Şimdi Ara

## HIS'den Zalman Soğutmalı Radeon HD 2600XT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## HIS'den Zalman Soğutmalı Radeon HD 2600XT ##

ICEQ soğutmalı Radeon HD 2600 Pro modelinden sonra HIS'in Radeon HD 2600XT modeli de ortaya çıktı. Bilindiği gibi Radeon HD 2600XT, AMD-ATi'nin en azından şimdilik orta segmentte yer alan en iddialı DirectX 10 modeli. HIS'in hazırladığı yeni model ise özellikle soğutması ile dikkat çekiyor. Kart her ne kadar firmanın ciddi başarı kazanan ICEQ serisine dahil olmasa bile üzerinde yer alan Zalman üretimi soğutma ünitesi ile dikkaleri çekmeyi başarıyor.

800MHz grafik işlemci ve 1400MHz belle hızına sahip olan HIS'in yeni modeli üzerinde yer alan ve referans soğutmaya göre çok daha güçlü ve verimli olan soğutma ile overclock potansiyeli açısından da kullanıcılarını memnun edebileceği ifade ediliyor. 256MB GDDR3 bellek ile gelen ekran artın RV630XT gpu'sunun karakteristik özelliği gereği 128-bit bellek veri yolu ile sunuluyor. DirectX 10 ve Shader Model 4.0 desteği olan ekran kartı ayrıca sahip olduğu UVD teknolojisi ile yüksek çözünürlük videolar için donanımsal hızlandırma sağlayabiliyor.

DVI ve HDTV destekli TV-OUT çıkışına sahip olan ekran kartının kutu içeriğine DVI-HDMI dönüştürücüsü olan adaptör de eklenmiş. Crossfire desteği olan kartın bu özelliğine yönelik olarak Crossfire köprüsü de yine kutu içeriğinden çıkan aparatlar arasında yer alıyor. HIS'in ürün kodu H260XTFZ256DDN-R olan Radeon HD 2600XT temelli yeni ekran kartının fiyatı ise net olarak bilinmiyor.

• atı tabanlı uretıcılerın en ıyısı HIS.bu fırmanın kartları vpu sorununu vermıyor daha ne olsun
  • DX10 kartlarından bahsediyorsanız bilemem ama benim 1950 pro da ilk aldığım zamanlarda veriyordu CCC 7.1, 7.2 ile falan
  • Gpu'yu süper soğutuyor fakatramler içinde ufak bir aparatla dahil olsa çok daha iyi olurdu.150$ civarı..
  • Güzel kart çıkmış. 2600xt de gpu fazla overclock olmuyor ama ramler baya bir gidiyor. Fiyatıda makul olursa güzel bir kart olur.
  • ekran kartsız kaldım. pci-x anakart aldık.agp liyi sattık. r9550 ortada kaldı. mecburen 9 yıllık 4mb pci kartla idere ediyorum. şu hd2600xt marka modelleri çeşitlense de gidip alsak.
  • HIS
  • İki aydır bu kartın çıkmasını bekliyorumdum ve artık dayanamadım bugun 8600 aldım ve bakıyorumki daha yeni resimleri çıktığına göre Ağustosun ortalarına doğru Türkiye'ye gelmesi bi ihtimal eğer zamanı olanlar kesinlikle bu kartı beklesinler ben bir ay daha beklemeyi göze alamadım şimdi piyasada olsaydı bu kartı alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combata -- 23 Temmuz 2007; 22:28:28 >
  • Bu DDR3 müş iyi bari geçenki neydi yahu DDR2 li Hadi şimdide DDR4 bekleyelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: O.z.X

Bu DDR3 müş iyi bari geçenki neydi yahu DDR2 li Hadi şimdide DDR4 bekleyelim

bencedeee performanslı bi kart ta benziyor orta seviye içinn gddr4 çıkar inşallah

bu arada fx57 arkaadaşıma teşekkür ederimm
  • 8600'e iyi bir alternatif gibi.. tabi 8600 almasaydım düşünürdüm ama kart piyasaya geç çıktı kartını değiştirecek kullanıcıların büyük bir kısmı zaten şimdiye kadar çoktan değiştirdi.. kimse 8600 ünü satıpta bunu almaz... alacaklar için orta segmentte güzel bir kart fiyatıda uygunsa tabi...
  • valla bende bunu beklıyordum ama 1600pro ya musterı cıkınca kartta gecıkınce 8600 aldım
  • bu kart alınabilir iste
  • İşte HIS HD 2600XT IceQ Turbo GDDR3

His iceq soğutmayı sadece GDDR3 lü modelde kullanmayı tercih etmiş..

yüksek çözünürlük için:http://img102.imageshack.us/img102/261/hd2600xticeqtgddr3pcie1jb8.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 24 Temmuz 2007; 1:51:37 >

• HIS'i TR'ye kim getirecek ki, kaç yıldır HIS satan bir yer görmedim, anca fx57'nin haberlerinde görüyoruz işte
  • quote:

Orjinalden alıntı: TRQX

HIS'i TR'ye kim getirecek ki, kaç yıldır HIS satan bir yer görmedim, anca fx57'nin haberlerinde görüyoruz işte

metroelektronik Türkiye dağıtıcısı.....Umarım getirmeyi düşünüyorlardır..
  • Ve HD2600XT GDDR4

Fx57'ye bir daha iş çıkmasın HIS'ın tüm HD2600 modellerinin resmini göstermiş olduk...His GDDR4 modeline neden iceq hazırlamamış anlamadım..Referans modeli almışlar ama iceq sıcak havayı ızgaradan kasa dışına atmasıyla çok daha iyi bir çözüm...

yüksek çözünürlük için :http://img341.imageshack.us/img341/4748/hd2600xtgddr4kn7ou3.jpg

kaynak: hisdigital.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_MAD -- 24 Temmuz 2007; 1:47:50 >

• Birde 256bit olsa süper olurdu.Bilgi için teşekkürler.
  • @The_MAD
    Bu modeller hakkında yanılmıyorsam haberler vermiştim Haberime konu olan kart ise pazara giriş yapan bir model.
  • 2600 ler favori gpu larım.

Tam home sistemler için.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.