Şimdi Ara

El ile yazılmış HTML site ornekleri lazım...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler ayın 31 ıne kadar el ile yazılmış HTML siteleri ornekleri lazım....

Aslında unide hoclar istiyor bende bir tane yapıcam ama vaktim ok...

Oyuzden HTML sitesi arıyorum ama FRONTPAGE KULLNILMAMAMIŞ olacak

El ie yazılmış olması lazım OK

Bilen warmı beyler ????

• bilmiyorum zor sayılır.........el ile html site yazan vardır illaki ama o seviyeye gelen biri asp yada php ye çoktan geçmiştir herhal!!!
  • Bab iişte banada oyle kısılerın eski siteleri lazım ama nerden bulurum acaba ???

HTML ile yaszılmış site yokmu piyasada ya

Birde Frontpage ile yapıp ayıklasak belli olurmu ???
  • bilmemki yaf..belli olur heralde....ama inede bilen arkadaşlar cevaplar herhal!!!
  • Beyler derdimi anlatamadım ben bir site istiyorumki kodları elle girilmiş sadece notpad kullnılmış olsun istiyorum OK

Frontpage yada dreamware değil...
  • senin ilacın bende
    web tasarımına başladığım ilk günden beri manuel yazıyorum kodları çok sıkışmadıkça...
    dur eskileri bir deşineyim sana ilk çalışmalarımı yıllar öncesinden bulabilirsem çıkarıp vereyim (gülmek yok ama )
  • Drahte, beğendiğin bir siteye gir. Sağ tıkla, "view source/kaynağı görüntüle" seç. Notepad ile açacak. o çıkan texti .htm olarak kayıt et.

5-6 site de deneme yap. içinde css olanları ele, yada XXX.css nin direk linkini yazıp onu da indir. resimleri ister indir ister yeni resimler koy.
  • bi sitenin notepadle yazilip yazilmadigi anlasilamaz.. tobe
  • nasıl anlaşılmaz. çatir çatir anlaşılır. bi örnek; gereksiz bi sürü nane kodu şişirmiş ise al sana front page hehe!

al bu el ile yazılmış örneğin:http://www.vatanpres.com
  • evet yaf..frontpage tip programlar bi sürü kod eklerken....ve boyutu bayağı artırırlar!!!
  • drahte 1905, herkes yardımcı olmaya çalışıyor. doğru bildiğini söylüyor. söylediğimiz şey yanlış çıkabilir ama bunun bir önemi yok. forumun özelliklerinden biri de bu, herkes dogru bildigini söyler sen istediğini çekersin.
  • ben buldum arkadaslar
  • Sadece 6 saat çalışarak sende elle bir site yazabilirsin.
    http://www.korfez.net/htm/index.html
  • drahte 1905 kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben birzzat html ile site yazıyorum ama html ile yazdığım siteyi sen göremezsin çünkü host almam gerek benim .
    yani html ile yazılan sitenin url si olmuyor bu nedenle paylaşılamaz .
    bir sorun olursa buyur
    İYİ ÇALIŞMALAR
  • drahte 1905 kullanıcısına yanıt
    Dreamweaver gibi program nasıl kullanıyorsunuz arkadaş anlamıyorum

3 yıl önce web tasarıma başladığım zaman ilk dreamweaver dediler bana başladım 1-2 hafta sonra bıraktım başladım notepad++

3 yıl geçti aradan hala notepad++ sıfırdan beyaz bir ekrandan tasarımlarımı yapıyorum çokda memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.