Şimdi Ara

## Pioneer'dan 299$'a Blu Ray Sürücüsü ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  ## Pioneer'dan 299$'a Blu Ray Sürücüsü ##

HD DVD ve Blu Ray arasındaki format savaşı tam gaz devam ediyor. Yapılan son açıklamalara göre, Avrupa'da %74'lük pazar payı ile HD DVD'nin Blu Ray'e karşı ciddi bir fark attığı ifade ediliyor. Bu rekabet artarak devam ededursun üretici firmalar da formatlara uygun donanımlar üretmeye devam ediyorlar. Son olarak sektöründe lider firmalardan biri olan Pioneer, Blu Ray destekli yeni sürücüsü BDC-2202'yi duyurdu.

Pioneer'in hazırladığı yeni modeli Blu Ray diskleri okuyabilmesine rağmen malesef yazamıyor. Tabi sürücünün sadece okuyabilme yeteneğinin olması tenik anlamda bir dezavantaj olmasına rağmen bu durum fiyat noktasında kullanıcılara olumlu yansıyabilir. Zira Pioneer'ın yeni modeli BDC-2202'nin yurt dışı satış fiyatının 299$ olacağı ifade ediliyor. S-ATA ara birimini kullanan yeni sürücünün okuma ve yazma değerlerine gelin birlikte bakalım,

## Pioneer'dan 299$'a Blu Ray Sürücüsü ##

• Şu andakişi Blu Ray teknolojisinden habersiz ve şimdilik gereksiz gibi gözüküyor fakat ilerleyen zamanlarda takii 2008 ilk çeyreğine kadar çoğu kullanıcı tercih etmeyecek sonrasında ise bu ön yargılar deişebilir...
  • yazma özelliği olsaydı iyi olurdu.Ps3 kopya olayı çıkarsa ozaman bu okuyucu ve yazıcılara talep patlaması olur.
  • bunu bi şekilde alsam boş medya alamam ben ona bakarım o bana bakar gereksiz yani
  • yavaş yavaş dvd kıvamına geliyor bu da...
  • hatırlıyorumda dvd-rw'da ilk philipste görmüştüm o zamanda böyle uçuk fiyatları vardı yok abi alınmaz bu alet bu fiyata demiştim :) artık düşmem bu tongaya alınır abicim ( ama 1 sene sora )
  • çok pahalı be şimdi bunlar alınmaz
    1 yıl geçsin alınabilir seviyeye iner.
  • 50$ a kadar düşer
  • blueray sadece okuyucu 300$ mı bunlar adam olmaz takıla dursunlar hd dvd de önde üstelik
  • Bu fiyattan alınmaz... En azından TR de alınmaz
  • biraz sabır
  • ben bunu 30$a alcam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.