Ford Fiesta benzinli nasıl??
34 Cevap26628 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1007 Mesaj
22 Temmuz 2007; 16:33:16 

Beyler bazı nedenlerden dolayı 20bin'ytl'lik bütçeyi 16'lara çekmek zorunda kaldım.2004-05 Ford Fiesta'nın fiyatları çok uygun geldi bana siz ne dersiniz bu araçlara?Yalnız bir ricam var;lütfen başka araç tavsiye etmeyin.

3485 Mesaj
22 Temmuz 2007; 17:12:49 

fiestanın benzinlisini pek tavsiye etmiyorlar başka araç tavsiye etmeyin demişsin ama ben sana hyundai getz dizel bak diyicem

2297 Mesaj
22 Temmuz 2007; 17:54:23 

fiesta benzinli olursa alternatifi çoğalır grande puntoya da bakabilirsin bence...

10001 Mesaj
22 Temmuz 2007; 18:09:10 

Fiesta’nın yol tutuşunu beğenmiyorum.
İç malzeme kalitesi ise malumunuz...

Dizelini bile öncelikli tercih olarak önermiyorum.

16.000 liraya Fiesta’dan daha iyi araçlar önerebiliriz.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

1007 Mesaj
22 Temmuz 2007; 18:31:05 

Peki arkadaşlar neler önerirsiniz?(en aşağı 2004 model) Benim gönlüm fiesta'dan yana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birkn -- 22 Temmuz 2007; 18:36:21 >

292 Mesaj
22 Temmuz 2007; 18:58:30 

kardeş ben sana punto ya da grande punto derim. yada getz öneririm.bu iki alternatiften birini seçersen başın ağrımaz.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

159 Mesaj
22 Temmuz 2007; 19:15:58 

05 fiesta 1.4i 80 hp seni üzmez düz yolda basarsan süper gidio (2 yıldır kullanıom )
düz yolda 5,8-6,0 arası yakıo klima acık sekilde
ben ehliyet alırken araba getzdi ki kullanılan malzeme berbat bile diil di daha kotu idi ve arabanın burnunu cok da ii goremiodum fiesta da ise ondeki arabaya 10 cm inceliğe kadar yaklasak kadar ii goruntu war (:

Ford Fiesta 05-1,4i cmfrt 95 oktan

"pardon" çıktı,eşekler arttı !!!

1595 Mesaj
16 Haziran 2008; 15:45:04 

quote:

Orjinalden alıntı: gsray4ever

05 fiesta 1.4i 80 hp seni üzmez düz yolda basarsan süper gidio (2 yıldır kullanıom )
düz yolda 5,8-6,0 arası yakıo klima acık sekilde
ben ehliyet alırken araba getzdi ki kullanılan malzeme berbat bile diil di daha kotu idi ve arabanın burnunu cok da ii goremiodum fiesta da ise ondeki arabaya 10 cm inceliğe kadar yaklasak kadar ii goruntu war (:

haklısın. getz daha atak sadece fiestadan

sanma ki dert sadece sende var sendeki derdi nimet sayanlar da var,
derdimi dinledim derdimden iğrendim, onun derdini gördüm, derdime imrendim...
ömür dediğin üç gündür, dün geldi geçti, yarın meçhuldür,
o halde ömür dediğin bir gündür, o da bugundür...
30+ Diablo III Oyuncuları Kulübü - speedyDNA #2792
Today Tomorrow Toyota

Uzaklaştırılmış
83 gün cezanın,
51 gün 20 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
16 Haziran 2008; 15:51:58 

Getz konforsuz bir seçim olur her ne kadar performansı iyi olsa da

Ben accent veya grande punto tavsiye ederim

Geçen haftasonu kardeşime accent alacağım diye yola çıktık tek tek bu fiyat aralığındaki tüm arabaları bir kez daha test ettik

Eğer polo 1.4 olmasaydı ona grande punto alacaktım ama nasip bu işler

1789 Mesaj
16 Haziran 2008; 17:57:59 

quote:

Orjinalden alıntı: Ömer

Fiesta’nın yol tutuşunu beğenmiyorum.
İç malzeme kalitesi ise malumunuz...

Dizelini bile öncelikli tercih olarak önermiyorum.

16.000 liraya Fiesta’dan daha iyi araçlar önerebiliriz.

Fiesta sınıfında yol tutuşta 1 numaradır. Ondan sonra corsa gelir. Ondan sonra da diğerleri.

Fiesta benzinlinin performansını kimse beğenmiyor, ancak yakıtı uygun olduğunu söylüyolar. Ben bi kere kullandım ama aynı focus gibi, şanzıman direksiyon süspansiyon üçlüsünün çok iyi iş yaptığı bi araç. Süspansiyon sert olduğundan dolayı bozuk yola girilmez ama çok da kötü değil. Binilir yani. Zaten o fiyatlarda alınabilecek en iyi araç. Corsaya yaklaşma çünkü ben direksiyon kutusu yüzünden sattım.

2011 Ford focus 1.6 comfort hb. + BRC
Bir yengece asla düz yürümeyi öğretemezsin!!!

2890 Mesaj
16 Haziran 2008; 18:24:06 

2008 model, Sıfır, ABS'li, çift hava yastıklı benzinli Getz'i 22 bin liraya alabilirsin.
Bütçeni çok aştığını biliyorum. Sadece fikir olarak yazdım.
2006-2007 dizel Getz'leri de 2. el olarak çok uygun fiyatlara bulabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihg70 -- 16 Haziran 2008; 18:23:54 >

Bazen yolculuk gidilecek yerden daha güzeldir

3892 Mesaj
16 Haziran 2008; 18:43:51 

eğer manuel vitesten bahsediyorsak bence o paraya alınabilecek uygun bir araç fiesta. (otomatik şanzımanına pek güvenmiyorum) Gönlüm ondan yana diyorsun zaten. Pratik bir şehir aracı işte. Zaten ford da yedek parça, servis gibi sıkıntılar olmaz. sık arıza da yapmaz ford'lar. Benim araç focus. Hiç fiesta kullanmadım, ama sürüşü için iyi diyorlar. Zaten o paraya pek fazla konfor, donanim bekleyemezsin bir araçtan. Ayağımı yerden kesen pratik bir şehir aracı istiyorum diyosan bence gayet uygun bir tercih

2321 Mesaj
16 Haziran 2008; 19:05:37 

Bencede fiesta yerine 2006 model Grande Punto bakabilirsiniz...

3670 Mesaj
17 Haziran 2008; 8:43:33 

Bizde 2005 aralık trafiğe çıkşlı 2006 model makyajlı fiesta 1.4i comfort +ABS var..Eşim sadece 9-10 km hergün iş ev arası gidip gelsin diye aldık..Bu sene oğlanı okula bırakma işi de ona kaldı yol azcık uzadı. Şimdi haftada 5 gün günde 30-35 km falan yapıyor..Şu an 24000 binde ...Ataşehir-göztepe-haydarpaşa arasında bir depo ile 480-500 km zor yapıyor.
Ancak geçen yaz 2 haftalığına ben aldım ve bir depoyla 750-760 km yaptırdım arabaya.
Araba hiç bir şekilde bir sorun çıkarmadı. Yılda 1 kez olmak üzere 2 tane bakım yaptırdık. toplam 400 bile ödemedik bakımlara..

Biz gayet memnunuz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doubleford -- 17 Haziran 2008; 8:42:37 >

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Haziran 2008; 10:14:10 

quote:

Orjinalden alıntı: n a v y_35

Fiesta sınıfında yol tutuşta 1 numaradır. Ondan sonra corsa gelir. Ondan sonra da diğerleri.

Fiesta benzinlinin performansını kimse beğenmiyor, ancak yakıtı uygun olduğunu söylüyolar. Ben bi kere kullandım ama aynı focus gibi, şanzıman direksiyon süspansiyon üçlüsünün çok iyi iş yaptığı bi araç. Süspansiyon sert olduğundan dolayı bozuk yola girilmez ama çok da kötü değil. Binilir yani. Zaten o fiyatlarda alınabilecek en iyi araç. Corsaya yaklaşma çünkü ben direksiyon kutusu yüzünden sattım.

Fiestanın her tarafı yol tutsa ne olur. Burada yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmeyin, birisi size inanır .....

Uzaklaştırılmış
83 gün cezanın,
51 gün 20 sa. 41 dk. kadarı kaldı.
17 Haziran 2008; 10:21:23 

quote:

Orjinalden alıntı: AbsoluT ZerO

Fiestanın her tarafı yol tutsa ne olur. Burada yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirmeyin, birisi size inanır .....

+1

1789 Mesaj
17 Haziran 2008; 20:29:49 

quote:

Orjinalden alıntı: No Limit

Valla yol tutsa ne olur hayatta kalırsın. Clio gibi savrulmaz. Yanlış bilgi filan vermiorum, kıyamet kadar test okudum hepsi aynı şeyi söylüyor. Onlar da yanlış söylüyor demek ki. Ayrıca kullanınca anlaşılıyor zaten. Bana inanmasına gerek yok isteyen açar araştırır bakar, alır, senin gibi araçları küçümseyenler de ancak yorum yapar. Uzaktan gelene geçene bakar.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Haziran 2008; 20:33:35 

16 lira parayi benzinli fiestaya vermem.

15 e 2005 dizel fiesta aldim. 2 parca boyali servis bakimli. tum kayitlari servisde war.

2176 Mesaj
17 Haziran 2008; 22:15:19 

fiesta 1.6 benzinli sahibiyim ve performans olarak beni şaşırtan nadir arabalardan ama 1.4 motorlusunu denemedim arkadaşlar yl tutuşu kötü demişler evet yol tutuşu kötü ama sınıfının en iyi yol tutuşuna sahib bir araç bunu deneyimlerimle fazlasıyla yaşadım. motor beklemedeyken titreşim ve ses nerdeyse olmuyor eğer gönlün fiestadan yanaysa al gitsin ama altarnetifleride var tabi.
ben ilk aldığımda pişman olmuştum ama şimdi iyki almışım dedim

1285 Mesaj
17 Haziran 2008; 22:35:42 

Fiesta bnce gayet hoş bir araç

123 Mesaj
17 Haziran 2008; 22:51:33 

fiesta kendi sınıfında iyi bir araç

3165 Mesaj
18 Haziran 2008; 6:24:25 

Fiesta iyi yol tutan bir araçtır. Ford'un iyi yol ututş iddasi tüm araçlarında olduğu gibi Fiestada da mevcut.
Bunda herhangi bir yanlış bilgi yok. Üzerinde kullanılan 1.4 motor mazda ile ortak geliştirildi. Ekonomik bir motordur.
Kullanıcısını üzmeyen bir araçtır. Çok konforlu olmayabilir ama sağlamdır.

Bu arada Fiestanın yüksek hızlardaki yol çizgisi hakimiyetini bilen bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racerant -- 18 Haziran 2008; 6:23:25 >

304 Mesaj
17 Ocak 2010; 15:45:56 

quote:

Orijinalden alıntı: No Limit

bunu söyleyebilen ve bu yoruma katılan arkadaşlar kusura bakmasın otomobiller konusunda uzaktan yakından bilgi sahibi değilsiniz ve insanları gerçek anlamda bilmeğiniz birşey hakkında yanlış yönlendirende sizsiniz.Çok değil küçük bir araştırma ile Festanın yol tutuş konusunda referans alındıgını hatta üst sınıfındaki aks mesafesi kendinden uzun araçlardan bile yol tuttugunu öğrenebilirdiniz.

1789 Mesaj
17 Ocak 2010; 19:02:26 

quote:

Orijinalden alıntı: rene54

bunu söyleyebilen ve bu yoruma katılan arkadaşlar kusura bakmasın otomobiller konusunda uzaktan yakından bilgi sahibi değilsiniz ve insanları gerçek anlamda bilmeğiniz birşey hakkında yanlış yönlendirende sizsiniz.Çok değil küçük bir araştırma ile Festanın yol tutuş konusunda referans alındıgını hatta üst sınıfındaki aks mesafesi kendinden uzun araçlardan bile yol tuttugunu öğrenebilirdiniz.

Arkadaş teşekkürler fi tarihinde yazdığım bir mesajı desteklemişsin ama o arkadaşlar tabii inşallah görürler bu mesajı... Belki bi fiesta kullanma şansı bulup gerçeği görmüşlerdir.

9 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:13:03 

Bende fi tarihinin fi tarihine cevap vereyim: Sınıfında en iyi araç Fiestadır.

3602 Mesaj
4 Eylül 2011; 18:38:03 

yeni chevrolet aveo fiesta yı da digerlerini de çoktan solladı ikiye böldü 3'le çarptı

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

73 Mesaj
5 Mart 2012; 20:16:23 

arkadaşlar madem konu hortlamış. bende yeni konu açma gereği duymadım. bu aralar araç bakıyorum. bir türlü karar veremiyorum. buradaki yorumlar insanın gerçekten kafasını karıştırıyor..

2005 model ford fiesta benzinli düşünüyorum. fiestayı kullanıp, tecrübe kazanan arkadaşlardan yorum bekliyorum.. Aracı daha önce kullanmayan arkadaşlar lütfen yorum yazmasın!!!! alternatif araba önermeyin.. insanın kafası allak bullak oluyor : )

1143 Mesaj
5 Mart 2012; 20:26:01 

Bence de zayıf kalır benzinlisi , malzeme kalitesi olarak ta grandepunto daha iyi grandepunto veya getz dizel olabilir .

FORD FOCUS 180 PS ECOBOOST TİTANİUM- FORD CONNECT 110 PS GLX
SONY A57 SONY 50 MM 1.8 SAM SONY 55-200MM

35 Mesaj
17 Nisan 2013; 16:08:03 

2007 ford fıesta benzınlı tampon degısık boya yok 90 bınde muayene yenı bakımları yenı ne kadar eder bınıcıye dostlar

350 Mesaj
17 Nisan 2013; 17:08:05 

O kasa fiestalar pek tutulmadı dizeli iyi yine ama benzinli konusunda pek fikrim yok. Poloya da bakabilirsiniz.

.

54 Mesaj
28 Nisan 2014; 19:00:06 

Bende fiesta 1.4 dizel almayı düşünüyorum araştırma halindeyim hala otomatik vites tavsiye etmiyorum ASM şanzımanlar sıkıntılı diyor arkadaşlar.. Yorumların neredeyse tamamını okudum beni bile tatmin etmedi yorumlar herkes farklı bi araç tavsiye etmiş :)

3053 Mesaj
28 Mayıs 2014; 14:06:42 

Grande Puntoların fiyatlar çoştu Fiestaya yöneleyim diyorum adamlar 2005 te kaset çalar koymuşlar Allahhhım , vitese hiç girmiyorum bile.

COMINGSOON

568 Mesaj
28 Mayıs 2014; 14:31:29 

Fiesta iyi degil hem kucuk hemde yakiti fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

304 Mesaj
28 Mayıs 2014; 14:59:21 

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-Fe

Bence de zayıf kalır benzinlisi , malzeme kalitesi olarak ta grandepunto daha iyi grandepunto veya getz dizel olabilir .

Grande puntoda malzeme kalitesi dahami iyi? Yok artik lebron james :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1037 Mesaj
28 Mayıs 2014; 16:02:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Sound of Freedom

Beyler bazı nedenlerden dolayı 20bin'ytl'lik bütçeyi 16'lara çekmek zorunda kaldım.2004-05 Ford Fiesta'nın fiyatları çok uygun geldi bana siz ne dersiniz bu araçlara?Yalnız bir ricam var;lütfen başka araç tavsiye etmeyin.

Fiesta Flair bak 9-11 e temizini bulursun.

Ben içten çürük boş icraatlara değil , içi dolu ve sağlam icraatlara bakarım ! Ben kendi milletini rezil edene değil vezir edene bakarım !
Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.578