Şimdi Ara

20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz?araç marka ve cc yazın lütfen!

Ç-A-Ğ-L-A-R---O-T-O---K-A-P-O-R-T-A---B-O-Y-A---S-E-R-V-İ-S-İ

• pejo 106 1.4
    20 ytl 100 km şehir içi
  • Şehiriçinde gittiğiniz kullandığınız istikamet çok önemli.Örneğin benim kullandığım alan 5 km gidiş ve 5 km dönüş.Toplamda 16 adet ışık var gidiş dönüş olarak.Ve kırmızı ışıklar inanılmaz derecede uzun yanıyor.Vitesin 3 ü gördüğü bile çok nadirdir.Bence herkesin kullandığı istikamet farklı olduğu için kesin bişey söylemek imkansız.Normalde benim kullandığım istikamette 20 ytl ye 100 km gitmek imkansızdır.Ne yaparsanız yapın bu mümkün değil.Bu arada aracım Clio Symbol 1.4 RNA

• 98 COROLLA 1,6 XLİ 20YTL'YE ORTALAMA 100 KM YAPIORUM LPG OLSA KAÇ KM YAPAR ACABA?

• Evet bende aynı şeyi söylüyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: 19can84

internette bütün araçların fabrika verileri mevcut, hala bu manasız topikler neden açılıyor anlamış değilim.

herkesin kullandığı güzergah, kullanış sitili, hatta aldığı yakıtın fiyatı bile değişik. fabrika verileri ise en azından tüm araçlar için belirli ve aynı standartlar ile ölçülüyor.

• ya kardeşim sen git başka konulara bak ozamn takma bunları kafana merak ettim soruyorum ben burdan diğer arkadaşların izlenimlerini almak istiyorum varmı?

• ankara trafiğinde normal sürüş koşullarında 70km yapıyorum 96 corolla otomatik 1.6
  • güzergah= ankara da çetin emeç-konya yolu-incek

yani 3 km şehir trafiği, 17 km 4 şerit şehirlerarası gibi durum=20 km

araç imzadaki, kışın benzin 2.710, 2.750 civarında iken 110 km gidiyordum. şimdi 95-98. (ama lpg de sorarsanız ohooo)
  • mitsubishi carisma avance 1.6 benzinli

şehirdışı 100-110 km/h klima açık 105 km
  • quote:

Orjinalden alıntı: stres

Şehiriçinde gittiğiniz kullandığınız istikamet çok önemli.Örneğin benim kullandığım alan 5 km gidiş ve 5 km dönüş.Toplamda 16 adet ışık var gidiş dönüş olarak.Ve kırmızı ışıklar inanılmaz derecede uzun yanıyor.Vitesin 3 ü gördüğü bile çok nadirdir.Bence herkesin kullandığı istikamet farklı olduğu için kesin bişey söylemek imkansız.Normalde benim kullandığım istikamette 20 ytl ye 100 km gitmek imkansızdır.Ne yaparsanız yapın bu mümkün değil.Bu arada aracım Clio Symbol 1.4 RNA

kardeş şimdi neden nikin "stres" anlıyorum
  • CLİO SYSMBOL DİESEL 20 YTL MAZOTLA 200 KM GİDİYORUM , BENZİN DEMİŞSİN GERÇİ AMA BİRDE DİZEL YAZAYIM DEDİM
  • hyundai accent 1.5 gls 30Tl ile 120 km.
    hergün 3km yol 60-70 km hızda, 3km yolda ortalama 120 km. ile toplam 6 km , 6 kmde aynı şekilde dönüş günde toplam 12 km.
  • ben aracımı ilk aldığımda hep 20 , 30 ytl lik alıp bakardım, ne gidiyor diye, 20 ytl ile (2,85-2,9 ytl iken)tamamen ş.içi 75-80 km gidiyor, ama bunu hassas ölçmek zor çünkü zaten ibre az yükseldiğinden 30-40 km sonra ışık yanıyor, zaten son 3 seferdirr depoyu fullemeyi ve öyle ölçüm yapmayı deniyorum:) ne kadar yaktığını kontrol için ,
  • V 6 MOTOR 2000 cc vitara 70 km şehiriçi (batmışız biz).araziye takınca (4L'de 40 km)
  • 2000 corsa 1.4 77 km.
  • 1997 bmw e36 m52 V6 motor 20 lira ile en dokunarak gittiğim anda 65-70 filan, yalnız cok ekonomik olarak. sadece 2-3 viteslerde kullanırsan :D:D yarı yarıya
  • MAZDA 94 SEDAN 323 16 V. KULLANIM ŞEHİR DIŞI ORTALAMA 95 KM. GİDİYOR. ŞEHİR İÇİNDE OLAY FARKLI 62 KM. KADAR ARACI ALDIĞIMDA ÖLÇÜM DEĞERLERİM BUNLARDI BAKIMDAN SONRA FARKEDER Mİ ? BİLMEM...
  • polo 1.4 şehiriçi 80km - ş.arası 100 km
  • yeni terios 1.5 sx şehir içi 66-67 km
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.