Şimdi Ara

S60 V3 OS 9.1'SADECE'Program Alanı (___) (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
10
Favori
388.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alp___

arkadaslar n78 telefonum ıcın ıstedıgım kısılerın gelen aramalarını ve msjlarını engelleyecek bır program lazım yardımcı olabılecek arkadaslar varsa sımdıden tesekkur ederım.

Söylediğin şeyi zaten istemediğin kişileri ayrı guruplandırdıktan sonra o gurubu engelleme şeklinde yapabilmen lazım. Bildiğim kadarıyla böyle bir özelliği var Nokiaların yani söyleyen duymuştum ama hiç kullanmadım
  • quote:

arkadaslar n78 telefonum ıcın ıstedıgım kısılerın gelen aramalarını ve msjlarını engelleyecek bır program lazım yardımcı olabılecek arkadaslar varsa sımdıden tesekkur ederım.

arkadaşım şu yazdığın başlıkta en az 15 tane o istediğin programdan var biraz okusaydın önceki sayfaları
  • quote:

Orjinalden alıntı: CanKartaL84

quote:

arkadaşım şu yazdığın başlıkta en az 15 tane o istediğin programdan var biraz okusaydın önceki sayfaları

Bulmadık herhalde bulduklarımda N78 ile çalışmadı yok sertifika bilmem ne ben hazır yükleyebileceğim doğru düzgün çalışan bir program var mı sordum bu arada sana burası paylaşım yeri ne yazacağımı sana soracak değilim. Yardımcı olacaksan sevinirim olmayacaksan en az benim kadar gereksiz yere mesaj yazmışsın.

• Bakıyorumda symbian hala kendini geliştirecek, doğru düzgün programı yok, Android li teller gelsede ucuzundan alsak bitane
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: CanKartaL84

quote:

Bulmadık herhalde bulduklarımda N78 ile çalışmadı yok sertifika bilmem ne ben hazır yükleyebileceğim doğru düzgün çalışan bir program var mı sordum bu arada sana burası paylaşım yeri ne yazacağımı sana soracak değilim. Yardımcı olacaksan sevinirim olmayacaksan en az benim kadar gereksiz yere mesaj yazmışsın.

sertifika olayını çözemezsen program bulsan da yükleyemezsin zaten

ayrıca bu başlıkta istekte bulunmayın sadece program paylaşımı yapılacak diye bas bas bağırmışlar herhalde oraları da okumadın
    neyse başlığı daha fazla kirletmeyeyim

paylaşım yapan arkadalara teşekkürler

• arkadaşlar bu programı kullanan bir telefonda program yükleyerek;

istediğimi bir saatte kapanma ve istediğimiz bir saatte açılmaya ayarlayabilirmiyiz.

Mesela gece 12 de kapanmalı ve sabah 7 de açılmalı

olabilir mi
  • RAVENSOFT BATTERY EXTENDER 1.08

Os 9.x telefonlar için pil kullanım süresini bazı ayarları kullanarak uzatmaya çalışan program.

S60 V3 OS 9.1'SADECE'Program Alanı (___)

http://rapid-share.com/files/225076313/Battery_Extender.rar

• arkadaşlar sizdem ricam onlarca msn programı indirdim. telefone yukledim her şey normal olarak açılıyor ama ileti yazarken ne karşı tarafa gidiyor nede karşı tarafın yazdığını ben görebiliyorum...
    adam akıllı bir msn programı yokmu size zahmet telefonum n 82 saygılarımla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Garen Yöndem

quote:

Orjinalden alıntı: cc_man

quote:

Orjinalden alıntı: _PainKilleR_

"Resmi" windows live messenger. aynı zamanda hotmail hesabınızı da kontrol edebiliyomuşsunuz programla. yeni nesil symbianlı telefonum henüz olmadığı için deneyemedim ben.

kurulum:
    önce dep.sisx i sonra diğer sis i kuracaksınız.

http://rapidshare.com/files/40606205/WindowsLive_S60_3_0_v_1_0_6141_Signed.zip

yeni sürümü :http://www.4shared.com/file/30798022/d6ecfc1e/WindowsLive_S60_3_0_v_1_0_8161_signed.html

BU PROGRAMI KULLANMAK İSTERSENİZ
    ,
    TELEFON DİLİNİ İNGİLİZCEYE CEVİRİN

vanquish192 bunu dene ben kullandım halada kullanıyorum çok iyi çalışıyor. Seninde beğeniceğinden eminim, fakat yazılı olan yolu izle telefonuna yüklerken yani önce sisx i yükle sonra sis i

• arkadaşım TELEFON DİLİNİ İNGİLİZCEYE CEVİRİN diyor.ben telefonu sırf msn yuzunden nasıl ing kulanabilirim.
    başka yokmu arkadaşlar
  • fring kullan o halde.
  • cep telinden ebuddy kom adresine gir ordan da programı indir kur. Gayet başarılı. Ben normal yazışmalar için ebuddy i sesli görüşme yapmam gerekiyorsa fring i kullanıyorum.
  • bşka msn programı yokmu yani bizim bildiğimiz şekil tukçe olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: orsa34

cep telinden ebuddy kom adresine gir ordan da programı indir kur. Gayet başarılı. Ben normal yazışmalar için ebuddy i sesli görüşme yapmam gerekiyorsa fring i kullanıyorum.

sagol arkadaşım tavsiyelerin iyi oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: assault79

bşka msn programı yokmu yani bizim bildiğimiz şekil tukçe olacak.

valla ben kanka msn kullanıyorum canavar gibi...
    eng olsun fark etmez diyenlerde live mobil msn var
  • quote:

daha once verildimi bilmiorm ama telefonun download kismindan nimbuzz indirebilirsin.turkcede mevcut.ben kullaniyorum gayette memnunum
  • Selamlar arkadaşlar..
    Bana çok acil Nokia E63 için (E71 için olanları da uyar sanırım) BlackList programı lazım. İnternetten buldum bir tane ama çok fazla para istiyorlar ve yurt dışı bir site. Kredi kartı bilgilerimi vermeye çekindim açıkcası. İlaçlı programı olanlar veya daha önce bu programı satın alanlara rica ediyorum. Programı satın alanlara ücreti karşılığında bana bir kopyasını göndermelerini acil rica ediyorum.. Şimdiden çok teşekkür ederim.. Sevgilerimle...
  • @ilker

bunun için kimseye para ödeme... nokia'nın sitesinden indirebilirsin orjinal yazılımı...

http://nds1.nokia.com/phones/files/software/Nokia_E71_Advanced_Call_Manager.sis

ben bu programı kullanıyorum, gayet başarılı...
  • Kardeşim teşekkür ederim. indirdim zaten ama 30 arama sonra biteceğini söylüyor... zaten trial kullanımda... seriali nereden bulacağım ki?
    Sizde durum nasıl?
    Şİmdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İLKERİN GÜNLÜĞÜ -- 17 Mayıs 2009; 14:54:16 >
  • NimBuzz 10 numara ayrıca karşındakinin telefonunda model farketmeksizin ne olursa olsun iphone dahil buna,internet aramasi yapip çatır çatır konuşuyorsunuz.Ve msn,icq,google,yahoo,facebook harıcindede en az 8 tane IM servisi var hepsi ile aynı anda online oluyorsun.Tamamen Türkçe ve sorunsuz.
    quote:

Orjinalden alıntı: mona_lisa87

quote:

daha once verildimi bilmiorm ama telefonun download kismindan nimbuzz indirebilirsin.turkcede mevcut.ben kullaniyorum gayette memnunum
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.