Şimdi Ara

Steam'de Windows 7 ve 8 Desteği Sona Erdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
31
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PC oyuncularının uğrak noktası Steam platformunda geçtiğimiz süreçte bildiğiniz üzere iki farklı işletim sistemi desteğinin kaldırılacağı açıklanmıştı. Şimdi ise bu desteğin resmi olarak kaldırıldığını doğruluyoruz. Bu kapsamda Steam platformunda artık Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri desteklenmiyor.

Steam platformunda artık iki farklı işletim sistemi resmi olarak desteklenmiyor 

'' 

Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemlerine olan destek sonlandırılmakla beraber Steam destek hizmeti de bu işletim sistemine sahip olan kullanıcılara resmi olarak destek vermeyecek. Bundan sonra bu işletim sistemi ile beraber elbette oyunlar oynayabilecek ve platformdan yararlanabileceksiniz. Ancak herhangi bir hata olduğu zaman bunu resmi olarak çözemeyebileceksiniz.

Valve tarafından kullanıcılara sunulan Steam platformunda resmi olarak şu anda Windows 10 ve Windows 11 işletim sistemleri destekleniyor. Ekip, herhangi bir sorun yaşamamanız için bu işletim sistemlerine geçiş yapmanız veya yükseltmeniz gerektiğini açıklıyor.

• Kim takar Steam'i affedersin bu saatten sonra. TL'ye dönmeleri lazım.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.