- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
İzmir ıspartaya nasıl giderim kaç saat sürer yol tarifi
15 Cevap16991 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

76 Mesaj
22 Temmuz 2007; 23:58:57 

Arkadaşlar bu sefer düğüne gidiyiorum yardımınızı beklerim...

Dünya durdukça hayal kurdukça KARŞIYAKA

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Temmuz 2007; 2:41:49 

önce denizli yapcaksın sonra denizli ısparta muhtemelen 5 saat falan sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hadjimurat -- 23 Temmuz 2007; 2:42:32 >

707 Mesaj
23 Temmuz 2007; 2:50:04 

KARDEŞİM YAYLA YOLU DİYE TABİR EDİLEN BİR ANTALYA İZMİR YOLU VAR O YOL HEM SAKİN VE DAHA KISA FAKAT TEK GİDİŞ GELİŞ TAM OLARAK BİLMİYORUM AMA GALİBA DENİZLİYE UĞRAMIYOSUN ANTALYA YA GİRMEDEN ISPARTA YOLUNA DÖNEBİLİRSİN EĞER ELİNDE BİR YOLLAR HARİTASI VARSA BAK ANTALYA İZMİR ARSINDA KÜÇÜK İNCE BİR YOL VAR KAHVERENGİMSİ RENGİNİ YANILIYORDA OLABİLİRİM AMA ÖYLE BİR YOL VAR BEN GİTTİM GECE TAVSİYE EDERİM ANT. İZMİR 4 SAATTE ALDIM ORDAN

İmza

658 Mesaj
23 Temmuz 2007; 10:08:15 

o yoldan Isparta ya dönmek için Denizliye girmek lazım bence gerek yok. İzmir-aydın-Denizli-Isparta yaparsın en kısa ve iyi yol orasıdır. Yanlız Denizli den sonra Dinara kadar olan yakşalık 100 km lik yol sıkıntılıdır oralarda dikkat!

160 Mesaj
23 Temmuz 2007; 11:56:10 

O yayla yolu denilen denizli antalya arasındadır burdura uğramadan izmir denizli antalya arasıdır. Yani İzmir Isparta ile alakası yok. Sizin güzergahınız yaklaşık 425 km. olup aydına kadar otoban aydın denizli arası duble yol denizli dinar arası yine zaman zaman duble ve tek yön kısımlar var. Dinar girişindeki kavşaktan sağa yine tabelaları göreceksin keçiborlu kavşağından yine sağa son olarak karşına gelecek köprülü kavşaktan düz gidersen burdur antalya sen sağa dönüp köprünün altından geçeceksin ve 20 km sonra ıspartadasın yaklaşık 5 - 5,5 saat sürer. Bunun dışında Kemelpaşa Uşak Dinar yolundan gelebilirsin ama kısa ve konforlu olmaz.

Eğitim şart !
2006 Corsa CDTI Essentia
Met.gri-Cruise control-Park sensor

4 Mesaj
26 Temmuz 2007; 23:21:55 

MERCEDESİN İNTERNET SİTESİNDEKİ HARİTAYI DA Bİ DENE...

111 Mesaj
26 Temmuz 2007; 23:28:16 

76 Mesaj
29 Temmuz 2007; 23:47:24 

eline sağlık inanılmaz yararlı bir site....

Dünya durdukça hayal kurdukça KARŞIYAKA

712 Mesaj
30 Temmuz 2007; 11:45:22 

İzmir-aydın-denizli-ısparta

707 Mesaj
31 Temmuz 2007; 13:50:07 

quote:

Orjinalden alıntı: AYDINTR

O yayla yolu denilen denizli antalya arasındadır burdura uğramadan izmir denizli antalya arasıdır. Yani İzmir Isparta ile alakası yok. Sizin güzergahınız yaklaşık 425 km. olup aydına kadar otoban aydın denizli arası duble yol denizli dinar arası yine zaman zaman duble ve tek yön kısımlar var. Dinar girişindeki kavşaktan sağa yine tabelaları göreceksin keçiborlu kavşağından yine sağa son olarak karşına gelecek köprülü kavşaktan düz gidersen burdur antalya sen sağa dönüp köprünün altından geçeceksin ve 20 km sonra ıspartadasın yaklaşık 5 - 5,5 saat sürer. Bunun dışında Kemelpaşa Uşak Dinar yolundan gelebilirsin ama kısa ve konforlu olmaz.

KARDEŞİM BEN KENDİM GİTTİM ANTALYADAN İZMİR'E MAKSADIM SENİ YALANCI ÇIKARMAK DEĞİL O YOL ANTALYA İLE İZMİR ARASINIDA BİRBİRİNE BAĞLIYOR YANİ İZMİRDEN ANTALYAYA KADAR VAR DENİZLİ YE UĞRUYOR TABİKİ

İmza

1582 Mesaj
31 Temmuz 2007; 23:05:02 

quote:

Orjinalden alıntı: ceta

İzmir-aydın-denizli-ısparta

bu yol en ideal olanıdır arkadaşım sakın başkasına bakma kaybolursun bak uzatırsın yolu

883 Mesaj
1 Ağustos 2007; 14:46:17 

denilen yol doğrudur ancak
denizliye dikkat et yolu fena bölmüşler şehir içinde kaybolma

antalyaya sakın eski yoldan gitme bu arada ıspartaya gir antalya yoluna devam et

|DH| TOYOTA KARDEŞLİĞİ
2007 TOYOTA COROLLA 1.6 SOL BONCUK MAVİ

16716 Mesaj
1 Ağustos 2007; 15:40:40 

quote:

Orjinalden alıntı: physioAMD

bu yol en ideal olanıdır arkadaşım sakın başkasına bakma kaybolursun bak uzatırsın yolu

evet en ideal yoldur

Opel Vectra 1.9 CDDesign Edition
150 ps 320 nm 6 ileri Active Select

193 Mesaj
13 Kasım 2010; 1:24:53 

en kısa yol turgutlu salihli alaşehir denizli dinar ve ısparta yolu arkadaşlar 386km

3164 Mesaj
13 Kasım 2010; 8:16:49 

quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

evet en ideal yoldur

6 yıl boyunca izmir ısparta arası yolculuk yapan birisi olarak en iyi yolun bu olduğunu söyleyebilirim, diğer yerlere girip macera aramaya gerek yok,

Arabayla izmir ısparta arası (mola vereceğinizide düşünürek) ortalama 5 saat falan sürer, eğer gece çıkarım hızlı gidrim derseniz bu süre kısalır ama bu yol üzerinde bir çok farklı noktada gece radar uygulaması var dikkatli olun,

sabah saatlerinde yine bir çok yerde radar uygulaması var

bir arkadaşın dediği gibi dinar çevresinde yol yapım çalışmaları var ve bu yol üzerinde kamyon ve tırlar oldukça yoğun dikkatli olun, benim tavsiyem ise çardak ilçesini geçtikten sonra dinlenme tesisi var orada biraz mola verin zaten hemen sonrasında yol çalışması var.

193 Mesaj
13 Kasım 2010; 12:14:51 

aydin Denizli uzeri 415 km arada 25-30 km fark var tek avantajı otoban olması söylediğim yol da bölünmüş yol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » İzmir ıspartaya nasıl giderim kaç saat sürer yol tarifi
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.502