Şimdi Ara

servis isigi nasil sondurulur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
56.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya arkadaslar bu servis isigi beni deli etti arabayi servise soktum cikardim,sonra isik yine yandi adamlarda onu biseye basip sondurdu sonra yine yandi getirin bi yazilim update i yapalim dediler daha zaman bulamadim goturmeye su gicik isik nasil soner bilen var mi ??? araba c4 vtr

• selam
    bende de vardı aynı sorun 1 yıl uğraştılar çözemediler.
    sonra şikayet mektupları yazdımda fransalara falan şikayet ettim.hal oldu ordan aldıkları talimatla.
    gerçi arabayı bile sattım ne sorunlar yaşattı bana anlatamam.2005hdı.
  • ya bilen yok mu hiç yapan filan ?
  • Servis ışığı ile birlikte hata mesajı veriyor mu?

Eğer arıza sürekli arıza ise kesinlikle parça değişimi gibi müdahale ile bu servis ışığı sönebilir. Oysa sizde bu arıza her neyse geçici arıza. Siliniyor ancak bir süre sonra tekrar aksediyor anladığım kadarıyla. Bu durumda ilk yapılması gereken yazılım güncellemesidir.

Benim C5.te de ilave ısıtma tertibatı geçici arızasını sürekli veriyor ancak bu servis lambasını yakmıyor ve bir problemde yaratmıyor. Bunun önemli birşey olmadığını ama yine de yazılım güncellemesi yapılabileceğini söylediler ama ben yaptırmadım bu uygulamayı. Servis lambasını yaksaydı tabiki düşüncem farklı olurdu.
  • bu servis ışığından kastım SERVICE yazısı deil , ingiliz anahtarı şekli Km nin yanında yanan
  • Sanırım yazılımsal bir problem. Tabi araba farklılıkları da var. Normalde sadece araba ilk çalıştırıldığında görünmesi gereken bir durum bu. Eğer sürekli ekranda ise muhtemelen yazılımsaldır ve ancak güncelleme ile geçebilir tabiki servis bu işlerden daha iyi anlaması lazım.
  • Sana verilen kod numarası ve yedek anahtarla servise git, yükleme yapacaklar 1-1bucuk saat. Sora düzeliyor. Aynısını ben yaptırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GRABER -- 24 Temmuz 2007; 13:01:57 >
  • kadranin ustende bir iki dugmeye beraber basip o anahtar resimini kaybediyorlar ama hangi dugmeler bilmiyorum
  • SEVGİLİ FML benim arkadasımım opel corsa 1.3 CDTİ sı vardı aynı sorun ondada cıkmıstı ama sebebi arabayı stop ettirdiginde oluyordu yeni yazılım yuklendikten sonra stop ettirdiysen belki ondan olabilir aracı stop ettirmemeye calıs bir dene yeni yazılım yukledikten sonra
  • Arabanın kitapcıgında nasıl yapıldıgı yazıyor.
  • arabaya bilgi yuklemesi yaptilar problem halloldu
  • sorunun cızuldugune sevindim arkadasım insallah bir daha olmaz
  • yokuşta kalkarken esp uyarı lambası yandı söndü nedenini bilen varmı????????
  • sert bastıysan yanar araba kaymaya calısıyor diyor devradayse zaten kıc atmamıstır yandıgına gorede buyuk ihtimalle devrede idi
  • doğrudur ..çok teşekkürler bilgi için
  • senin bakım gelmiş abi:) periyodik bakım arabayı obd ye sokup arızayı siliyosan belli i müddet sonra arıza veriyosa sensör arızası vardır değiştir
  • esp nezaman devreye giriyoki acep?
  • Kardeş ESP biraz geç giryo dewreye araban yoldan çıkcağı zaman girmio birasda beklio mal beyin sonra dewreye giryo...Ama gerkeli bişy tabi olması lazımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morgoth

Arabanın kitapcıgında nasıl yapıldıgı yazıyor.

ben baktım ama bulamadım
  • C4 almayı cok ıstıyorum ama forumu okudukca almaktan korkuyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.