- x
...:::SonicStage 4.3 Full Installer Download (88.4 MB):::...
89 Cevap92505 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

583 Mesaj
24 Temmuz 2007; 17:49:03 

SoniStage 4.3 Full Installer'ını download etmek için BURAYA TIKLAYIN (88.4 MB)

--Eklenen önemli özellikler:

- Windows Vista desteği eklenmiştir.
- *.aac formatındaki parçaları çalabiliyor...

Sitede bir problem war sanırım kapalı link üstüne tepki vermiyor...
ACIK LINK: http://sonicstage.connect.com/SS-US.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 28 Eylül 2008; 17:54:09 >

I'm the only thing I'm afraid of...

1617 Mesaj
24 Temmuz 2007; 18:24:43 

Bütün modellere yüklenebiliyor mu bu?

583 Mesaj
24 Temmuz 2007; 18:31:53 

Sitesinde bu serileri desteklediği yazıyor...

SonicStage CP Version 4.3 is available for the following Sony products:

* Hi-MD WALKMAN Net MD WALKMAN
* Net MD WALKMAN
* Network WALKMAN
* ATRAC CD WALKMAN
* ATRAC CD Personal Audio System
* Micro System
* All other products compatible with older SonicStage, Connectplayer or SonicStage CP versions.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 24 Temmuz 2007; 18:33:19 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Eylül 2007; 23:38:47 

Teşekkürler. Buy bayağı işime yarayacak. vista yükledim, cp iile transfer yapamıyordum.

2399 Mesaj
11 Eylül 2007; 1:30:44 

Installer mı ? Yoksa direkt programı yüklemek için gerekli olan .exe mi ? Kurmak için internete ihtiyacımız mı olacak kısacası ?

6436 Mesaj
14 Eylül 2007; 0:58:03 

arkadaşlar ben SS 4.0 ile attım önceki mp3leri.. SS4.3 ile atmaya çalıştığıma bana diyoki aleti formatla ç...çünkü o mp3ler eski versiyonla mp3 playera atılmış falan diyo.. ne alakaysa ... sen yeni versiyonsun sen işine bak at mp3 leri alla all

neden böle yapıyo dersiniz.. ??

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

2399 Mesaj
18 Eylül 2007; 19:04:25 

Sony yazılım konusunda biraz yetersiz hocam ... Bana kalırsa Connectplayerla at derim ben . Yine de sen bilirsin... Ama onda da böyle bir hata çıkıyorsa ...

6436 Mesaj
18 Eylül 2007; 21:14:28 

benimki ne connect player olmuyo sanırım...

*bu arada avatarındaki tarkan mı çok benziyo :D

25 Mesaj
13 Ocak 2008; 15:17:16 

NW-A1000 olmuo mu ?

583 Mesaj
14 Ocak 2008; 16:55:27 

quote:

Orjinalden alıntı: jackosman

Installer mı ? Yoksa direkt programı yüklemek için gerekli olan .exe mi ? Kurmak için internete ihtiyacımız mı olacak kısacası
quote:

Kurnak için internete ihtiyaç duymaz... 88MB yazio KB Değil...

quote:

Orjinalden alıntı: beeteeka

NW-A1000 olmuo mu ?

olur arkadaşım....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 14 Ocak 2008; 16:56:03 >

198 Mesaj
18 Ocak 2008; 10:32:30 

kırık link mı bu annamadım buraya tıklayın demiş tıklanmıyo

İMZASIZ

207 Mesaj
4 Şubat 2008; 0:28:58 

teşekkür ediyorum ama feci yavaş iniyo

Sony PlayStation 3 120 GB Slim - Huawei Ascend P6
HP Pavilion G6-1217ST - Fujifilm Finepix HS10
Extreme XC60EQ4TP Electro Classic Guitar
Toyota Corolla Terra D-4D Best Of 2oo7
Nevsehir Univercity - Faculty of Arts and Sciences - Archeology
Galatasaray

583 Mesaj
8 Şubat 2008; 0:22:00 

quote:

Orjinalden alıntı: antony_costa

teşekkür ediyorum ama feci yavaş iniyo

orbit downloader kullanırsanız hızlanır...

252 Mesaj
8 Şubat 2008; 21:23:57 

link ölmüş galiba tıklanmıyo.ayrıca bu program olmadan atılmıyor mu mp3 playere model: NW-S605

You say that you love rain, but you open your umbrella when it rains...
You say that you love the sun, but you find a shadow spot when the sun shines...
You say that you love the wind, but you close your windows when wind blows...
This is why I am afraid; you say that you love me too...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Şubat 2008; 0:47:57 

süper arkadaşım ya çok teşekkürlerr

84 Mesaj
18 Şubat 2008; 13:02:35 

versiyon farkı olursa makinanızı resetlemeniz gerekiyor. bu da tüm şarkıların silinmesi demek. aslında versiyonlar arasında böyle büyük bir sorun yaratacak gözle görülebilir bir fark yok ama elbette uzmanları bilir.

benim nw-103f walkman im için çalışan bir program. cihaz soran arkadaş için ;)

1 Mesaj
17 Mart 2008; 11:44:50 

eline sağlık deneyecem

1 Mesaj
18 Mart 2008; 14:43:38 

teşekkürler deneyelim bakalım

583 Mesaj
18 Mart 2008; 16:14:23 

quote:

Orjinalden alıntı: jöntürk87

link ölmüş galiba tıklanmıyo.ayrıca bu program olmadan atılmıyor mu mp3 playere model: NW-S605

link gayet diri tıklayamayanlar için açık linkte werdim...

6012 Mesaj
2 Nisan 2008; 3:11:47 

sağol indiriyorum

O ŞİMDİ ASKER 356. KISA DÖNEM ER AMASYA/KIBRIS LEFKOŞA

583 Mesaj
18 Nisan 2008; 17:10:04 

13.300+ okunma sayısı we sadece 18 mesaj.... indirip te bişi yazmayanlar için de bişey değil...

16 Mesaj
11 Mayıs 2008; 20:44:03 

ya sony iyi hos ta

baska PC ye takınca sarkı atamıyon hadi onu salla kendi PC mde yüklü hadi mümkünse sony deki sarkıyı PC ye aktaramıyosun

PC ye format attım sarkıları PC den dinleyemiyom

ama genede sony gibi kaliteli ses yok

16 Mesaj
11 Mayıs 2008; 20:56:06 

yeni versiyonun farkı nasıl acaba su anda indiriyom ama insallah sasırırım :)

1 Mesaj
16 Mayıs 2008; 19:11:20 

teşekkürler-eline sağlık

87 Mesaj
25 Mayıs 2008; 22:17:54 

teşekkürler

252 Mesaj
29 Mayıs 2008; 19:13:59 

sonic stage dışında başka program yok mu ben mp3 den soğumaya başladım doğru düzgün şarkı atamıyorum bu program hata werio

El Pistolero

14 Mesaj
30 Mayıs 2008; 14:14:30 

emeğine sağlık

16 Mesaj
3 Haziran 2008; 2:26:33 

abicim haklısın cok gıvık bi program

ama bide su var sony manyak güzel ses veryio yaaaa

demi ama

sonic stage yi iyi kullanabilen varsa bi etütü felan ayarlasak cok gıcık bi program

YHA dan selamlar saygılar

191 Mesaj
11 Haziran 2008; 18:38:29 

sagolasın

6436 Mesaj
12 Haziran 2008; 2:02:13 

Beyler *** kpbs plus olarak atınca mp3 çalara... mp3 lerin ses kalitesi bariz şekilde azalmıyo dimi ?

16 Mesaj
7 Temmuz 2008; 23:44:45 

beyler bende s 706 modeli var mp leri silemiyom bile artık programıs siz düsünün

bitek iyi tarafı sesi bak

11 Mesaj
30 Temmuz 2008; 21:16:42 

teşekkür ederim arkadaşım çok işime taradı;)

81 Mesaj
10 Ağustos 2008; 9:43:16 

bende vista yüklü sonic stage 3.4 yükledim atmıyo..vista olduğu için mi bunu yüklesem olur mu?

16 Mesaj
12 Ağustos 2008; 23:31:48 

bu programda uzman olan varmı ???

628 Mesaj
25 Ağustos 2008; 6:00:26 

quote:

Orjinalden alıntı: YHA

programı yazanlar bile bilmiyor bence

.:::UNREAL TEŞKİLATI:::.
"Türkçemiz Yok Olmasın"
Q6600 3.64 GHZ|ASUS STRIKER II EXTREME|CORSAIR 2x4 GB 1600 DDR3 CL9|MSI GTX 560 Ti Twin Frozer II|Cooler Master Silent Pro 1000W|COOLER MASTER COSMOS RC 1000|OCZ VERTEX 2 SSD 60 GB - WD CAVIAR BLACK 1 TB - SAMSUNG SPINPOINT F1 750 GB|SAMSUNG T260 25.5 |LOGITECH Z 5500 5.1|ASUS XONAR D2 7.1|MICROSOFT WIRELES LASER DESKTOP 7000 - A4 TECH X718|HP PAVILION DV6551|NIKON L120

583 Mesaj
29 Ağustos 2008; 16:51:39 

quote:

Orjinalden alıntı: ManDown

programı yazanlar bile bilmiyor bence

işte bu konuda çok haklısın...

Guest
4 Eylül 2008; 18:08:41 

quote:

benim bütün ihtiyaçlarımı görüyor. ben s.s'den çok memnunum. bunu sony reklamı için demiyorum, bilgisayarla uğraşmaktan hoşlanıyorum. mp3 atmak için çok daha fazla uğraşmak gerekse de sonucu iyi. playlist yapıyorum ya da parçaların albüm isimlerini belli guruplar halinde atıyorum, böylece mp3 player'ım çok pratik çalışıyor.

yani kendime yetecek kadar "uzman"ım. 4.3'ü indirince bir farkı varsa onunla nasıl yapılır yazarım.

Guest
4 Eylül 2008; 20:03:38 

bu forumu açan arkadaşa çok teşekkürlerimi sunuyorum. gerçekten başımda bir dertti. google'dan "sonic stage vista" yazınca ilk burası çıktı. tekrar teşekkürler.

Guest
4 Eylül 2008; 20:22:45 

quote:

abicim haklısın cok gıvık bi program

ama bide su var sony manyak güzel ses veryio yaaaa

demi ama

sonic stage yi iyi kullanabilen varsa bi etütü felan ayarlasak cok gıcık bi program

YHA dan selamlar saygılar

1. kardeş dediğin gibi mp3 lerin silinememesi gibi birşey bende yok.(ben s703 f kullanıyorum.-zannedersem sadece hafıza farklı)
2. programı yeterince kullanabildiğimi zannediyorum, anlatayım:

ilk olarak tavsiyem: "C:\ProgramData\SonicStage\Packages\Optimized Files" hedefinin bir kısayolunu kullanabileceğiniz herhangi bir yere atın. çünkü convert işlemlerinden sonra mp3'ler atrac3 formatında buraya atılır. yukarıdaki yazdığımı adres satırına yazarsanız kolayca oraya girebilirsiniz.

daha sonra convert işlemini gerçekleştirin. çıkan menüden istediğiniz formatı seçin. atrac3 plus 64 kbps tavsiyem.

0

Guest
4 Eylül 2008; 23:19:52 

daha sonra listeyi temizliyorsunuz.
bundan sonra belirttiğim hedefteki convert yapılmış mp3'lerle media player ya da winamp yardımıyla m3u biçimli playlist yapıyorsunuz. yaptığınız playlist'i sonic stage'ye attıktan sonra mp3 player'ınıza yolluyorsunuz. bilgisayarda playlist'e hangi ismi verirseniz o isimle görünür. ayrıca sizin ayarladığınız sıraya göre çalar.

bu işin daha kısa yolu var mı bilmiyorum ama kendimce böyle bir çözüm buldum. tam 3 senedir sony mp3 çalar kullanıyorum.

local://upfiles/444028/2B4B16E5562642D5BE2E1BF4C5411466.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmt_frk_asln -- 4 Eylül 2008; 23:17:25 >

6 Mesaj
7 Eylül 2008; 1:19:12 

arkadaslar bnde nw-203f kullanıyorum daha önceki bilgisayarımdan sonicstage 4.0 ile paraça atabiliyodum sorun yoktu şimdi bilgisyarım vaio vista olduğu için sanıyorum parça transfer edemiyorum sonicstage mp3 çalarımı görmüyor
4.3 ü yükledim gene görmedi mp3 player ıma format attım reset attım bütün parçalar silindi şuan gene görmüyor napabilirim yardım edin lütfen

7710

124 Mesaj
7 Eylül 2008; 20:29:12 

arkadaşlar bende a3000 kullanıyorum.makinada virus var diye format attım ama ogünden buyana hiçbişekilde müzik atamıyorum.lütfe yardımcı olurmusunuz:(:(:(

Guest
12 Eylül 2008; 11:03:44 

quote:

Orjinalden alıntı: gkg

arkadaslar bnde nw-203f kullanıyorum daha önceki bilgisayarımdan sonicstage 4.0 ile paraça atabiliyodum sorun yoktu şimdi bilgisyarım vaio vista olduğu için sanıyorum parça transfer edemiyorum sonicstage mp3 çalarımı görmüyor
4.3 ü yükledim gene görmedi mp3 player ıma format attım reset attım bütün parçalar silindi şuan gene görmüyor napabilirim yardım edin lütfen

quote:

arkadaşlar bende a3000 kullanıyorum.makinada virus var diye format attım ama ogünden buyana hiçbişekilde müzik atamıyorum.lütfe yardımcı olurmusunuz:(:(:(

arkadaşlar formatı bilgisayardan attıysanız olmaz. mp3 çaların menüsündeki advanced bölümünden yapacaksınız. yine olmazsa ben yardımcı olamıyıcam.

583 Mesaj
12 Eylül 2008; 22:10:10 

quote:

Orjinalden alıntı: ahmt_frk_asln

benim bütün ihtiyaçlarımı görüyor. ben s.s'den çok memnunum. bunu sony reklamı için demiyorum, bilgisayarla uğraşmaktan hoşlanıyorum. mp3 atmak için çok daha fazla uğraşmak gerekse de sonucu iyi. playlist yapıyorum ya da parçaların albüm isimlerini belli guruplar halinde atıyorum, böylece mp3 player'ım çok pratik çalışıyor.

yani kendime yetecek kadar "uzman"ım. 4.3'ü indirince bir farkı varsa onunla nasıl yapılır yazarım.

yapma gözünü seweyim s.s dünyann en dandik programlarından biri bu... şahsen ben olayı çözdüm çok rahat her işlemi yapıyorum ama yine de kullanışsız geliyor...

i-tunes s.s'e 10000 basar çok daha kullanışlı... ayrıca atrac3 olayı da fiyaskodan başka bişey değil... aac formatı çok daha iyi ama s.s aaclerin id bilgilerini okumuyor bile...

hadi onları geçtim sonyericsson walkman telefonlarda nie s.s olayı yok direk atabiliyorsun şarkları... olmaz böyle bi saçmalık....

212 Mesaj
14 Eylül 2008; 23:52:56 

bende Sony Walkman NW-S202F var aslında SonicStage 4.0 uyumluymuş bu da uyar inşallah yarına kadar inerse görcez

Guest
15 Eylül 2008; 11:47:41 

quote:

Orjinalden alıntı: Kirk Lee

yapma gözünü seweyim s.s dünyann en dandik programlarından biri bu... şahsen ben olayı çözdüm çok rahat her işlemi yapıyorum ama yine de kullanışsız geliyor...

i-tunes s.s'e 10000 basar çok daha kullanışlı... ayrıca atrac3 olayı da fiyaskodan başka bişey değil... aac formatı çok daha iyi ama s.s aaclerin id bilgilerini okumuyor bile...

hadi onları geçtim sonyericsson walkman telefonlarda nie s.s olayı yok direk atabiliyorsun şarkları... olmaz böyle bi saçmalık....

kardeş programın ne kadar zor kullanıldığı anlatımımdan belli zaten. 3 tane parça atmak için bi amuda kalkmadığın kalıyor ama ben sonuç olarak bunun benim için çok önemli olmadığını anlattım. neticede parçaları attıktan sonra aleti kullanmak çok pratik.

1053 Mesaj
16 Eylül 2008; 1:29:14 

paylaşım için teşekkürler tek dosya halinde bulunması çok iyi ne haldeyiz yaf hd3 kullanıyorum ses kalitesi ve dayanıklılığı yüzünden vazgeçemiyorum insanlar media playerden doğrudan müzik biz de hala bu aptal programla uğraşıyoruz:))
iyi forumlar...

166 Mesaj
16 Eylül 2008; 21:49:40 

böle şöle bi hata verio Updating SonicStage database.
SonicStage will be restarted after the updating has completed
yazıo ve bn çıldırıyorum hiç bi şekilde düzelmio önce 4.0 dı kaldırdım tekrar yükledim olmadı 4.3 ü yükledim olmadı bi siteden güncelleme yükledim yine olmadı mp3 modeli nw-s202f lütfen biri yardım etsin

3255 Mesaj
16 Eylül 2008; 23:04:23 

Bir şey mereka ettim , bu sonic stage denilen yazılım ile walkman 'e şarkı atarken bila bir formata çevirmemiz mi gerekiyor ? Yoksa direkt mp3 olarak atabiliyor muyuz mevcut şarkıyı ?

Guest
25 Eylül 2008; 12:11:42 

quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

Bir şey mereka ettim , bu sonic stage denilen yazılım ile walkman 'e şarkı atarken bila bir formata çevirmemiz mi gerekiyor ? Yoksa direkt mp3 olarak atabiliyor muyuz mevcut şarkıyı ?

sony mp3 alıcan da soruyorsan boşuna merak etme. artık yeni modellerde bu program gerekmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmt_frk_asln -- 25 Eylül 2008; 12:08:01 >

583 Mesaj
25 Eylül 2008; 17:28:14 

quote:

sony mp3 alıcan da soruyorsan boşuna merak etme. artık yeni modellerde bu program gerekmiyor.

ciddi misin?? öyle bi olay warsa yeni Firmware sürücüsü çıkarsa bizde de SS olayı kalkabilir we kurtuluruz...

Ama eğer çıkmazsa işte o zaman babalara geldik... çünkü yeni SonicStage sürümü çıkmaz biz de elimizdeki alet bozuluncaya kadar bu sürümü kullanmak zorunda kalırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 25 Eylül 2008; 17:31:29 >

3255 Mesaj
28 Eylül 2008; 11:38:11 

quote:

Evet araştırdım windows media player ile falan atılıyormuş direkt mp3 olarak sanırsam.
Ben macosx kullanıyorum hoş XP'de var ama pek girmiyorum XP'ye , acaba OSX üzerinden şarkıları nasıl atabilirim ? Bağladığımda usb'den direkt harici bellek gibi görünüp içine falan atsam olur mu ?

583 Mesaj
28 Eylül 2008; 17:56:28 

quote:

Orjinalden alıntı: lzooml

Evet araştırdım windows media player ile falan atılıyormuş direkt mp3 olarak sanırsam.
Ben macosx kullanıyorum hoş XP'de var ama pek girmiyorum XP'ye , acaba OSX üzerinden şarkıları nasıl atabilirim ? Bağladığımda usb'den direkt harici bellek gibi görünüp içine falan atsam olur mu ?

Açtığım diğer konudaki Alternatif yazılım Javanın yüklü olduğu her sistemde çalışır (MacOs için Java 1.6 yüklü olmalı )

6 Mesaj
30 Eylül 2008; 20:41:21 

Bi de düzgün yükleniyo ama açarken windows geçersiz bir işlem yürüttü diyo... Özellikle Vista için yapılmasına rağmen xp'de çalışıp vistada hata veriyo...Bilgisi olan var mı acaba?

81 Mesaj
1 Ekim 2008; 9:53:03 

ekleyen arkadaşa çok teşekkürler..aylar sonra kendi bilgisayarımdan şarkı atabildim...çok mutlu oldum valla =) çok sağol..

6 Mesaj
1 Ekim 2008; 13:11:14 

Bu teşekkür eden arkadaşlar vista mı kullanıyo yoksa xp mi acaba?
Ben vistada çalıştırmayı başaramadım da...

81 Mesaj
1 Ekim 2008; 14:13:22 

vista..3.4 te çalışmıyodu artık sorun yok.. çok sevindim valla.. sony kullanmayan arkadaşlarda sanki çok mu büyük bişey biz her gün şarkı atıyoz diyo da sonicstage kullanmayan bilemez bu zevki

forza sonictage artık çok seviyorum bu programı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aghahowa -- 1 Ekim 2008; 14:10:00 >

6 Mesaj
1 Ekim 2008; 18:08:50 

o zaman sorumu şu şekilde değiştireyim...
Vista kullanan arkadaşlardan 4.3'ü sorunsuz yükleyen fakat çalıştırmak istediğinde "windows geçersiz bir işlem yürüttü" hatası alan arkadaş yok mu? İnternette çok araştırdım sadece bir tek çözüm yöntemi bulabildim o da işe yaramadı. Hatanın sadece benim bilgisayarımla alakalı olduğunu da düşünmüyorum çünkü tanıdığım 2 kişi daha aynı sorunu yaşadı, hatta biri vistayı kaldırıp xp kurdr, sırf ss için... Ama ben vista'mı seviyorum, yardımcı olabilecek var mı acaba?

81 Mesaj
2 Ekim 2008; 9:22:03 

quote:

Orjinalden alıntı: rock steady

o zaman sorumu şu şekilde değiştireyim...
Vista kullanan arkadaşlardan 4.3'ü sorunsuz yükleyen fakat çalıştırmak istediğinde "windows geçersiz bir işlem yürüttü" hatası alan arkadaş yok mu? İnternette çok araştırdım sadece bir tek çözüm yöntemi bulabildim o da işe yaramadı. Hatanın sadece benim bilgisayarımla alakalı olduğunu da düşünmüyorum çünkü tanıdığım 2 kişi daha aynı sorunu yaşadı, hatta biri vistayı kaldırıp xp kurdr, sırf ss için... Ama ben vista'mı seviyorum, yardımcı olabilecek var mı acaba?

3.4 teyken değişik bi hata alıyodum sürekli..artık bilmiyorum sorun kalmadı

6 Mesaj
2 Ekim 2008; 10:08:38 

Ağlamak istiyorum...

Sayfa:   [1]      >>
Sayfa: [1]      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO