Şimdi Ara

ADSLKOTA sayfasına ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adslkota.ttnet.net.tr sayfasını actıgımda "Resmi duyurusu yapılıncaya kadar geçici olarak durdurulmuştur". diyebir yazı cıkıyor bunun anlamı nedir bi bilgisi olan varmı?....

• evet bi sorun çıktı heralde belliydi zaten öyle yürümeyeceği hiçbir bilgi verilmemiş
  • şirket şirket değilki bi haltı doğru dürüst yapamıyorlar alt yapı sıfır adamlarda
  • Alt yapı meselesi değil, bazı şifre olayları yüzünden kapatmışlar. Çok şikayet oldu galiba.
    İnşallah Güvenli hale getirilip yeniden açarlar.
  • Önüne gelen başkalarının şifresiyle girmeye kalkarsa ve başkalarının şifrelerini değiştirerek insanları zora sokarsa olacağı budur inşallah telekom daha sıkı önlem alır
    benimde başıma geldi şifrem değiştirildiği için iki gün nete giremedim sonra telekomdan biri uyandıda işi düzelttik
  • bunlar tam anlamıyla GERİZEKALI !!

daha GERİZEKALI BİR KURUM DA YOK TÜRKİYE'DE...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZAFERCAN

Önüne gelen başkalarının şifresiyle girmeye kalkarsa ve başkalarının şifrelerini değiştirerek insanları zora sokarsa olacağı budur inşallah telekom daha sıkı önlem alır
    benimde başıma geldi şifrem değiştirildiği için iki gün nete giremedim sonra telekomdan biri uyandıda işi düzelttik

Bu konuda çok şikayet almış Telekom bunun üzerine geçici olarak durdurdu bu hizmeti.
  • o site açıldığı zaman biri demişti burda değişin hemen diye sonra başınız ağrımasın o arkadaşa
    millet kötülüğüne değil sırf ben bişey yapaıyom hevesine değişmiştir.iyi b.k yedin yani ne büyük marifet
  • iyi bari daha orjinal bi sayfa yapsılar güvenlik önlemi artsın sanal klavye filan telsimde var valla
  • telokom siteyi güvenli bir biçimde tasarlamadıki ilk açıldığında.burada yazıldı başkalarının hesaplarına nasıl rahatça girilebildiği.şikayetler artınca kapatmışladır doğal olarak.telekom siteyi en başında güvenli bir tasarımla açsaydı kimsenin canı yanmazdı, site de geçici bir süre ile olsa bile kapatılmak zorunda kalmazdı.yakında güvenlik önlemleri artırılmış halde açarlar siteyi muhtemelen.
  • quote:

Önüne gelen başkalarının şifresiyle girmeye kalkarsa ve başkalarının şifrelerini değiştirerek insanları zora sokarsa olacağı budur inşallah telekom daha sıkı önlem alır

bende 3 gündür giremiyorum
    destekte hep meşgul ..napiim bi yol göster..
  • telekomdan şifreni sor

quote:

Orjinalden alıntı: istanbuli

quote:

bende 3 gündür giremiyorum
    destekte hep meşgul ..napiim bi yol göster..

• ya sorun sayfanin guvenligi diilki sifreler cogu kiside 1234567 veriliyo dye insanlarin sifresini bazi gereksis insanalar deneyip degistiriyodu.
  • Zeki bir kurum söylermisin.
    quote:

Orjinalden alıntı: iski

bunlar tam anlamıyla GERİZEKALI !!

daha GERİZEKALI BİR KURUM DA YOK TÜRKİYE'DE...
  • arkadaşlar neden hakaret yağdırıyorsunuz
    ya hiç olmazsa ne olurdu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.