Şimdi Ara

Son günlerde üyelerimizin dikkat etmediği bir konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Defalarca dile getirdik fakat yeni üye olan arkadaşlarımızında bilgisi olması açısından tekrar yazıyorum

Sevgili arkadaşlar ;
    öncelikle lütfen bölüm kurallarımızı okuyalım ve kurallarımızda dile getirdiğimiz başlık ile ilgili uyarılara mutlaka dikkat edelim...

Buraya sorununu yazan her üye cevap almak ister fakat lüzumsuz ve başlığı açıklayıcı olmayan konular diğer konuların aşağı düşmesine sebep olmaktadır...
    daha verimli ve daha hızlı sonuç alabilmek için bölüm kurallarımızdaki hususlara dikkat etmenizi sizlerden tekrar rica ediyorum...

Hepinize sevgi ve saygılarımı sunar iyi forumlar dilerim...

başlıklarınız

''acil yardım''
    ''çok acil''
    ''yardım yardım edin''
    ''eyvah''
    ''yandım''
    ''öldüm bittim''
    "ustalar yardım"
    "Uzman yardımı"

tarzında kesinlikle olmasın... Konu ekran kartı ile ilgili ise "ekran kartı sorunu", Hata iletisi ile ilgil bir sorun ise, "Hata iletisinin adı sorunu" ...gibi başlıklar atmak; başlığı konu ile ilişkilendirmek yerinde olacaktır.

Güncellendi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Aynen katılıyorum.
  • O kadar uyarıyoruz ama...
    Dinleyen yok ki!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yuri Alek Verto

O kadar uyarıyoruz ama...
    Dinleyen yok ki!

olsun ben senin uyarılarını görüp gerekeni yapıyorum merak etme...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ado

quote:

Orjinalden alıntı: Yuri Alek Verto

O kadar uyarıyoruz ama...
    Dinleyen yok ki!

olsun ben senin uyarılarını görüp gerekeni yapıyorum merak etme...

• çok haklısın. konu açanlar sorunlarını bi an düşünüp bi yere kadar getirip bize sonuçları söylüyorlar ve bizde birşey anlayamıyoruz. bence bölüm kurallarını okumaları lazım sıradan kurallar diyip geçmemek lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wortexy

çok haklısın. konu açanlar sorunlarını bi an düşünüp bi yere kadar getirip bize sonuçları söylüyorlar ve bizde birşey anlayamıyoruz. bence bölüm kurallarını okumaları lazım sıradan kurallar diyip geçmemek lazım

ayrıca sorununu kendisi çözen sayın üyelerimiz sorunlarının çözüldüğünü ve ne şekilde çözdüklerini yazarlarsa çok daha iyi olur
    madem kıi burası paylaşımın tam merkezi , o zaman iyisiyle kötüsüyle paylaşmak lazım...

• sırf bu konular yüzünden 2-3 yıldır zevkle girdiğim foruma bıkkınlıkla giriyor ve hiç cevap yazmıyordum
    Yukarıda Ado nun belirttiklerine ayrıca birde arama kullanımına dikkat etsek forum cidden ok güzel devam edecek
  • ewet arkadaşlar sizlere canı gönülden katılıyor ve hepinizi yurekten kutluyorum...
  • Bende sıkılmıştım bu tür başlıklardan.. İnşallah görürler.
  • Arama motoru düzgün çalışmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akinci

Arama motoru düzgün çalışmıyor.

Kullanmasını bildikten sonra gayet düzgün çalışıyor...
  • Yeni üyeler o kadar güzel kullanamazlar.
  • PARDON ADO KARDEŞ BEN ONCEKİ KONUDA DEDİĞİNİ YANLİŞ ANLAMISIM SEN HAKLISIN KUSURA BAKMA BEN KONUMUN TEKNIK YARDILA İLGİSİ OLMADIGI ŞEKLİNDE ANLADIM SENDEN ÖZUR DİLERİM
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akinci

Yeni üyeler o kadar güzel kullanamazlar.

Zamanla onlar da öğrenirler, çok zor değil...
  • Bu bahsettiğinizi dinleyen yok..!
  • ya insanlar genelde boyle sayfalara bilgisayarın bi yeri bozulunca ugruyorlar dogal olarak

ve o anda nasıl bi panik icerisinde hızlıca bi care bulmak icin kafalarına gelen ve o anda hissetikleri duygularını on plana alarak haraket ediyorlar

ve dogal olarakta boyle öldüm yandım bittim giibi baslıklar gelebilir

panik atack geciren birisinin yapabilecegi bişiydir kanımca

ama tabi bolum kurallarına uyalım uymayanları uyalım onemliside bu sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaan qwerty

PARDON ADO KARDEŞ BEN ONCEKİ KONUDA DEDİĞİNİ YANLİŞ ANLAMISIM SEN HAKLISIN KUSURA BAKMA BEN KONUMUN TEKNIK YARDILA İLGİSİ OLMADIGI ŞEKLİNDE ANLADIM SENDEN ÖZUR DİLERİM

rica ederim
    birbirimizi anlayabiliyorsak ne mutlu bize
    neticede amacımız sizlerin daha hızlı bilgi erişimine ulaşabilmesidir...

• Ado hocam mükemmelsiniz herzaman ki gibi

Özellikle yeni üyelerin konuları kitlenirken başlık nedeniyle olduğu belirtilir ise daha faydalı olur.
  • Evet doğru herkes kısa ve öz sorununu bir cümlede ifade edebilecek başlıklar atarlarsa iyi olur.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.