Şimdi Ara

LÜTFEN BAKINIZ REFERANSLARIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.051
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar özelliklede son zamanlarda 2. el alışverişte artan "sahtekarlık" olayları nedeni ile bence artık ciddi referans şart olmuştur. Şahsen ben kendim üye olduğum tarihten itibaren çok yüksek rakamda ve adette bu forumun 2. el bölümünde alışveriş yapmaktayım. Ancak ne varki şu ana kadar referans isim listesi yapmayı gerekli görmemiştim. Dediğim gibi genel olumsuzluklar yüzünden böyle bir liste yapmayı düşündüm

Aşağıda isimlerine (nick ) yer verdiğim arkadaşlarda dahil olmak üzere benimle bir alışverişe girmiş arkadaşların lütfen ne aldıklarını ve sattıklarını pozitif veya negatif yorumlarını yazmalarını rica ediyorum. Ayrıca listeye ismini yazamadığım çünkü unuttuğum yüzlerle ifade edebileceğim arkadaşlar olduğunu sanıyorum. Böylelikle kendilerinin adınıda listeme eklemiş olacağım.

Şimdiden teşekkürler, saygılar...

Yaklaşık tl. olarak alışveriş yaptığım arkadaşları aşağıdaki renklerle belirledim.

100+
    500+
    1.000+
    2.000+
    5.000+
    10.000+
    20.000+

sugarcocuk1 @ EcZaNeT@ kelesh463 @ xbad-boyx @ Chaoss @ mc_ersin @ vgulgec @ thxdolby @ Ozan Baseski @ emre.sea @ pLayer @ RetRofit @ VISION @ MENEME2002 @ monq @ AbsoluteZero @ reason666 @ ankara1234 @ brtana @ anildalga @ Asosyal @ emrtt
    @ inferno @ StrangerXT @ umıtyasar @ WebMert @ bur0 @ AMFİBİ @ cenova @ wenigma @ lacrymatoire @ dargmen @ cengiz_vga @ pegasus @ imuratk @ EXPANDER @ turbulence42 @ (((free_man ))) ;musasm ;ahmetsen19 ;milyondabir ;Leone_510 ;Sam0 ;Dthbrn ;kelesh463,
    kendinibil @ 1906nedir @ zeus1907 @ theraptorx @ ERGENEKON @ Révølvér @ rainbowr6 @ Guren Gursel @ fenerliyizbizler @ annihilator @ C-TİMİ q alişeker @ demircibu @ sugarboy @ coupant @ eg!s @ rainbowr6 @ signomis @ ibraxi @ shanke @ madlive @
    GurenGursel @ eagle58 @ fenerliyizbizler @ kjetlee @ redaert @ yalnızkral @ amdk6 @ BarGoS @ psleda @ Cepix @ @egs @ aliakalin q shanke @ madlive @ maanyak @ vaypcnet @ mrxpsp3 @ _H@Z@R_ @ qzwxec @ emre.sea @ Hakan @ yalnızkral @ Tulgacan @ mk41 @ rainbowr6 @
    BarGoS @ demircibu @ bahadir_bado @ psleda @ Cepix @ ibraxi @ EX_PRO @ aliakalin @ signomis @ ufuq35 @ shanke @ madlive @ mc_ersin @ xbad-boyx diğer unuttuklarımda hatırlatırlarsa eklerim
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESAJANS -- 10 Aralık 2009; 14:47:24 >

• Serhat abı ıle ıkı ayrı alısverısım olmustur ve bunların ıkısıde pahalı urunlerdı,bırı 550 ytl dıgerı ıse 750 ytl,cıhazlar benım bekledıgımden cok cok daha temızdı,ayrıca ınsan olarakta cok cok ılgılı ve alakalı bır ınsandır.Kendısıne burdan tekrar tesekkur edıyorum...

hayırlı alısverısler Serhat abı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ERGENEKON

Serhat abı ıle ıkı ayrı alısverısım olmustur ve bunların ıkısıde pahalı urunlerdı,bırı 550 ytl dıgerı ıse 750 ytl,cıhazlar benım bekledıgımden cok cok daha temızdı,ayrıca ınsan olarakta cok cok ılgılı ve alakalı bır ınsandır.Kendısıne burdan tekrar tesekkur edıyorum...

hayırlı alısverısler Serhat abı...

Eyvallah! bana karşı hissettiklerin aynen senin içinde geçerlidir.
    Ben teşekkür ederim
  • Serhat abiye fan filtresi satıp 8800 GTX almıştım. her iki alışveriş de - benim açımdan - gayet sorunsuzdu, gönderdiği ekran kartından çok memnun kaldım, sattığım ürünlerin parasını da sanırsam ben daha ürünü göndermeden yollamıştı.

mal alıp satarken sonuna kadar güvenebilirsiniz, yine de kefil istiyorum derseniz ben kefilim kendisine
  • quote:

Orjinalden alıntı: StrangerXT

Serhat abiye fan filtresi satıp 8800 GTX almıştım. her iki alışveriş de - benim açımdan - gayet sorunsuzdu, gönderdiği ekran kartından çok memnun kaldım, sattığım ürünlerin parasını da sanırsam ben daha ürünü göndermeden yollamıştı.

mal alıp satarken sonuna kadar güvenebilirsiniz, yine de kefil istiyorum derseniz ben kefilim kendisine

Eyvallah , düşüncelerin karşılıklı
  • 17" Dell Lcd yollamıştım İzmir'den
  • Serhat Abiye 9800gtx, q6700 satıp kendisinden qx6850 aldım... Gayet sorunsuz bir alışveriş yaptık, kendisine önce ürünleri ve nakti ben gönderdim, kendisi de hiç bekletmeden ürünü gönderdi..

Gerek yaptığımız alışveriş gerekse mesaj ve telefon görüşmelerimizde kendisini daha iyi tanıma firsatı buldum... Kesinlikle güvenebileceğiniz dört-dörtlük bir abimiz...

(Böyle abiler olması iyi oluyo, kendimi genç hissediyom... genelde abi ben oluyom da...)

• Serhat abiyle ilkez alışveriş yaptım kendisine ürünü gönderdim ve 3 gün içerisinde parayı hesabıma yatırdı..Alışveriş konusunda gözünüz kapalı güvenebilirsiniz kendisine çok teşekkür ediyorum...Zaten daha önceki referanslarında da bu açıkça ortadadır...
  • serhat abiden zotac gtx 280 amp almıştım benım için baya pahalı bir üründü. parayı yolladım ve o gün kargomu yaptı. çok teşekkür ederim kendisine..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.