Şimdi Ara

<CANON TEAM>CANON YAZICILAR HAKKINDA (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.154
Cevap
5
Favori
257.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sğl
  • Dün canon 4140 çok fonksiyonlu yazıcı aldım ama içinden türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı. Ben satılan tüm ürünlerde türkçe kullanma kılavuzu olma zorunluluğu var diye biliyorum, yanılıyormuyum acaba?
    Bir de bu kadar aramama rağmen türkçe kullanma kılavuzunu bulamadım, bulabileceğim bir yer var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilaver AYDIN

Dün canon 4140 çok fonksiyonlu yazıcı aldım ama içinden türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı. Ben satılan tüm ürünlerde türkçe kullanma kılavuzu olma zorunluluğu var diye biliyorum, yanılıyormuyum acaba?
    Bir de bu kadar aramama rağmen türkçe kullanma kılavuzunu bulamadım, bulabileceğim bir yer var mı acaba?

MP-630 un CD' sini ful kurulum yaptım birsürü kısayol attı masaüstüne. Orada detaylı açıklamaların olduğu döküman var.
    Bendeki kitapçığında da TR. bilgi vara ama bu dökümanda daha detaylı bilgiler mevcut. Sendeki CD içeriğine bir bak istersen.
  • arkadaşlar bendede mp140 var içinden çıkan kartuşlar 37-38 bu gartuşlarla kaç tane 10x15 resim basarım?
  • CANON MX 300 ALDIM...KARTUŞ BİTTİ VE DOLUM YAPTIRIP RESET ATTIM.YAZICI İLK GÜNKÜ GİBİ KARTUŞLARI YENİ OARAK ALGILADI.. FAKAT İKİ AY SONRA YAZICI EKRANDA MUR KARTUŞUNU AYARLA YAZISI ÇIKIYOR VE HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR..
    TEKRAR RESET ATMAK İSTEDİM. "WİTHOUT CLEANING " DEN SONRA TEST SAYFASI BASMIYOR.HATA VERİYOR... HER AÇIP KAPATMAMDA BÖLGESEL AYARLAR ÇIKIYOR...YAPIYORUM.MUR KARTUŞUNU AYARLA ÇIKIYOR HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR...
    BANA YARDIMCI OURMUSUNUZ...TEŞEKKÜRLER

arkadaşlar yukarıdaki konu kimsenin başına gemedimi....?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

teşekkürler alıyorum o zaman ..

sğl

aldım şimdi kurdum 64 bit xp de driver biraz uğraştırdı sorunlu kuruldu..
    şimdilik güzel bakalım en korkum kartuş lar da reset sorunu kaç canon yedim bu yüzden..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaeks

CANON MX 300 ALDIM...KARTUŞ BİTTİ VE DOLUM YAPTIRIP RESET ATTIM.YAZICI İLK GÜNKÜ GİBİ KARTUŞLARI YENİ OARAK ALGILADI.. FAKAT İKİ AY SONRA YAZICI EKRANDA MUR KARTUŞUNU AYARLA YAZISI ÇIKIYOR VE HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR..
    TEKRAR RESET ATMAK İSTEDİM. "WİTHOUT CLEANING " DEN SONRA TEST SAYFASI BASMIYOR.HATA VERİYOR... HER AÇIP KAPATMAMDA BÖLGESEL AYARLAR ÇIKIYOR...YAPIYORUM.MUR KARTUŞUNU AYARLA ÇIKIYOR HİÇ BİR TUŞ ÇALIŞMIYOR...
    BANA YARDIMCI OURMUSUNUZ...TEŞEKKÜRLER

arkadaşlar yukarıdaki konu kimsenin başına gemedimi....?

ARKADAŞLAR GÖRÜLDÜĞÜ ÜZERE YUKARIDA BAŞIMA GELEN OLAY MALESEFKİ MX300 DE KARTUŞA RESET ATMA OLAYINI ÇÜRÜTÜYOR...NE KADAR KARTUŞA RESET ATARSANIZ ATIN SONUNDA ORJİNAL KARTUŞU ALMAK ZORUNDASINIZ...BU GÜN İKİ ORJİNAL YENİ KARTUŞ (92 TL ye) ALDIM.HİÇ BİR ŞEY YOKMUŞ GİBİ YAZICI ÇALIŞIYOR...CANON ALIRKEN BİR KERE DAHA DÜŞÜNÜN DERİM BENNN.=)

• quote:

quote:

sğl

şimdilik güzel bakalım en korkum kartuş lar da reset sorunu kaç canon yedim bu yüzden..

Hayırlı olsun
    İnşallah sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

quote:

Dün canon 4140 çok fonksiyonlu yazıcı aldım ama içinden türkçe kullanma kılavuzu çıkmadı. Ben satılan tüm ürünlerde türkçe kullanma kılavuzu olma zorunluluğu var diye biliyorum, yanılıyormuyum acaba?

MP-630 un CD' sini ful kurulum yaptım birsürü kısayol attı masaüstüne. Orada detaylı açıklamaların olduğu döküman var.
    Bendeki kitapçığında da TR. bilgi vara ama bu dökümanda daha detaylı bilgiler mevcut. Sendeki CD içeriğine bir bak istersen.

Malesef masa üstüne atılan dökümanlarda türkçe değil. Canon müşteri hizmetlerini aradım ve türkçe kullanım klavuzunu göndereceklerini söylediler. Bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

sğl

Hayırlı olsun
    İnşallah sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanırsın.

teşekkürler

kartuşlarda da geldi orj bitince anlayacağız ancak..

dvd üstüne baskı haricinde öbürlerini denedim..

hepside canon sonuçları tabiki (mükemmel)

ek : fotoğraf kağıdı Hp kullanıyorum a4 glossy
    pahalı olmayan başka alternatif tavsiyesi varmı?
    daha iyi sonuç verir dediğiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 23 Ağustos 2009; 11:45:26 >

• quote:

quote:

quote:

Malesef masa üstüne atılan dökümanlarda türkçe değil. Canon müşteri hizmetlerini aradım ve türkçe kullanım klavuzunu göndereceklerini söylediler. Bekliyorum.

Sağolsunlar müşteri hizmetleri çok hızlı çıktı. Kitapçığım dün geldi.

• SELAM
    Arkadaşlar benim canon ip300 yazıcım var mürekkebi bitince kendim doldurmaya çalıştım başarılı olamayınca yeni orjinal aldım fakat şimdide siyah renk kesik kesik çıkıyor neden olabilir ? kullanma klavuzu yok nerden indirebilirim acaba ?
    saygılar.
  • Ürünle birlikte Türkçe kullanma kılavuzu göndermemek tüketici haklarına göre suçtur. müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz olarak gönderilmesini sağlayın bence.
  • Mesleğim gereği sanat kitaplarını digital ortama aktarıyorum. Fakat tarama sırasında kitabın ortasında cilt kısmında kararma oluşuyor. Bunu OCR programı ile word e aktarıp düzeltmeye çalışıyorum ama karakter uyumsuzlukları çok sorun oluyor. MP 630 modelinde bu karamayı önleyen bir sistem veya yazılım olduğunu öğrendim. Bu kullanmakta olduğum OCR programımıdır ,yoksa ayrı bir programmıdır ne kadar başarılı olabiliyor?Saygılar.
  • MF 4140 model yazıcı almak istiyorum. Kullanan arkadaşlar varsa görüş ve toner maliyetleri hakında bilgi verebilirler mi acaba. Birde bu çift taraflı yazma ve tarama olayı kullanışlı birşeymi...? Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
  • ARKADAŞLAR CANON MÜREKKEP KARTUŞLU YAZICI ALACAKSANIZ ARAŞTIRMADAN ALMAYIN DERİM.KARTUŞLAR ÇİPLİ VE ÇOK PAHALI HİÇBİR RESET İŞLEMİ İŞE YARAMIYOR...BUNU HAFTALARDIR ARAŞTIRIYORUM...ŞİMDİ CESCESOR İLETİŞİM DİYE BİR YER BULDUM.ANKARA VE İSTANBULDA YERLERİ VAR GİDİP GÖRÜŞECEĞİM..Kİ İZMİRDE OTURUYORUM..AMA YİNEDE GİDİP GÖRÜŞECEĞİM HER SEFERİNDE YÜKSEK ÖDEMELER YAPACAKMIYIM MERAK EDİYORUM...
  • quote:

Orijinalden alıntı: arg-ist

Mesleğim gereği sanat kitaplarını digital ortama aktarıyorum. Fakat tarama sırasında kitabın ortasında cilt kısmında kararma oluşuyor. Bunu OCR programı ile word e aktarıp düzeltmeye çalışıyorum ama karakter uyumsuzlukları çok sorun oluyor. MP 630 modelinde bu karamayı önleyen bir sistem veya yazılım olduğunu öğrendim. Bu kullanmakta olduğum OCR programımıdır ,yoksa ayrı bir programmıdır ne kadar başarılı olabiliyor?Saygılar.

tararken bi seçenek var ama pek bi etkisini görmedim bi sayfaydı yinede iz çıktı .
    ama tabi detaylı kurcalamadım sadece bi seçenek vardı..

ek: burada inidirim bitmiş tam zamanında almısım..

http://www.hepsiburada.com/canon-officejet-mp630-yazici-tarayici-fotokopi/productDetails.aspx?categoryid=4&productid=bd2197

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 27 Ağustos 2009; 10:53:43 >

• canon mx 700 yazıcı fotokopi tarayıcı fax hepsi birarada ile ilgili görüşü olan arkadaş varmı?
  • ARKADAŞLAR BNM CANON MP 140 HAKKINDA Bİ SIKINTIM VAR YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİNİRM BNM BU MP 140 YAZISININ EKRANIN SAĞINDA BULUNAN HARFLERDEN C HARFİ YANIK DURUMDA AMA NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMİORUM O HARFİN NE ANLAMA GELDĞİNİ BİLEN ARKADAŞLAR YARDIMCI OLURLARSA SEVİNİRM
  • Arkadaşlar Nikon D80 makinadan çıktı almak için yazıcı tavsiyesinde bulunurmusunuz?

marka önemli değil sadece vereceğiniz tavsiyeleri değerlendireceğim. önemli olan kolay dolum kartuşu olup olmadığı.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.