Şimdi Ara

Araç Boyama Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
5.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bi arkadaşım yardım istedi benden bende sizden yardım istiyorum.

Araba yurt dışından gelmiş. Volvo 1996 model. Ama Volvo'nun hangi modeli bilmiyorum arkadaşta bilmiyor. Bu araç kırmızıymış haliyle tekrar kırmızıya boyanacakmış. Komple boyanacakmış araba.

Bu araç kaça patlar acaba. Komple boyası ortalama ne kadar çıkar.

İyi Geceler

• opak 250 ytl
    metalık 500 ytl
  • Başka fikri olan yok mu arkadaşlar. Araç Ankara'da bunu da belirtiyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 15 Temmuz 2007; 1:02:12 >
  • 1.000 YTL nin üstü cıkmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mafya babası

metalık 500 ytl

hocam nerede var bu fiyatlar ya?

bildiğin kaliteli yerler varsa önerebilir misin? Ben 1000 YTL'ye razıyım
  • Geçen hafta gebze de eşine rastlanmayan bir ustaya danıştım kendi arabam için 2 milyar dedi.Yaptığı boyaya göre bence çok bile ucuz.Tabi herkes böyle düşünmeyebilir.Ama 500 e falan boyayanlara gidersen arabayı harcarsınız.En az 1 milyarı gözden çıkarın ve ustanın daha önce yaptığı birden fazla iş kesinlikle göz atın inceleyin.Boya çok çok zor bir iştir.Zerre dalgalanma varsa o adam benim için bir hiçtir.
  • Araç Ankara'da. Bunun fiyata etkisi olur mu yoksa her yerde aynı mıdır fiyatlar.
  • Bir usta ben bu arabayı 500'e boyarım derse orada bir terslik var demektir. Parça başına kaskoların bile verdiği fiyat 150 ytl. den başlıyor. dört çamurluk 600 ytl. dört kapı 600 ytl. kaput 250 ytl. tavan 250 ytl. bagaj kapağı 150 ytl. tamponlar 200 ytl. 1500 ytl. ile 2000 ytl arası bir bedele çıkıyor. Oda hakkıyla yapılıyorsa.
  • en iyisi git nalburdan bi teneke boya bide rulo al tamamdır
  • arkadasım dırekt sasmazdakı sebat otoya gıt bu ısın uzmanı benıce onlar cok orada cok bmwler gordum(m3 ler 3.30 cller) cok kalıtelı ustaları vardır bence gıt bı konus
    quote:

Orjinalden alıntı: ünal korkmaz

Araç Ankara'da. Bunun fiyata etkisi olur mu yoksa her yerde aynı mıdır fiyatlar.
  • 1-1,500 ytl arası ideal fiyatlar.burada önemli olan fiyattan çok işçilikdir..boyacınız arabayı rezilde eder harika da yapar
  • renault laguna aracımı boyattım.(tavan hariç)metalik renk.kaporta masrafları hariç sadece boyacıya 600 ytl verdim..kaporta masrafı yoksa eğer arabanın 750 den fazla vermeyin..
    ha bu arada yanlış anlaşılma olmasın.bak arkadaşım tavan hariç ve aynı renge boyattım.yani arabanın içine zerre kadar boya değdirmedim.sadece dıştan boyattım..boyadanda son derece memnunum sıfır gibi oldu araba..
  • quote:

Orjinalden alıntı: baba-sultan

renault laguna aracımı boyattım.(tavan hariç)metalik renk.kaporta masrafları hariç sadece boyacıya 600 ytl verdim..kaporta masrafı yoksa eğer arabanın 750 den fazla vermeyin..
    ha bu arada yanlış anlaşılma olmasın.bak arkadaşım tavan hariç ve aynı renge boyattım.yani arabanın içine zerre kadar boya değdirmedim.sadece dıştan boyattım..boyadanda son derece memnunum sıfır gibi oldu araba..

Çok iyi boyatmışsın. Ben bundan 3 sene önce sadece dışını (tamponlar da parlatıldı) 1.200 YTL'ye boyatmıştım (sedefli metalik)
  • boyadan sonraki hali şu;

Araç Boyama Hakkında
  • ya boya o kadar pahalı değil arkadaşlar. sanayıde düzeltme varsa 130 diyorlar düzeltme yoksa 80 - 100 aralığında bir parçayı boyuyorlar. normalde işçilik fiyatı etken oluyor zaten boya neki sorun bakın fiyatlarına.bence 750 civarı olması lazım
  • arkadaşlar bende dün yeni bir araba aldım araç 1997 yeşil opel astra hb arabada güneş yanığından dolayı kaput,çamurluklar ve tavanda güneş solmaları var benim dayıoğlunun önerdiği bir yer var oraya gittik içerdeki arabalar hep lüx araba, boyanan bir kaç arabaya baktım çok hoşuma gitti usta çok sağlam ve titiz bende çok titizimdir niyetim solan parçaları boyatmaktı sonra o arabaları görünce bende komple boyatmaya karar verdim araçlar inanın sıfır gibiydi yalnız dıştan boyada sonradan atar dediler komle boya için kapı kollarının yan çıtaların (çıtalar değişecek bir daha takılırken yamuluyormuş) tamponun, kapı içlerinin komple sökülmesi gerekiyormuş arka çamurlukta da hafiften bir çökme var onu yaptıracağım bunlar için kaportacıyı çağırdı 500 tl istedi boya da 1300 tl haftaya bende boyatacağım boyattıktan sonra sonucu sizlere yazarım .
  • Arkadaşlar güncel fiyatlardan haberi olan var mı ? Yani ortalama fiyatlar ne kadar ? Birde araç boyattığımızda herşey dahil dimi bu fiyatlar sadece işçilik fiyatları değil dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: need8$(mousegg

Arkadaşlar güncel fiyatlardan haberi olan var mı ? Yani ortalama fiyatlar ne kadar ? Birde araç boyattığımızda herşey dahil dimi bu fiyatlar sadece işçilik fiyatları değil dimi ?

http://www.uzmantv.com/arac-boyatmak-pahali-bir-islem-mi

bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

quote:

Orijinalden alıntı: need8$(mousegg

Arkadaşlar güncel fiyatlardan haberi olan var mı ? Yani ortalama fiyatlar ne kadar ? Birde araç boyattığımızda herşey dahil dimi bu fiyatlar sadece işçilik fiyatları değil dimi ?

http://www.uzmantv.com/arac-boyatmak-pahali-bir-islem-mi

bakabilirsin

Arkadaşım teşekkürler ama ben güncel fiyatları öğrenmek istiyorum.Pahalı bir işlem olduğunu biliyorum zaten.

Mesela C sınıfı sedan bir araç ortalama ne kadara boyanıyor bu sene.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.