Şimdi Ara

creative sbs 2.1 370

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
5.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bilgisayarıma creative sbs 2.1 370 siyah 2+1 hoparlör aldım.Sizce nasıl pek anlamıyorum ses sistemlerinden.

• Aynı sistemden benim arkadaşımda kullanıyor sesini biliyorum.Fiyatına göre harika kafan rahat olsun o fiyata daha iyisini bulamazsın hem çok ucuz hemde kaliteli sesi var(fiyatına göre).
  • Çok güzel tercih...
  • fiyat/performan olarak iyi bir seçim
  • öncelikle hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsın bu sistemi almakla.eee nede olsa creative
  • bence creative olduğu için değil de gerçekten f/p olarak o fiyata alabileceğin en iyi ürün son seste bile bozulmalar yok denecek kadar az hayırlı olsun...
  • bende bu ürün ile logitech s 220 arasında kaldım.Bi türlü karar veremedim ???
  • Arkadaslar siz olsaniz bas açisindan bunu mu alirdiniz a300 mü yoksa sbs 370 yazliga kucuk bile hafif otturecek sistem alicam tabi asil evimize sistemi döşedik

Sbs 370 miiiiiii a300 mü bide rms çikiş güçlerini biliyorsaniz sölermisiniz...

Ayrica kardes sbs 370 ne kadara aldin
  • sbs 370 için karar verdim ben ama piyasada yok gibi bişi satılan bi yer biliyormusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egzantirik_ -- 25 Şubat 2008; 17:56:54 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirik_

sbs 370 için karar verdim ben ama piyasada yok gibi bişi satılan bi yer biliyormusunuz

Çok iyi bi seçim; ama bulamazsın kardeşim...
    SBS-A300 istersen dolu; ama o da dandik ya, ben aldım aynı gün geri verdim
  • süper fiyat güzel performance iyi tercih ee hayırlı olsun.
  • LOGITECH S220 şipariş verdim hepsiburadan.Yorumlara göre karar verdim.Ama A300 de iyi diyenler çok.İnş Logitech S220 aldığıma pişman olmam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egzantirik_

LOGITECH S220 şipariş verdim hepsiburadan.Yorumlara göre karar verdim.Ama A300 de iyi diyenler çok.İnş Logitech S220 aldığıma pişman olmam.

Keşke dinlemeden almasaydın...
    Ben A300 aldım dinlemeden, aynı gün geri verdim....A300'e nası iyi diyorlar şaştım, benim kulakta mı sorun var acaba?
  • dinleme imkanım yok.olsa dinlemeden almam zaten.yorumlara göre karar verdim şans artık napalım
  • s220 ye ne kadar ödedin birde gelince ses kalitesini sölersen sevinirim bende yazliğia alicam ...
  • hepsi burdan şipariş verdim yarın kargoya verecekler.Pazartesi veya en geç perşembe elimde olur.Deneyince yazarım buraya.

41 YTL + Kargo
  • merhaba, bende 2+1 ses sistemlerini araştırıyordum.halaoglunda sbs 370 var ve sesi fena deildi.onu almayı düşünmüştüm ama piyasada bulamadım,onun yerine sbs a300 karar kılmıstım kı logitech s220 fark ettim.geçen gün özelliklerine ve forumlardakı incelemeleri okuduğumda almaya karar verdim.ama dün sağolsun ikiz kardeşim süpriz yapıp almıs ürünü.kutusundan cıkınca oyuncak gibi geldi :) sistemi bağladım ve ses kalitesi ve bası çok ii geldi.benim için önemli olan sesin netliğiydi.sesini bıraz açtığınızda rahatsız olan komsu sayınız artıyor :) son ses değerlerinde sbs 370 kadar bozulma olmuyor,gayet başarılı.almaya karar kılanlar varsa tavsıye ederim.dizaynı da cok göşterişli,sistemime uyum sağladı

creative sbs 2.1 370

creative sbs 2.1 370

• LOgitech s220 kesinlikle tavsiye ediyorummm ...
  • sbs a 300 kesinlikle alınmaz çok dandik bass var yaa özellikle son seste creative leş gibi ses veriyordu zaten creative a serisi dandik seriymiş duyduklarıma göre o logitech s 220 bile son seste boğulmuyor ses dehşet kalitesine ve fiyatına göre ....
  • Golda gittim. A300 2.1 aldım. Gerçekten isabetli bir karar vermişim. Ses net ve berrak. Yüksek seslerde bile. Baslar boğulmuyor. Fakat DVD ye bağlanabilir diye yazıyor kılavuzunda. DVD ye nasıl bağlanacak? Bilen var mı? Çünkü bağlantı jakı ses kartlarına göre yapılmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.