Şimdi Ara

Söylenti: Metro Serisinin Yeni Oyunu VR Başlıklara Gelecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
30
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Metro serisi bildiğiniz üzere üçleme ile beraber oluşuyor ve gerçekten de güzel bir aksiyon macera deneyimini bizlere aktarıyor. Hikaye odaklı yapısıyla ve kıyamet sonrası ortamları ile beraber yer aldığımız bu serinin yeni oyunu hakkında şu anda çeşitli söylentiler bulunuyor. Bu söylentiler arasında ise oyunun VR başlıklarına çıkış yapacağı yer alıyor.

VR projesi hayranları büyük hayal kırıklığına uğratacak 

• Henuz yeni meta quest 3'u satin almisken bu haber uzerine mukemmel oldu vallahi. Half life alyx oynuyorum suan inanilmaz bir tecrube. Bunca yildir oyun oynarim bu tamamen yeni birsey. Metro da bu kalitedr birsey olursa o atmosfer ile direk icine girmek o dunyanin super olurdu. Insallah gercek cikar. Vr a daha fazla half life alyx kalitesinde oyun gelmeli mukemmel bir teknoloji bence. Umarim daha populer bir hale gelir ve hakettigi ilgiyi gorur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Süper haber
  • sh4dy_081991 kullanıcısına yanıt

Alyx cidden efsane ya. Gözlüğü alma sebebim direkt. Yeni sisteme de bahane oldu. Üç kere bitirdim (hiç pc'den silmedim hâlâ yüklü). Steam atölyesinden modlara bak, bildiğin diyaloglu hikayeli baştan sonra yepyeni oyun gibi modlar var içinde. Alyx daha çok oynanır. Diğer VR oyunları böyle "meh" geliyor ondan sonra. Boneworks bile.

• NCK: Apple Vision'dan sonra hiçbir oyun için hiçbir VR aleti alınmaz.
  • Sanki daha öncede bir VR projesi yapmışlardı diye hatırlıyorum. spin off olur ana oyun olmaz alyx gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.