Şimdi Ara

## LG'den İki Yeni HD DVD/Blu Ray Destekli Melez Sürücü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## LG'den İki Yeni HD DVD/Blu Ray Destekli Melez Sürücü ##

HD DVD ve Blu Ray arasında yaşanan ve şiddet dozu giderek artan format savaşlarından karlı çıkmak isteyen üreticiler özellikle melez sürücü tarafına doğru kaymaya başladılar. Optik sürücü dünyasının lider firmalarından biri olan LG de Super Multi Blue serisine dahil ettiği iki yeni optik sürücüsü ile hem HD DVD hemde Blu Ray formatlarına destek sağlıyor.

Firmanın duyurduğu iki yeni modelden biri olan GGW-H20LI, 500$'lık fiyat etiketine sahip olacak. Hem Blu Ray hemde HD DVD diskleri okuyabilen model iş yazmaya geldiğinde ise çift katman BD-R/RE disklerine 6x hızında yazabiliyor. Tabi sürücü DVD±RW formatındaki disklere de yazabiliyor.

LG'nin duyurduğu bir diğer yeni model olan GGC-H20LI ise 400$'lık fiyat etiketine sahip olacak. Bu model GGW-H20LI modelinden farklı olarak HD DVD ve Blu Ray diskleri okuabiliyor ama malesef yazma yeteneği bulunmuyor. GGC-H20LI modeli sadece DVD±RW disklere kayıt yapabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 20 Temmuz 2007; 11:02:59 >

• okuyanını almaktansa yazanını beklemeyi tercih ederim.
  • bu fiyata neyi alıyon sen 500 dolara yeni bilgisayar toplanır be
  • ya su durumda alacak insan sayisi nerde ise yok ama
    yazici + okuyucu arasinda 100 dolar fark olmasi bence birsey degil yane alinacak olsa direkt yazicisi alinir
  • LG'yi tebrik etmek lazım. Şu muydu bu muydu diyeceğine ikisini de destekleyen cihaz çıkarıp işi bitirmiş.
    Şimdi fiyatlar pahalı ucuzlayınca alırız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KingJames29

bu fiyata neyi alıyon sen 500 dolara yeni bilgisayar toplanır be

sen 500 dolarlık bi pc alabilirsin kimse seni zorlamıyo "hayırrr 500$ nı HD DVD ye yatıracaksınnnn" diye.
  • İlk Cdromların 300 USD ilk DVD RW lerin 1000 USD ' a çıktığını düşünürseniz fiyatları normal karşılarsınız.
    Şuanda DVDRW ler 70 YTL civarı.
    Zamanla BDRwlerde 120-150 YTL civarına gelecektir.
  • ben bundan 2 tane alıcam tipi çok hoşuma gitti fiyatı mühim degil
  • quote:

Orjinalden alıntı: moviemaker

quote:

sen 500 dolarlık bi pc alabilirsin kimse seni zorlamıyo "hayırrr 500$ nı HD DVD ye yatıracaksınnnn" diye.

arkadaşata fikrini beyan etmiş sadece pahalılık konusunda
  • Bırakın yazmayı, Blu-ray okuma işi son derece yeni, tabi ki pahalı olacak. CD yazma işi, CD okuyucalardan ÇOOOK sonra popüler oldu. Daha Blu-ray, HD-DVD'ler PC'de çok popüler olmadan alın size yazıcısı bile çıktı. Çok lazım gören ve parası olan alır. Su, ekmek gibi yaşamsal önemi olmadığı için fiyatının yüksek olması beni bozmaz. Daha çift katman DVD'lerin fiyatı adam akıllı düşmedi, esas ona

Bu arada ilk defa BAN'dım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hesido -- 20 Temmuz 2007; 12:13:28 >
  • En geç 1 sene içinde 80$ a düşer ilk aldığım yamaha marka cd-r 450 $ olduğunu unutmuyorum 8 hızla yazıyodu. Şu an sıfırı 48 hızda yazan 30 ytl
  • biraz bekleyelim pek de lazım değil.
  • quote:

Orjinalden alıntı: behchat

quote:

Orjinalden alıntı: moviemaker

quote:

arkadaşata fikrini beyan etmiş sadece pahalılık konusunda

bende fikrinde özgür olduğunu belirttim "500 dolarlık bi pc alabilirsin kimse seni zorlamıyo" diye

• quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## LG'den İki Yeni HD DVD/Blu Ray Destekli Melez Sürücü ##

HD DVD ve Blu Ray arasında yaşanan ve şiddet dozu giderek artan format savaşlarından karlı çıkmak isteyen üreticiler özellikle melez sürücü tarafına doğru kaymaya başladılar. Optik sürücü dünyasının lider firmalarından biri olan LG de Super Multi Blue serisine dahil ettiği iki yeni optik sürücüsü ile hem HD DVD hemde Blu Ray formatlarına destek sağlıyor.

Firmanın duyurduğu iki yeni modelden biri olan GGW-H20LI, 500$'lık fiyat etiketine sahip olacak. Hem Blu Ray hemde HD DVD diskleri okuyabilen model iş yazmaya geldiğinde ise çift katman BD-R/RE disklerine 6x hızında yazabiliyor. Tabi sürücü DVD±RW formatındaki disklere de yazabiliyor.

LG'nin duyurduğu bir diğer yeni model olan GGC-H20LI ise 400$'lık fiyat etiketine sahip olacak. Bu model GGW-H20LI modelinden farklı olarak HD DVD ve Blu Ray diskleri okuabiliyor ama malesef yazma yeteneği bulunmuyor. GGC-H20LI modeli sadece DVD±RW disklere kayıt yapabiliyor.

üstteki rom un kenarından geçen beyaz kesit çizgisine bayıldım VaLLa ! ama okuyucumuş bu yaramaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MovieMaKeR -- 20 Temmuz 2007; 14:46:49 >

• quote:

Orjinalden alıntı: TANER 82

ben bundan 2 tane alıcam tipi çok hoşuma gitti fiyatı mühim degil

banada alsana
  • quote:

Orjinalden alıntı: paratuzağı

quote:

banada alsana

para var huzur var

• quote:

Orjinalden alıntı: sbtbilgisayar

quote:

Orjinalden alıntı: paratuzağı

quote:

banada alsana

para var huzur var

10 tanede yegene alıcam ondan sonra para kalmıyo kusura bakamyın

• hiç bir gram para vermem bunlara..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

hiç bir gram para vermem bunlara..

para olsada vermesek keşke
  • quote:

Orjinalden alıntı: Diabelica

İlk Cdromların 300 USD ilk DVD RW lerin 1000 USD ' a çıktığını düşünürseniz fiyatları normal karşılarsınız.
    Şuanda DVDRW ler 70 YTL civarı.
    Zamanla BDRwlerde 120-150 YTL civarına gelecektir.

keşke 300 olsa
    ilk cdromuma 94te 650 dolar vermiştim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.