Şimdi Ara

Arabama xenon taktırma maceram... RESİMLER EKLENDİ!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır golf v ime xenon kit taktırmayı düşünüyodum. Yaptığım araştırmaşlar sonucu mtec de karar kıldım. Bağdat caddesinde tesadüfen gördüğüm mert tuning denen yere girdim. Neyse ordaki elemanla konuştuk falan sonunda iyi dedim takalalım. İşçiliktende para istemediler. Kit geldi ama eleman bi türlü takamadı. Farın iç kapağı yerine oturmadı. En sonunda baktım kesiyo biçiyo. Ne yaptıysa oturtamadı. Sonra farları söktü(bunu kesinlikle yaptırmayın). Xenon kitin kendi far cap ini oturtamadı. Arabanın orjınal far cap lerini ucundan keserek onu kullandı. Su girmesin fln diyede slikonladı. E benim içime sinmedi tabi. Far ayarlarının falanda bozulmayacağını söledi ama bozuldu tabi.

Sonra far ayarı için arabayı servise götürdüm. Durumu anlattım ve servisteki adamlar bana far sökülürken tamponun sökülüp sökülmediğini sordular. Sökülmediğini söleyince adamın "kara düzen" denen tabirle farları söktüğünü ve farların tekrar düzelebilmesi için tamponun sökülüp ayarların yapılması gerektiğini ve aracında yarım gün kalması gerektiğini örendim. Neyse ulan dedim bi daha orjinal dışında bişey kullanmıcam. Bu arada servisede 80 milyon gitti. Kite de 650 vermiştim güya işçilik bedavaya geldi ama daha çok uğraştırdı.

Neyse sonuç olarak içime tam sinmesede xenonları taktırdım. Aydınlatması gerçekten çok iyi bu arada... En yakın zamanda resimlerini koyarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemesis -- 27 Eylül 2007; 22:04:59 >

• Geçmiş olsun diyelim böyle şeyler bizlere ders oluyor işte.Bu arada 650 pahalı değil mi ben 2 ay önce mtec 6000k yı işçilik dahil 500 e taktırdım orjinal servisinde.
  • ne olursa olsun arabanın orjinalliğini bozmamaktan yanayım
  • Yararlı olacak şeylerde bozulabilir amaGerçi benim ki pek bozuldu sayılmaz hiçbir oynama yapmadılar herşeyin yeri hazırdı,farlarda mercekli ztn
    quote:

Orjinalden alıntı: hayat65

ne olursa olsun arabanın orjinalliğini bozmamaktan yanayım
  • golf v te mercek var mı?
  • 650 mi aldılar ? Yuh ya mtecler 400ytl.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

650 mi aldılar ? Yuh ya mtecler 400ytl.

İşçilik parası almamışlar işte

Hocam geçmiş olsun
  • İlginç bir tecrübe.. Peki o arkadaş size daha önce yaptığı işlerden örnek göstermedi mi?
  • Pahalı olmuş yaa..Zaten o fiyata bir de işçilik parası isteseydi

Neyse olan olmuş bundan sonra da Allah yolunu da farını da hep aydınlık eder inşallah.
  • seat yetkili serviste mtec leri 450+kdv ye takıyolardı.

h7 fiyatı bu.
  • Öncelikle işçilik parasını almışlar , hem de öyle böyle değil.
    Servisler en ufak birşeyden bile para kazanmaya çalışırlar , adamların prensibi ; nasıl olursa olsun para kazanmak. Zorda kalmadıkça güvenmediğiniz ya da tanımadığınız insanlardan birşey almayın , piyasayı araştırın ve en önemlisi de mutlaka tanıdık bir servisci bulun.

Benim ve yakınlarımın başına gelenlerden ben bu dersleri çıkarttım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 21 Temmuz 2007; 1:50:41 >
  • Fiyat yüksek.

En iyisi dışardan alıp servise taktırmak.

Çünkü servis arabayı tanıdığı için nasıl takılır neler sökülür biliyor.

Ben servise söyledim dışardan Cyclone 6000 K kit getirttirdiler. Tamponu söktüler, farları yuvalarından çıkardılar. Öyle taktılar. Cillop gibide oldu.

Öyle silikonmuş zartmış zurtmuş uğraşmadılar.

Çok mennun kaldım.

Ayrıca Xenon'un aydınlatması kesinlikle tartışılmaz, acayip mükemmel birşey.
  • hep derim,
    cebindeki parayla,elindeki cep telefonunuyla, altındaki arabayla alışveriş yapılmaz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

hep derim,
    cebindeki parayla,elindeki cep telefonunuyla, altındaki arabayla alışveriş yapılmaz...

felsefik argumanlar kullanmışsın biraz açarmısın ..

cepteki parayla . cep telefonuyla . altındaki arabayla alışveriş olmaz .. ?

biz bu saate kadar hep para ile alışveriş yaptık onuda bir çıkınla cebimize koyduk ..

acaba yanıldığımız bir yermi var ..?

yoksa alışverişte kredi kartımı kullanın demek istiyorsun acaba

veya cepte olmayan para elde vertü marka telefonla altında emanet araba ile alışveriş olmaz gibi
    birşeymi ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altin-orfoz -- 21 Temmuz 2007; 12:12:04 >
  • Geçmiş olsun kötü bir tecrübe olmuş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NitRoJeN

hep derim,

altin-orfoz Bey'inde dediği gibi biraz daha açar mısın?
  • fiyat yuksek gıbı ama neyse artk canınız skılmasın , gule gule kullanın..
  • olan olmuşş.canını sıkma..gule gule kullan
  • Abi param var keyfim var.

Adam zaten o kadar rahat ki hic arastirma yapmadan girmis Bagdat caddesi gibi biyerde taktirmis.

Yani zenginlik bole bisi...

Kofte var kofte var eminonunde kpftecide ekmek arasi yersin 3ytl luks lokantada yersin kofte verirsin 100ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

Abi param var keyfim var.

Adam zaten o kadar rahat ki hic arastirma yapmadan girmis Bagdat caddesi gibi biyerde taktirmis.

Yani zenginlik bole bisi...

Kofte var kofte var eminonunde kpftecide ekmek arasi yersin 3ytl luks lokantada yersin kofte verirsin 100ytl

araştırma yaptım. En sonunda açtım bu mtec xenonu getiren distributorlere sordum. Adam 415dolar+kdv bizden çıkış fiyatı var dedi yani ordan almaya kalksam sadece kiti alabiliyorum 415dolar+kdv ye, montajını yapmıyolar bile. Burda montajla bereber 650 diyince fiyat normal geldi. Bu ilk gittiğim yerde diildi ayrıca...
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.