Şimdi Ara

Gears of War: E-Day, Xbox Series ve PC İçin Duyuruldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
63
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Xbox Game Studios ve The Coalition işbirliğiyle heyecan verici bir duyuru geldi. Yeni duyuruyla beraber Gears of War: E-Day, Xbox Series ve PC için resmi olarak tanıtıldı. Ancak bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Gears of War: E-Day hayranları heyecanlandırdı

Xbox Wire üzerinden The Coalition'daki geliştiricilerle derinlemesine bir röportaj mevcut. Bu röportaj, oyun severlere oyunun nasıl şekillendiği ve neler sunacağı hakkında daha fazla detay sunuyor.

• Fakir god of war'u
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Fakir god of war'u

Bu oyun cover based shooter yalnız. Oynayış olarak bir alakaları yok. Order 1800 bir şey vardı. Oynayış olarak Sony oyunlarından bu seriye en yakın olan o.
  • sony balonunun yayınından sonra xbox ilaç gibi geldi
  • helal olsun türkçe de eklemişler 5den sonra eklemeyeceklerinden korkuyordum .xbox sony kadar pek önemsemiyor ama arada güzellikte yapıyor sağolsun.
  • Serinin çoğu pc de yok uncharted serisi gibi ya emülatör ya xbox konsolu almak lazım ne olurdu halo gibi tüm seri paket olarak pc ye duyursaydınız bunun yerine
  • Gelsin Oynarızzzz
  • Harbi Türkçe'de eklemişler adamsın Coalition.
  • quote:

Serinin çoğu pc de yok uncharted serisi gibi ya emülatör ya xbox konsolu almak lazım ne olurdu halo gibi tüm seri paket olarak pc ye duyursaydınız bunun yerine

Halo serisinde de bir tek 5. oyun PC'ye gelmedi.
  • Sinematikler çok güzel, bir tane vardı, küçük bir çocuk olan, o müthişti.
  • quote:

Fakir god of war'u

yepyeni bir troll doğuyor sanırım.
  • Gear of Warı hiç oynamadım, videolarını da izlemedim, ama uzaylı istilasına karşı savaştığımız benzer bir oyunun videolarını bayağı bir izlemiştim, adı da Resistance: Fall of Man, bir de Area 51 oyunu 1995 yapımı, korsan cd'sini alıp oynamıştım pc'de. Bu oyunların Remake'i yapılsa çok güzel olur, bütün sistemlere.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.