Şimdi Ara

windows sp2 de 10 açık iddası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güvenlik şirketi Finjan, Windows güvenlik güncellemesi Service Pack 2’de 10 adet açık tespit etti. Güvenlik şirketi, açıkların hacker’lara kullanıcının bilgisayarına sızma şansı verdiğini duyurdu...
    Finjan, Microsoft’un açıklarla ilgili olarak bilgilendirdiğini ve yama için ortak çalışıldığını açıkladı. Şirket açıkların detaylarını belirtmezken, açıkları suistimal edecek saldırı tipleri ile ilgili ipuçları verdi
    Finjan’a göre açıklardan biri, dosya indirmelerinde SP2’nin otomatik olarak verdiği uyarıyı kaldırıyor. Böylece kullanıcı farkında olmadan virüslü bir dosya indirebiliyor.
    Microsoft’tan yapılan açıklamada ise, açıklar üzerinde çalışılmaya başlandığı belirtildi. Şirket henüz herhangi bir saldırının gerçekleşmediğini duyurdu. Açıkların Finjan’ın vurguladığı kadar ciddi olmadığının ifade edildiği açıklamada, gerekirse yamaların yayınlanacağı belirtildi.

evet sp2 bile yarım yamalak yapılmış... microsoft a

• microsoft bu ne yapsa yeridir. servis packleri toplasan bi işletim sistemi eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmuratti

microsoft bu ne yapsa yeridir. servis packleri toplasan bi işletim sistemi eder.

evet herşey eksik yapılıyo
  • Windows Service Pack2'ye de service pack lazım
    Örn:Windows Service Pack for Service Pack2
  • BEN YÜKLEMEDİM WALLA SP2 FALAN İYİ ANTİ VİRÜS İYİBİ FİREWALL BİDE SPYWARE PROG RAMI İŞİMİ GÖRÜO
  • ahmetnamli@ altınada yazmayı unutmuşsun Chip dergisinden alıntıdır diye
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.