Orjinalden alıntı: jayjay55

Oyakbankın açmış olduğu yetkili ödeme merkezlerinde bütün faturalar kredi kartıyla ödenebiliyor arkadaşlar.

2432 Mesaj
20 Ekim 2007; 16:19:47 

Tamam işte banka sayfasından kredi kartı ile ödenebilir

3014 Mesaj
20 Ekim 2007; 18:08:46 

83 Mesaj
20 Şubat 2008; 23:34:30 

3014 Mesaj
21 Şubat 2008; 13:37:08 

Bu sitede banka havalesi ile ödeme yapılabilmekte.

Banka havalesi olduktan sonra internet bankacılığındanda yapılır.

Önemli olan başlıktada yazdığı gibi Kredi Kartıyla Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödendiği gibi ödenmesi.

135 Mesaj
22 Şubat 2008; 1:11:25 

bende dün denedim 2 bankanın da internet sitesinden kredi kartı ile ödeme seçeneği bile çıkmıyor.Ödeme yap seçeneğine tıkladığımda mevduat hesabını gösteriyor.

401 Mesaj
5 Mart 2008; 8:59:48 

Telekom veznelerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz..

Siyah Yaşam Beyaz Ölüm

3014 Mesaj
5 Mart 2008; 13:47:42 

Hocam konuyu okursan ondan bahsetmiyoruz, internet üzerinden ve internet şubesi kullanan bankalar dışında , mesela igdaş faturaları gibi.

3488 Mesaj
5 Mart 2008; 15:59:20 

Telekom yeni yeni birşeyler yapmaya başlar nitelikte. Bu aralar bu sistemi de artık koyması gerek. Çünkü artık neredeyse tüm ödemeler internette firmanın sitesi üzerinden online olarak kredi kartı ile ödeniyor. Telekom'da bu konuya mutlaka el atacaktır diye düşünüyorum.

Onun dışında, CardFinans'ın dı sanırım, internet bankacılığı içerisinde kredi kartı ile fatura ödemesi yapılabiliyor (hesap bakiyesinden değil, kredi kartından ödeme yapılıyor diye yazdım bunu da.)

DH Motorola Moto G Kullanicilari

DH müdavimi.

15 Mesaj
1 Nisan 2008; 10:37:05 

Arkadaşlar bende bu konudan şikayetçiyim onun için özellikle Türktelekomun sitesine şikayet olarak yazdım
şimdi benim gibi Türktelekomun sitesinden Kredi Kartı ile ödemek isteyenler altaki linkten bu konu ile ilgili şikayetlerini yazabilir ve Kredi Kartı ile ödeme önerisinde bulunabilir

http://www.turktelekom....efault.asp?sayfa_id=550

iletisim@turktelekom.com.tr

ben şöyle yazdım

(Sayın ilgili
İnternet siteniz üzerinden ne zaman fatura ödeyebilecegiz Kredi Kartımızla
Türktelekom bir çok konuda teknolojinin ön ayagı oluyor ama neden şimdiye kadar kendi siteniz olan www.turktelekom.com.tr den fatura ödeme ile ilgilenmedi bu konuya acil olarak türktelekomun ilgilenmesini bekliyorum
Artık Kredi Kartım ile Faturalarımı ödemek istiyorum siteniz üzerinden Saygılar )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalcakir19 -- 1 Nisan 2008; 10:37:23 >

www.kemalcakir.blogspot.com

3014 Mesaj
1 Nisan 2008; 13:45:51 

Sağol kemalçakır bende yolladım

15 Mesaj
1 Nisan 2008; 14:23:37 

bana şöyle cevap geldi ( iletisim@turktelekom.com.tr ) den

Değerli Müşterimiz,
Öneriniz için teşekkür ederiz.Kredi kartınız ile online ödemeleriniz resmi sitemiz üzerinden yapılamamaktadır.Hizmet almış olduğunuz bankanızın web sitesi üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Saygılarımızla.

bende söyle cevap verdim sizde cevaplarınızı yayınlarsanız sevinirim

Sayın ilgili
Hizmet almış olduğunuz bankanızın web sitesi üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.. demişsiniz
ama benim istegim bu degil bankanın kendi sitesinden yapmak istedigimde Kredi Kartımdan fatura tutarının %1.3 kadar komisyon alıyor
Bu durumdan kurtulmak için kurumunuzun internet sitesi üzerinden online fatura ödemesi yapılmasını istiyorum
sizden tek istegim bu konu ile zannediyorum teknik birimleriniz ilgileniyor
Bu istegimi ilgili birime iletin yeter
Saygılar

diye yazdım size gelen cevapları bekliyorum

13624 Mesaj
1 Nisan 2008; 14:30:08 

Bu yapmak telekom için sadece 1 günlük iştir

Ancak bayileri istemez :) Adamlar mümkün olduğunca bayilerini kar ettirmek istiyorlar..

2 sene telekomda çalıştım biliyorum

15 Mesaj
1 Nisan 2008; 15:28:15 

olmaz demeyelim ugraşalım belki olur İSKİ yada İGDAŞ nasıl yapmış belki telekomda yapar

Teşekkürler s.volkan

13624 Mesaj
1 Nisan 2008; 15:40:14 

İski ve İgdaş sonuçta ihale ile satılıyor..

Ancak Türk Telekom bayileri özel bayiler. Kar oranları sadece telekom faturalarına bağlı iken bunu yapmaları şu an zor

Aslında şuda var, sonuçta kaç kişi yatıracak kredi kartıyla çok etkilemez vatandaşı ama yinede bir müşteri bir müşteridir..

3014 Mesaj
1 Nisan 2008; 16:22:09 

Banada aynı cevap geldi,

Yani sonuçta Türk Telekom merkezine giderek kredi kartımızla komisyon vermeden ödeyebiliyorsak internet üzerindende türk telekom sitesinden ödenmeli bence, bu nasıl iştir ya

15 Mesaj
1 Nisan 2008; 16:46:56 

_ahmet_ arkadaşım bana şöyle geldi bende cevap yazdım sende benimki gibi cevap ver istersen ilgili birime aktarsınlar durumu zannediyorum türtelekomun bilgi işlemi bakıyor bu konuya

Değerli Müşterimiz,
Öneriniz için teşekkür ederiz.Kredi kartınız ile online ödemeleriniz resmi sitemiz üzerinden yapılamamaktadır.Hizmet almış olduğunuz bankanızın web sitesi üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Saygılarımızla.

böyle yazdı

3014 Mesaj
1 Nisan 2008; 17:36:19 

Tabi dostum, zaten bu konunun başarıya ulaşmasını isteyen en çok ben oldum
quote:

Orjinalden alıntı: kemalcakir19

_ahmet_ arkadaşım bana şöyle geldi bende cevap yazdım sende benimki gibi cevap ver istersen ilgili birime aktarsınlar durumu zannediyorum türtelekomun bilgi işlemi bakıyor bu konuya

Değerli Müşterimiz,
Saygılarımızla.

böyle yazdı

118 Mesaj
2 Nisan 2008; 22:10:55 

fortis bankın ideal kredi kartından düzenli ödeme talimatı verdim ve her ay kredi kartımdan alış veriş yapmış gibi telefon, adsl, elektrik ve su faturalarımı ödüyorum, başka bankalarında belki bu uygulaması mevcut olabilir............

92 Mesaj
20 Mayıs 2008; 17:01:41 

arkdaşlar hangi bankaları kullanıyorsunuz ve hangi bankaların bireysel internet bankacılığı üzerinden kredi kartı ile fatura ödemesi var cevap verirseniz çok sevinirim. örneğin garanti bankası internet bankacılığı üzerinden kredi kartı ile fatura ödeme var mı yoksa sadece mevduat hesabı üzerinden mi yapılabiliyo? bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ati - Amd!

1271 Mesaj
21 Mayıs 2008; 14:15:53 

Garantide otomatik ödeme olarak Telekom faturalarını sadece hesaptan ödeyebiliyorsunuz kredi kartıyla olmuyor.

3014 Mesaj
21 Mayıs 2008; 16:39:01 

Şu anda İstanbul Avrupa yakasında sadece Telekom ve Bedaş faturaları online internet üzerinden kredi kartıyla ödenmiyor

10208 Mesaj
23 Mayıs 2008; 17:15:07 

sonuç ?

SaTıLıK 99 PaLiO EL 1.4 ...TıKLA
74 Anadol pickup, 79 murat 131, 86 sıfır kartal, 87 sıfır brodway, 89 kartal, 90 sıfır kartal, 92 şahin, 94 doğanS, 97 Reno expres, 97 mazda minibüs, 98 brodway, 92 lada samara, 2010 sıfır Accent Era, 2012 Aveo 1,3 LT, 99 Palio .........

513 Mesaj
8 Haziran 2008; 21:38:30 

ben bedaş elektriği hsbc internet bankacılığından kredi kartıyla yatırıyordum fakat bu ay onlar da kaldırmışlar kredi kartıyla ödeme seçeneğini, ortalık akıllı kaynıyor vesselam.

Together We Stand, Divided We Fall

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
6 Ağustos 2008; 17:12:45 

bende gıdıp sıraya gırmemek ıcın ınternetten yatırmak ısterım
ama kredı kartını kırdım kullanmıyorum..
normal bankamatık kartına her ay 200 yatırsam vede o kartın numarasıyla ödeme yapabılırmıyım..
ılle kredı kartı lazım değil dimi..

1587 Mesaj
6 Ağustos 2008; 18:54:51 

Evet kartınıza yani banka hesabınıza otomatik ödeme talimatı tanımlatarak ödeyebilirsiniz yada kendiniz ödeyebilirsiniz.

3311 Mesaj
8 Ağustos 2008; 12:04:02 

Fatura ödemek için Türk Telekom şubelerinemi gitmek gerekiyor, Ben Otomatik ödemeyle yapıyorum ama.

Only fools are enslaved by space and time (Sadece aptallar zaman ve mekanın esiridir)Eski Kullanıcı Adı: sorry_for_kill_you

283 Mesaj
20 Eylül 2008; 21:50:56 

https://ett.turktelekom.com.tr/etmh/index.do bu linke bende yazıdm güzel paylaşım tşk

quote:

Orjinalden alıntı: kemalcakir19

Arkadaşlar bende bu konudan şikayetçiyim onun için özellikle Türktelekomun sitesine şikayet olarak yazdım
şimdi benim gibi Türktelekomun sitesinden Kredi Kartı ile ödemek isteyenler altaki linkten bu konu ile ilgili şikayetlerini yazabilir ve Kredi Kartı ile ödeme önerisinde bulunabilir

http://www.turktelekom....efault.asp?sayfa_id=550

iletisim@turktelekom.com.tr

ben şöyle yazdım

(Sayın ilgili
İnternet siteniz üzerinden ne zaman fatura ödeyebilecegiz Kredi Kartımızla
Türktelekom bir çok konuda teknolojinin ön ayagı oluyor ama neden şimdiye kadar kendi siteniz olan www.turktelekom.com.tr den fatura ödeme ile ilgilenmedi bu konuya acil olarak türktelekomun ilgilenmesini bekliyorum
Artık Kredi Kartım ile Faturalarımı ödemek istiyorum siteniz üzerinden Saygılar )

KARŞILIKSIZ SEVDİK VATANIMIZI

3014 Mesaj
21 Eylül 2008; 0:21:53 

Evet, ne kadar kişi yazarsa faydalı olur, yazanlara teşekkürler.

936 Mesaj
21 Eylül 2008; 0:49:28 

Konu açılalı 1 yıl olmuş fakat hala bu kadar basit bir şeyi siteye koyamadılar.. Tüm ülkenin internet altyapısını sağlayan firma internet üzerinden kredi kartı ile ödeme almıyor.. Başka ülkelerde de varmıdır acaba böyle rezillikler..

E5200 (2500Mhz@3600Mhz), Gigabyte P35-DS3R, Ocz Gold Edition Dual Kit 512Mb x 2 + 1Gb x 2 (800Mhz@900Mhz), Sapphire HD4850 (@700/2000Mhz) + Akasa Vortexx Neo, 2 x Seagate 500 Gb (Raid 0)

Fotoğraflarım - trenlegeziyorum.com

515 Mesaj
21 Eylül 2008; 5:17:38 

Ben T.finans internet şubesi kullanıyorum burdan bütün faturalarımı yatırıyorum. daha rahat oluyor.

Nexus 4 Kullanıcıları Kulübü

WXGA 320ppi True HD IPS+ Gorilla Glass 2 Ekran | Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064 Çipset | Quad-core 1.5 GHz Krait İşlemci | Adreno 320 GPU | 16GB Depolama |2 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 Piksel, Autofocus, LED Flaş Kamera | Photosphere 360° Gerçek Panaroma | 1080p@30 Fps HD Video Kayıt | 1.3MP Ön Kamera | Wi-Fi a/b/g/n | NFC | HSPA+ | TV - Out MHL | Android v4.2 İşletim Sistemi

309 Mesaj
24 Eylül 2008; 23:04:52 

Ben kullandığım ve denediğim bankaları size bildireyim:

1) TELEFON FATURASI ONLINE ÖDEME:

HSBC ve İŞBANKASINDAN telefon faturası online olarak hiç ödenmiyor.
AKBANKTAN sadece mevduat hesabıyla ödenebiliyor.

2) OTOMATİK ÖDEME TALİMATI İLE KREDİ KARTI:

İŞBANKASINDAN kredi kartıyla telefon faturası otomatik ödeme talimatı hiç verilemiyor (mevduat hesabından olabiliyor)

HSBC den kredi kartıyla telefon faturası, otomatik ödeme talimatı ile %2 (min 50 kuruş) komisyon vererek ödenebiliyor.

Sanırım YapıKredi World Card da komisyon ücreti karşılığı otomatik ödeme talimatıyla telefon faturası ödüyor.

AKBANK kredi kartıyla telefon faturası ödemesini otomatik ödeme talimatıyla KOMİSYONSUZ gerçekleştiriyor. Ayrıca AKBANK hesap işletim ücretinden (21+21=42 YTL) kurtulmak istiyorsanız mevduat hesabından min 2 fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Ancak bunların genelde düzenli olarak ödenmeleri de gerekiyor.

ayrıca İŞBANKASI kredi kartıyla TTNET ve AVEA faturası ödemelerini otomatik ödeme talimatıyla KOMİSYONSUZ gerçekleştirebiliyor.

Otomatik ödeme talimatı telefon faturasında da gelecek ay geçerli oluyor. Talimatı ayın 1inde bile verseniz ay sonu faturanız ödenmez.

Bu aralar bayağı gömüldüm bu işlere şimdilik bilgiler bu kadar :)

Motorola Atrix | Vodafone Smart Tab 10 | HTC Evo 3D | Samsung S8530 Wave II (satıldı)

697 Mesaj
25 Eylül 2008; 3:02:55 

Yani bankalarda otomatik ödeme talimatları olduğundan TELEKOM böyle bir işi düşünmez bile bence...Gereksiz birşey olur kanısındayım...Tamam, herkes otomatik ödeme talimatı vermek istemeyebilir ama mesela ben 2-3 bankayla çalışıyorum ve hepsiylede online işlemler gerçekleştiriyorum, otomatik ödeme yapmadanda ay ay faturalarınız istediğiniz meblağ kadar ödeme yapma olanağı sunmuşlar sistemlerle...eğer ki e-bankacılık kullanıyorsanız bunlar havale işlemi yapmak kadar basit ve kolay...Bilgilerinize...İyi forumlar...

ɠƱʋȜɲ

936 Mesaj
25 Eylül 2008; 11:15:28 

quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

Yani bankalarda otomatik ödeme talimatları olduğundan TELEKOM böyle bir işi düşünmez bile bence...Gereksiz birşey olur kanısındayım...Tamam, herkes otomatik ödeme talimatı vermek istemeyebilir ama mesela ben 2-3 bankayla çalışıyorum ve hepsiylede online işlemler gerçekleştiriyorum, otomatik ödeme yapmadanda ay ay faturalarınız istediğiniz meblağ kadar ödeme yapma olanağı sunmuşlar sistemlerle...eğer ki e-bankacılık kullanıyorsanız bunlar havale işlemi yapmak kadar basit ve kolay...Bilgilerinize...İyi forumlar...

Diğer birçok kurumun faturasıda bankaların online işlem merkezinden ödenebiliyor fakat sitelerinde kredi kartıyla ödeme seçeneği de sunuyorlar..

E5200 (2500Mhz@3600Mhz), Gigabyte P35-DS3R, Ocz Gold Edition Dual Kit 512Mb x 2 + 1Gb x 2 (800Mhz@900Mhz), Sapphire HD4850 (@700/2000Mhz) + Akasa Vortexx Neo, 2 x Seagate 500 Gb (Raid 0)

Fotoğraflarım - trenlegeziyorum.com

92 Mesaj
6 Ekim 2008; 0:32:40 

Arkadaşlar bu konuda durum içinde durum var. Birincisi iki türlü ödeme şekli var: kredi kartıyla ve hesaptan, ikincisi: otomatik ödeme talimatı verme bi de manuel olarak yani tesisat no, abone no falan girerek ödeme şekli var. Üçüncü durum ise bu sonuçların hangi bankalar için geçerli olduğu. Ben şunu sormak istiyorum:

Türk Telekom telefon faturası, adsl faturası ve elektrik faturası KREDİ KARTIYLA, MANUEL OLARAK, İNTERNET ŞUBESİNDEN ödenebilen bir banka var mı?

Bir de bu bankaların bu işlemler için aldığı ücretler nelerdir?

Lütfen bu sorunun tam cevabını bilenler yanıtlasın. konu çok önemli bir konu, boşuna çöplüğe dönmesin. Yardım ederseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler...

20 Mesaj
12 Aralık 2008; 1:22:50 

Merhabalar. Ben azönce ttnet adsl faturasını netten ödedim. Ttnet adslnin kendi sitesinden;

http://www.ttnet.com.tr...faturanizi_hemen_odeyin

Next 2000 cx plus
Next 2000 ci plus
Next 9000 fta
Goldmaster d909

3117 Mesaj
12 Aralık 2008; 2:51:43 

Abonelerini otomatik ödemeye yönlendirmek istiyorlar.

http://www.garanti.com..../kampanyalar/h_203.html

Türk Telekom faturanız için İnternet Şubesi'nden otomatik ödeme talimatı verin, kablosuz ev telefonu kazanın!
31 Aralık 2008 tarihine kadar Türk Telekom faturası için İnternet Şubesi'nden otomatik ödeme talimatı veren her 50. müşterimiz Laxon TD16 kablosuz ev telefonu kazanıyor.

Siz de hemen otomatik ödeme talimatı verin, fatura ödemelerinizi takip etmek zorunda kalmayın hem de ücretsiz telefon kazanma şansını yakalayın!

3014 Mesaj
13 Aralık 2008; 2:27:45 

Evet ttnet bu sisteme geçti,

Umarım telekomda en kısa sürede bu sisteme geçer.

quote:

Orjinalden alıntı: catafalq

Merhabalar. Ben azönce ttnet adsl faturasını netten ödedim. Ttnet adslnin kendi sitesinden;

1 Mesaj
29 Temmuz 2009; 9:27:08 

tartışma bitmiştir işte kredi kartıyla artık ttnet ten ödeme yapablirsiniz
işte linki

3014 Mesaj
29 Temmuz 2009; 23:03:05 

Biz Türk Telekomdan bahsediyoruz, Yukarıda zaten Ttnet ten ödemenin olduğu yazılı.

10 Mesaj
2 Ağustos 2009; 19:45:25 

bu arada ttnet online ödeme yapmanızı önermem. 1 kere fatura ödedim hiçbir talimatım olmamasına rağmen ve içbir bildiri, onay olmamasına rağmen otomatik ödeme olarak her ay kestiler. 5 ay oyle kesti. birşey demedim. ama bankanın yıllık kart ücreti iadesi için (ki bu ayrı bi saçmalıktır, kanun cıktı) 1 otomatik ödeme talimatı verin dediler. ben de ttneti resmi olarak verdim. şimdi mükerrer ödeme oldu, aynı faturaya 2 ödeme aldılar. muhtemelen telefon faturasında da aynı alt yapı ve uygulama olacak. yarın gidip iptal ettirecegim.

99 Mesaj
5 Ağustos 2009; 12:51:26 

ödeme yaparken aşağıda bir kutucuk var.. bundan sonraki ödemelerim otomatik ödensin seçeneği.. sanırım dalgınlıkla onu işaretlediniz...
ben işaretleemdim bakayım ne olacak öbür ay...!!?

bu arada telekomun anasayfasındna hala kredi kartı ile ödeme yapılamıyor.....

quote:

Orijinalden alıntı: ukd

bu arada ttnet online ödeme yapmanızı önermem. 1 kere fatura ödedim hiçbir talimatım olmamasına rağmen ve içbir bildiri, onay olmamasına rağmen otomatik ödeme olarak her ay kestiler. 5 ay oyle kesti. birşey demedim. ama bankanın yıllık kart ücreti iadesi için (ki bu ayrı bi saçmalıktır, kanun cıktı) 1 otomatik ödeme talimatı verin dediler. ben de ttneti resmi olarak verdim. şimdi mükerrer ödeme oldu, aynı faturaya 2 ödeme aldılar. muhtemelen telefon faturasında da aynı alt yapı ve uygulama olacak. yarın gidip iptal ettirecegim.

54 Mesaj
22 Ağustos 2009; 15:22:10 

kredi kartı ile bankasya telecom ödemesi yapıyor fakat 50 ytl lik fatura için 0,65 tl ye yakın bir komisyon alıyor

632 Mesaj
22 Ağustos 2009; 19:22:28 

quote:

Orijinalden alıntı: mavi8888

kredi kartı ile bankasya telecom ödemesi yapıyor fakat 50 ytl lik fatura için 0,65 tl ye yakın bir komisyon alıyor

Bankasya İnternet bankacılığından sadece telekom değil bütün faturaları kredi kartınızla ya da hesabınızda para varsa online olarak yatırabilirsiniz. Faturanız direk ilgili kurumla olan online bağlantı sayesinde onların sisteminden düşüyor. en az 50 kuruş olmak üzere fatuar başına komisyon alınıyor. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

_-_-_-_-GRUP GAKGOŞ ELAZIĞ-_-_-_-_

4 Mesaj
31 Ağustos 2009; 3:39:33 

arkadaslar internet uzerinden telekom faturalarinizi kredi karti ile odeyebilirsiniz

bunun icin once telekoma gidip sifre almaniz gerekiyo ama musteri hizmetlerinden gorustugum kisi her telefon icin ayri sifre almaniz gerekli dedi ama telefonlar bi kisinin adine ise tek sifre yeterli

https://ett.turktelekom...etmh/webLoginParola2.do

sonra sifre ile buradan giris yaparak odenebilyormus

daha detayli bilgi icin buraya da bakabilirsiniz

http://www.turktelekom..../portal/OnlineServisler