Şimdi Ara

20 ytl'lik benzinle kaç km gidebiliyosunuz? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
0
Favori
12.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: soldier_19

TRAFİĞİN TRAFİK OLDUĞU YERDE 125 KM HAŞİN KULLANIMLA. İSTANBUL 4.LEVENT MASLAK CİVARI SABAH VE AKŞAM TRAFİĞİNDE . ARAÇ İMZADA.

hacı osmanda kontak kapatıyorsunuz galiba büyükdereye kadar öyle olur 125 km burada 5.6 lt benzinden bahsediyoruz 1 lt benzinle 15 km yapsanız ki zor yaklaşık 85 km yapar haşin imkansız
  • 94 şahin LPG li.
    20 lira ile şehir içi 94 km yapıyorum.
  • bende 92 honda cıvıc var sedan otomatik LPG olduğu halde geçen gün uzun yolda 20 ytl ye 100km ancak yaptım çok sakin kullanımda (ama yol çok yoğundu arasıra dur kalk bile yaptık kaza vardı)
    gidiş geliş tam 100km yapıyodu ordan biliyom belki 20 yi bile birazcık geçti yakıt

benzinle nasıl yapıyosunuz anlam veremedim yada benim araçta sorun var heralde
  • VALLAHİ ŞEHİR İÇİ 100 KM DE 8 LİTRE UZUN YOLDA 5 LİTRE BUNUN ALTINDA ÇOK ZOR CLİO PRİVİLAGE 1,4 16 W
  • yol bilgisayarı 100 km'de 10 lt gösteriyor ama
    ben 20 ytllik benzin ile 60 km zor gidiyorum gerçi şehir içi olduğundandır belki
    2002 focus otomatik
  • 100 KM Ş.DIŞI
  • 5.8 litre ile (21.YTL) ile 87 km .............. şehhirdışı 110-120 km ve klima açıktı honda 2000 model İES 1.6
  • 20ytl. ile şehiriçi 120km. yapıyorum sakin kullanımda.Ama biraz agresif kullanırsam 110'a hatta bazen 100'e düşebiliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enoman

20ytl. ile şehiriçi 120km. yapıyorum sakin kullanımda.Ama biraz agresif kullanırsam 110'a hatta bazen 100'e düşebiliyor.

süpermiş yaa...acaba leonlar da bölemi?
  • quote:

20ytl. ile şehiriçi 120km. yapıyorum sakin kullanımda.Ama biraz agresif kullanırsam 110'a hatta bazen 100'e düşebiliyor.

166.ykr hemde sehir içi bu değerleri çoğu millet lpg de sehir dısında yakalayamıyo , siz bayağı ekonomik bir araç almıssınız demekki hatta yüzyılın aracı . ben bu zamana kadar o değerleri yaklayan bir araç görmedim .
    hesaplarınızda bi yanlıslık olduğu kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: brkpls

quote:

166.ykr hemde sehir içi bu değerleri çoğu millet lpg de sehir dısında yakalayamıyo , siz bayağı ekonomik bir araç almıssınız demekki hatta yüzyılın aracı . ben bu zamana kadar o değerleri yaklayan bir araç görmedim .

üzülerek size katılmak zorundayım...

• 160-170 ykr şehir dışı
    230-220 ykr şehir içi
    xantia 2.0i
    Not: lpg litresi 1.84 den hesapla.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AlperAkbilgi

160-170 ykr şehir dışı
    230-220 ykr şehir içi
    xantia 2.0i
    Not: lpg litresi 1.84 den hesapla.

konu baslığı benzinle ilgili , benzin değerlerinizi yazarsanız konuya uygun olur, bu arada yakıt değerleriniz çok çok iyi 2.0 araba olması dolayısıyla
  • 100 km şehir dışı
    70-80 km ş.içi
  • arkadaşların bazıları ammada sallamış ben imzamdaki araçla 20 ytl ile şeh,r ,ç, 40-45 km zor gidiyorum oda aracım 1.4 motor tüpte bile 20 ytl ile 90 km zor yapıyo şehir içi oda iki değerdede hiç kasmadım bi kaç gün önce denedim.benzin denemesini bir kaç gün evvel yaptım.benzin deposunu ağzına kadar doldurdum sallayarak bide hava kalmasın diye sora gittim 120 km yaptım bir daha benzinciye gittm yine aynı şekilde doldurdum depoyu sallaya sallaya 49.30 ytl benzin aldı
  • quote:

Orjinalden alıntı: corolla_team

quote:

Orjinalden alıntı: brkpls

quote:

üzülerek size katılmak zorundayım...

arkadaşın arabası dizel ama, TDI motor demiş orda...

• 2003 palio 1.2 16V 80 Km.
  • 20ytl lpg ile 2006 model 1,2 16v LPG'Li Albea 148 km gidiyor. ( gazın litresi 1620ytl)
  • Yahu anlamıyorum benzinle ş.içi 20ytl ye 100km yi nasıl geçiyorsunuz.Bu araçlar ın benznini farklımı..

Ben 307 ile 20ytl ye 65 70i zor görüyorum.Full ş.içi...
  • 120 falan gittiğini söyleyenler ya şehir içi ne demek onu bilmiyorlar ya da ölçüm yapmayı bilmiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.