Şimdi Ara

İzmir ıspartaya nasıl giderim kaç saat sürer yol tarifi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
25.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Orjinalden alıntı: AYDINTR

O yayla yolu denilen denizli antalya arasındadır burdura uğramadan izmir denizli antalya arasıdır. Yani İzmir Isparta ile alakası yok. Sizin güzergahınız yaklaşık 425 km. olup aydına kadar otoban aydın denizli arası duble yol denizli dinar arası yine zaman zaman duble ve tek yön kısımlar var. Dinar girişindeki kavşaktan sağa yine tabelaları göreceksin keçiborlu kavşağından yine sağa son olarak karşına gelecek köprülü kavşaktan düz gidersen burdur antalya sen sağa dönüp köprünün altından geçeceksin ve 20 km sonra ıspartadasın yaklaşık 5 - 5,5 saat sürer. Bunun dışında Kemelpaşa Uşak Dinar yolundan gelebilirsin ama kısa ve konforlu olmaz.

KARDEŞİM BEN KENDİM GİTTİM ANTALYADAN İZMİR'E MAKSADIM SENİ YALANCI ÇIKARMAK DEĞİL O YOL ANTALYA İLE İZMİR ARASINIDA BİRBİRİNE BAĞLIYOR YANİ İZMİRDEN ANTALYAYA KADAR VAR DENİZLİ YE UĞRUYOR TABİKİ

• Arkadaşlar bu sefer düğüne gidiyiorum yardımınızı beklerim...

• önce denizli yapcaksın sonra denizli ısparta muhtemelen 5 saat falan sürer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h!j@cker -- 23 Temmuz 2007; 2:42:32 >
  • KARDEŞİM YAYLA YOLU DİYE TABİR EDİLEN BİR ANTALYA İZMİR YOLU VAR O YOL HEM SAKİN VE DAHA KISA FAKAT TEK GİDİŞ GELİŞ TAM OLARAK BİLMİYORUM AMA GALİBA DENİZLİYE UĞRAMIYOSUN ANTALYA YA GİRMEDEN ISPARTA YOLUNA DÖNEBİLİRSİN EĞER ELİNDE BİR YOLLAR HARİTASI VARSA BAK ANTALYA İZMİR ARSINDA KÜÇÜK İNCE BİR YOL VAR KAHVERENGİMSİ RENGİNİ YANILIYORDA OLABİLİRİM AMA ÖYLE BİR YOL VAR BEN GİTTİM GECE TAVSİYE EDERİM ANT. İZMİR 4 SAATTE ALDIM ORDAN
  • o yoldan Isparta ya dönmek için Denizliye girmek lazım bence gerek yok. İzmir-aydın-Denizli-Isparta yaparsın en kısa ve iyi yol orasıdır. Yanlız Denizli den sonra Dinara kadar olan yakşalık 100 km lik yol sıkıntılıdır oralarda dikkat!
  • O yayla yolu denilen denizli antalya arasındadır burdura uğramadan izmir denizli antalya arasıdır. Yani İzmir Isparta ile alakası yok. Sizin güzergahınız yaklaşık 425 km. olup aydına kadar otoban aydın denizli arası duble yol denizli dinar arası yine zaman zaman duble ve tek yön kısımlar var. Dinar girişindeki kavşaktan sağa yine tabelaları göreceksin keçiborlu kavşağından yine sağa son olarak karşına gelecek köprülü kavşaktan düz gidersen burdur antalya sen sağa dönüp köprünün altından geçeceksin ve 20 km sonra ıspartadasın yaklaşık 5 - 5,5 saat sürer. Bunun dışında Kemelpaşa Uşak Dinar yolundan gelebilirsin ama kısa ve konforlu olmaz.
  • MERCEDESİN İNTERNET SİTESİNDEKİ HARİTAYI DA Bİ DENE...
  • eline sağlık inanılmaz yararlı bir site....
  • İzmir-aydın-denizli-ısparta
  • quote:

Orjinalden alıntı: ceta

İzmir-aydın-denizli-ısparta

bu yol en ideal olanıdır arkadaşım sakın başkasına bakma kaybolursun bak uzatırsın yolu
  • denilen yol doğrudur ancak
    denizliye dikkat et yolu fena bölmüşler şehir içinde kaybolma

antalyaya sakın eski yoldan gitme bu arada ıspartaya gir antalya yoluna devam et
  • quote:

Orjinalden alıntı: physioAMD

quote:

bu yol en ideal olanıdır arkadaşım sakın başkasına bakma kaybolursun bak uzatırsın yolu

evet en ideal yoldur
  • en kısa yol turgutlu salihli alaşehir denizli dinar ve ısparta yolu arkadaşlar 386km
  • quote:

Orijinalden alıntı: Warrıor Sako

quote:

Orjinalden alıntı: physioAMD

quote:

evet en ideal yoldur

6 yıl boyunca izmir ısparta arası yolculuk yapan birisi olarak en iyi yolun bu olduğunu söyleyebilirim, diğer yerlere girip macera aramaya gerek yok,

Arabayla izmir ısparta arası (mola vereceğinizide düşünürek) ortalama 5 saat falan sürer, eğer gece çıkarım hızlı gidrim derseniz bu süre kısalır ama bu yol üzerinde bir çok farklı noktada gece radar uygulaması var dikkatli olun,

sabah saatlerinde yine bir çok yerde radar uygulaması var

bir arkadaşın dediği gibi dinar çevresinde yol yapım çalışmaları var ve bu yol üzerinde kamyon ve tırlar oldukça yoğun dikkatli olun, benim tavsiyem ise çardak ilçesini geçtikten sonra dinlenme tesisi var orada biraz mola verin zaten hemen sonrasında yol çalışması var.

• aydin Denizli uzeri 415 km arada 25-30 km fark var tek avantajı otoban olması söylediğim yol da bölünmüş yol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.