Şimdi Ara

## Asus Anakart Kullanıcıları Dikkat: 1333MHz FSB Desteğiniz Var Mı? ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Asus Anakart Kullanıcıları Dikkat: 1333MHz FSB Desteğiniz Var Mı? ##

Intel'in "Conroe Refresh" olarak ta bilinen 1333MHz fsb'li Core 2 E6x50 serisi işlemcileri bugünden itibaren yavaş yavaş kendini göstermeye başlayacak. Tabi 1333MHz fsb kullanabilmek için öncelikle 1333MHz fsb desteğine bir anakarta ihtiyacınız var.

Özellikle Nvidia'nın nForce 600i serisi yonga seti ailesi ve Intel'in güncel pek çok anakartı 1333MHz fsb desteğine sahip ama bu desteği kullanılır kılabilmek için üretici firmaların tavsiye ettiği BIOS güncellemelerini de yapmak gerekiyor.

Asus marka anakart kullanıcılarının işine fazlasıyla yarayacağını düşündüğümüz bir listeyi sizler ile paylaşıyoruz. Aşağıdaki tablo aracılığı ile hangi anakart modeli için hangi BIOS sürümü ile 1333MHz fsb'li işlemcilere destek sağlanmaya başladığını görebilmeniz mümkün,

## Asus Anakart Kullanıcıları Dikkat: 1333MHz FSB Desteğiniz Var Mı? ##

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 16 Temmuz 2007; 13:52:27 >

• Haber için tşkl....
    Benim anakart destekliyor P5W DH Deluxe
  • commando da destekliyor ama o yanına niye yeşil diye yazdılarkio anakartın bide yeşil pcblisi mi varmış
    haber için teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: kızılejder

commando da destekliyor ama o yanına niye yeşil diye yazdılarkio anakartın bide yeşil pcblisi mi varmış
    haber için teşekkürler

• Bu haber için teşekkürler.Çizgi elektronik çok önce vermişti bunu burada görmekte güzel.
  • bendeki commandonun kutusunda commando green yazıyo. ama pcb simsiyah
  • guzel haber asus işte kalite budur
  • quote:

Orjinalden alıntı: akkinooo2

bendeki commandonun kutusunda commando green yazıyo. ama pcb simsiyah

bnmkindede yazıyormuş hiç dikkat etmemiştimeffort free fsb 1333 diyede yazıyor sanırım ondan kasıt buydu
  • Asus asla çökmeyecek ve yenilmez bir firma olduğunu hemen gösterdi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baro55

Asus asla çökmeyecek ve yenilmez bir firma olduğunu hemen gösterdi..

ewt bu aralar asus bayağı çıkışta
    birde yeni anakartlar çıkartıp kullanıcıyı kazıklamak yerine böyle bi uygulama yapmaları güzel
  • arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum.Yoksa doğru mu??

ASUS P5B 1333MHZ BİOS UPTADE İLE DESTEKLEYECEK Mİ YAZIYOR?? yoksa ben mi yanlış görüyorum...
  • socket değiştirmekten iyidir

anlayan anladı
  • Güzel bir gelişme
  • benim p5b green yani düz p5b ve desteklio
  • mükemmel yaaa ilk defa bu kadar uzun ömürlü bir kart gördüm (kartın genel halini beğenmiyorum ama güncellik açısından süper) anakartım düz p5b
  • arkadaşlar sitede bi usa var birde europe asus p5b için amarikamı avrupamı yapacağız biosa
  • bizim kart yine dışarıda kaldı olsun ben x38 alacam hemde DFI
  • P5B SONUNDA YARADI OLEYYY BEEE..
  • valla dün BIOS 1301 i indirip güncelledim ve BIOSum corrupt oldu bugün çizgiyle konuştum ve hemen getirin biz güncelleyelim dediler...merak ediyorum buna benzer bişi başkasında da oldu mu?bir de artık şu 45 nm desteğinin hangierinde olacağı kesinleşse de içimiz şöyle daha da rahat etse
  • Aynı gelişme ve ilgiyi diğer anakartlarda da görmek isteriz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.